Odchudzaniedzieci.pl O firmieKadra Odchudzanie na obozach Wczasy dla dorosłych Kontakt
Html Colored Buttons by Vista-Buttons.com v5.7

Wczasy w ośrodkach odchudzających dla dzieci z opiekunami i rodzicami

Ciechocinek, Jastrzębia Góra, Jaworze, a może Borne Sulinowo? Zapraszamy na wczasy odchudzające dla dzieci z opiekunami! Program turnusów został tak skonstruowany, by w przyjemny, a przy tym skuteczny sposób wspomóc walkę z nadwagą i otyłością już od najmłodszych lat. Zapewniamy nie tylko odpowiednio dobraną dietę, ale i ciekawe zajęcia zachęcające pociechy do większej aktywności fizycznej. Jest to m.in. aerobik na basenie, poranny rozruch, marsz w terenie czy też gimnastyka. Istnieje również możliwość wykupienia dodatkowych zabiegów na saunie, masaży, inhalacji, drenażu limfatycznego i więcej.

Oferowane przez nas ośrodki odchudzające dla dzieci z opiekunami to doskonały pomysł na rodzinne wczasy dla osób, którym zależy na poprawie kondycji, a także zrzuceniu zbędnych kilogramów w przyjemny sposób.

BORNE SULINOWO: Wczasy odchudzające na Pojezierzu Drawskim -"REVITAL"

Dobrze wyposażony (basen, sala gimnastyczna), kameralny Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny NZOZ "Revital" zaprasza na wczasy odchudzające z możliwością wyboru diet. Turnus siedmiodniowy w 2019 roku , w zależności od sezonu - od 1049 zł/os., przy zakwaterowaniu w dwójce. Miła atmosfera, dobre efekty, piękne okolice. Basen 14x6m.
Na odchudzanie można zabrać dziecko!! Wczasy w Bornem Sulinowie cieszą się bardzo dobrą opinią klientów! 

Turnusy odchudzające w ośrodku z basenem i SPA, z intensywnym programem rekreacji ruchowej (około 5 godzin zajęć ruchowych) i dietą 1000-1200Kcal. Turnusy w 2019r - od 1120 zł/os. (ferie zimowe), od 1195 zł/os w sezonie niskim przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. Można zabrać na odchudzanie dziecko! (od 10 lat)

 

Wczasy odchudzające i wczasy z odnową biologiczną w nowoczesnym obiekcie o wysokim standardzie i bogatym zapleczu rehabilitacyjnym oraz odnowy biologicznej (basen kryty 12.5m x 7m, sauny). Villa Barbara ma już kilkunastoletnie doświadczenie i wielu zadowolonych, odchudzonych klientów. Dowolne terminy. Turnusy w 2019r: dwutygodniowy w pok. 2os. - od 2080 zł, tygodniowy - od 1080 zł. Można zabrać na odchudzanie dziecko. Od sierpnia 2018 - nowe pokoje KOMFORT!

Prowadzony w bardzo dobrze wyposażonym ośrodku "Eden" w Ciechocinku całoroczny program dla rodziców z dziećmi wymagającymi odchudzenia. W tym samym czasie dzieci będą miały prowadzone zajęcia odchudzające a rodzice będą uczestniczyć w zabiegach odnowy biologicznej lub także się odchudzać. Tygodniowy pobyt opiekuna z dzieckiem (do 18 lat) podczas wakacji 20191840 zł.  W trakcie ferii zimowych 2019r - 1560