Odchudzaniedzieci.pl O firmieKadra Odchudzanie na obozach Wczasy dla dorosłych Kontakt
Html Colored Buttons by Vista-Buttons.com v5.7

Wczasy w ośrodkach odchudzających dla dzieci z opiekunami i rodzicami

Ciechocinek, Jastrzębia Góra, Jaworze, a może Borne Sulinowo? Zapraszamy na wczasy odchudzające dla dzieci z opiekunami! Program turnusów został tak skonstruowany, by w przyjemny, a przy tym skuteczny sposób wspomóc walkę z nadwagą i otyłością już od najmłodszych lat. Zapewniamy nie tylko odpowiednio dobraną dietę, ale i ciekawe zajęcia zachęcające pociechy do większej aktywności fizycznej. Jest to m.in. aerobik na basenie, poranny rozruch, marsz w terenie czy też gimnastyka. Istnieje również możliwość wykupienia dodatkowych zabiegów na saunie, masaży, inhalacji, drenażu limfatycznego i więcej.

Oferowane przez nas ośrodki odchudzające dla dzieci z opiekunami to doskonały pomysł na rodzinne wczasy dla osób, którym zależy na poprawie kondycji, a także zrzuceniu zbędnych kilogramów w przyjemny sposób.

JAWORZE: AKADEMIA XXL w "Villi Barbara"

Wczasy odchudzające i wczasy z odnową biologiczną w nowoczesnym obiekcie o wysokim standardzie i bogatym zapleczu rehabilitacyjnym oraz odnowy biologicznej (basen kryty 12.5m x 7m, sauny). Villa Barbara ma już kilkunastoletnie doświadczenie i wielu zadowolonych, odchudzonych klientów. Dowolne terminy. Ceny podczas wakacji 2022r: pobyt dwutygodniowy w pok. 2os. - od 2925 zł, tygodniowy - od 1470 zł. Można zabrać na odchudzanie dziecko.

Turnusy odchudzające w ośrodku z basenem i SPA oraz zapleczem rekreacyjnym. Około 5 godzin dziennie zajęć na sali, w basenie i w terenie. Smaczna dieta ok. 1200 Kcal. Cena tygodniowego turnusu (7 noclegów) w zimie 2022r przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. – 1595 zł/os. w sezonie niskim do 2095 zł/os. w sezonie wysokim, przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. Na odchudzanie przyjmowane są dzieci od 10lat.

Dobrze wyposażony (basen 14x6m, sala gimnastyczna), kameralny Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny NZOZ "Revital" zaprasza na wczasy odchudzające z możliwością wyboru diet. Turnus dziesięciodniowy w 2022 roku - od 2120 zł/os., przy zakwaterowaniu w dwójce. Miła atmosfera, dobre efekty, piękne okolice.
Na odchudzanie można zabrać ze sobą dziecko! Wczasy w Bornem Sulinowie cieszą się bardzo dobrą opinią klientów!