Odchudzaniedzieci.pl O firmieKadra Odchudzanie na obozach Wczasy dla dorosłych Kontakt
Html Colored Buttons by Vista-Buttons.com v5.7

ŻOŁYNIA k/Łańcuta: Wczasy odchudzające rodzic+dziecko 10-16lat w „Villi Carpatia”

ODCHUDZANIE DLA DZIECI (10-16lat) Z OPIEKUNAMI. Ze smaczną i prawidłowo serwowaną dietą, w chwalonym przez Gości ośrodku, w pięknym, ciekawym turystycznie rejonie kraju, blisko Łańcuta. Koszt 14-dniowego turnusu w 2023r – od 2790 zł/os ( przy zakwaterowaniu w pokoju 2os., cena promocyjna-liczba miejsc ograniczona). W cenie między innymi: 5 posiłków dziennie, warsztaty kulinarne, opieka dietetyka, zajęcia ruchowe. NOWA OFERTA! Wczasy dostępne w terminie (14.01-28.01.2023) – ferie w województwach: lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie.

Ośrodek nie planuje już turnusów dla młodzieży w innych terminach.

Wczasy odchudzające dla rodziców w nowoczesnym obiekcie o wysokim standardzie i bogatym zapleczu rehabilitacyjnym oraz odnowy biologicznej (basen kryty 12.5m x 7m, sauny). Villa Barbara ma już kilkunastoletnie doświadczenie i wielu zadowolonych, odchudzonych klientów. Dowolne terminy. Ceny podczas wakacji 2023r (sezon wysoki) : pobyt dwutygodniowy w pok. 2os. - od 4290 zł, tygodniowy - od 2160 zł. Można zabrać na odchudzanie dziecko.

Turnusy odchudzające dla rodziców oraz dzieci (od 10 lat) w ośrodku z basenem i SPA oraz zapleczem rekreacyjnym. Około 5 godzin dziennie zajęć na sali, w basenie i w terenie. Smaczna dieta ok. 1200 Kcal. Cena tygodniowego turnusu (7 noclegów) w zimie 2022r przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. – 1595 zł/os. w sezonie niskim do 2095 zł/os. w sezonie wysokim, przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. Dzieci ćwiczą razem z grupą dorosłych (jeśli nie zbierze się grupa 10 dzieci na danym turnusie).

Dobrze wyposażony (basen 14x6m, sala gimnastyczna), kameralny Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny NZOZ "Revital" zaprasza na wczasy odchudzające z możliwością wyboru diet. Turnus dziesięciodniowy w 2022 roku - od 2120 zł/os., przy zakwaterowaniu w dwójce. Miła atmosfera, dobre efekty, piękne okolice.
Na odchudzanie można zabrać ze sobą dziecko! Wczasy w Bornem Sulinowie cieszą się bardzo dobrą opinią klientów!