Odchudzaniedzieci.pl O firmieKadra Odchudzanie na obozach Wczasy dla dorosłych Kontakt
Html Colored Buttons by Vista-Buttons.com v5.7

2023: wczasy odchudzające dla dzieci z opiekunami w Zwardoniu

Wczasy odchudzające dla dzieci (od 9 lat) z opiekunami. Jedno i dwutygodniowe  turnusy od  25.06 do19.08.2023 w cenie od  900 zł. Zakwaterowanie w Domu Wczasowym GRANICZNY z bardzo dobrymi warunkami zakwaterowania, świeżo po remoncie, z basenem.  Możliwość uczestniczenia w całodziennej wycieczce do Parku Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze (w niektórych turnusach).

Wczasy odchudzające dla rodziców w nowoczesnym obiekcie o wysokim standardzie i bogatym zapleczu rehabilitacyjnym oraz odnowy biologicznej (basen kryty 12.5m x 7m, sauny). Villa Barbara ma już kilkunastoletnie doświadczenie i wielu zadowolonych, odchudzonych klientów. Dowolne terminy. Ceny podczas wakacji 2023r (sezon wysoki) : pobyt dwutygodniowy w pok. 2os. - od 4290 zł, tygodniowy - od 2160 zł. Można zabrać na odchudzanie dziecko.

Turnusy odchudzające dla rodziców oraz dzieci (od 10 lat) w ośrodku z basenem i SPA oraz zapleczem rekreacyjnym. Około 5 godzin dziennie zajęć na sali, w basenie i w terenie. Smaczna dieta ok. 1200 Kcal. Cena tygodniowego turnusu (7 noclegów) w zimie 2023r przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. – 1695 zł/os. w sezonie niskim do 2475 zł/os. w sezonie wysokim, przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. Dzieci ćwiczą razem z grupą dorosłych (jeśli nie zbierze się grupa 10 dzieci na danym turnusie).

Dobrze wyposażony (basen 14x6m, sala gimnastyczna), kameralny Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny NZOZ "Revital" zaprasza na wczasy odchudzające z możliwością wyboru diet. Turnus dziesięciodniowy w 2023 roku - od 2560 zł/os., przy zakwaterowaniu w dwójce. Miła atmosfera, dobre efekty, piękne okolice.
Na odchudzanie można zabrać ze sobą dziecko! Wczasy w Bornem Sulinowie cieszą się bardzo dobrą opinią klientów!