O firmieKadra Odchudzanie na obozach Wczasy dla dorosłych Kontakt
Html Colored Buttons by Vista-Buttons.com v5.7

Siedem przygód - obóz młodzieżowy – Węgorzewo (Mazury)

  • Oferta
  • Terminy, ceny, rezerwacja
  • Opinie

Wszystkich tych, co nie lubią wakacyjnej nudy połączonej z błogim nicnierobieniem, bo chcą aktywnie i ciekawie spędzać czas, zapraszamy do Węgorzewa! Specjalnie dla Was przygotowane zostały atrakcje w postaci 7 bloków tematycznych realizowanych w ciągu całego dnia. Prócz tych 7 dni tematycznych czekają Was też liczne zajęcia sportowe, plastyczne, gry i zabawy terenowe, wycieczki autokarowe, konkursy, wieczorne ognisk, dyskoteki i wiele, wiele innych fascynujących rozrywek! Forma i zakres zajęć będzie dostosowana do wieku uczestników. 5 turnusów. Cena czternastodniowego turnusu w zależności od zakwaterowania od - 1475 zł (namioty) do 1795 zł (domki).

7przyg_2_4007przyg_3_400

 

Uczestnicy: nie muszą posiadać doświadczenia ani wiedzy specjalistycznej. Jedynym wymaganiem jest ukończenie 12 roku życia. Nie ma żadnych wymogów dotyczących zdrowia i kondycji.

Zakwaterowanie (do wyboru, różna cena turnusu):7przyg_400

  • domki kempingowe 6 - osobowe (łóżko, pościel),
  • namioty wojskowe typu NS 6 - lub 8 - osobowe. Organizator zapewnia łóżko, materac, skrzynię na rzeczy; wymagany własny śpiwór
  • namioty typu igloo 2 - lub 4 - osobowe z karimatą (zapewnia organizator). Wymagany własny śpiwór. Łazienki ogólnodostępne w pawilonie sanitarnym.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie w stołówce ośrodka (śniadanie, obiad, kolacja) lub zgodnie z programem danego dnia. Podczas całodniowych zajęć uczestnicy jedzą śniadanie i obiadokolację w stołówce ośrodka oraz otrzymują prowiant na czas zajęć.

Program: prócz znanych i lubianych atrakcji obozowych, jak ogniska, dyskoteki, gry i zabawy terenowe, zajęcia sportowe, plastyczne czy wycieczki, zawiera 7 całodziennych zajęć tematycznych. Każdy dzień to inna przygoda!


Przygoda 1
żeglarstwo: zaczyna się omówieniem zasad bezpieczeństwa na jachcie oraz użyciem sprzętu ratunkowego. Następnie przewidziane jest krótkie szkolenie, po którym nastąpi całodzienny rejs przez jeziora Święcajty, Bodma, Mamry i Przystań. Dla każdego znajdzie się chwila za sterem oraz żagiel i lina do obsłużenia. Uczestnicy nauczą się podstawowych węzłów i komend żeglarskich. Przy piaszczystej plaży bezludnej Kociej Wyspy przewidziany jest postój wraz z kąpielą. Wieczorem zaplanowano żeglarskie ognisko wraz z bogatym repertuarem szant do śpiewania. 7przyg_7_400

Przygoda 2 – paintball:
na każdego czeka tutaj spora dawka adrenaliny! Tego dnia nastąpi prawdziwa wojna na kulki z farbą. Po początkowym szkoleniu Uczestnicy przejdą chrzest bojowy na polu paintballa, rozgrywając kilka strategicznych potyczek i meczy. Po południu nastąpi kulminacja dnia - wielka przygoda na wyspie: na 20 ha zróżnicowanego terenu, odciętego wodą od lądu, będą tylko Uczestnicy i instruktorzy paintballa! 

Przygoda 3 – rowery: to dzień pod znakiem jednośladów. Wczesnym rankiem Uczestnicy wyruszają na rowerowy rajd dookoła jeziora Mamry, pokonując ok. 40 km wśród malowniczych krajobrazów mazurskich wsi, pachnących lasów, słońca odbijającego się w tafli jeziora...Odwiedzając po drodze m.in. Kolonię Rybacką, Ogonki, Pniewo, Trygort, grupa zatrzymuje się na dłużej w słynnym porcie Sztynort w celu zjedzenia posiłku i zwiedzenia lokalnych atrakcji. Późnym popołudniem planowany jest powrót do ośrodka w Węgorzewie.  


Przygoda 4 – strzelectwo:
tego dnia urządzane są zawody strzeleckie. Szeroki wybór broni: wiatrówki, łuki, proce, imitacja karabinu Beretta i pistoletu Glock. Mnóstwo konkursów, zabaw drużynowych i nagród. Wieczorem obozowa dyskoteka.7przyg_4_400

Przygoda 5 – kajaki: spływ kajakowy rzeką Sapiną, jedną z najbardziej malowniczych tras Mazur. Rozpoczęcie w okolicy wsi Kruklanki. Trasa spływu prowadzi przez objęte strefą ciszy jeziora Kruklin, Patelnia, Gołdopiwo, Wilkus, Pozezdrze i Stręgiel.  początkiem w okolicy wsi Kruklanki. W trakcie spływu planowany jest postój na piknik i odpoczynek. Powrót do ośrodka wieczorem.

Przygoda 6 – park linowy: to kolejna – tym razem chyba największa – dawka emocji! Park mieści się na terenie ogromnej śluzy w Leśniewie, gdzie na śmiałków czekają mosty linowe, zjazd tyrolski i wahadło wewnątrz komory śluzy. Niesamowite przygody gwarantowane! Park linowy to wielki generator adrenaliny, a przy tym całkowicie bezpieczny - każdy Uczestnik zostaje wyposażony w profesjonalny sprzęt i otoczony opieką pracowników parku. Powrót na ląd łódką.

Przygoda 7 – wodne szaleństwo: to jedyna przygoda, która trwa dłużej niż jeden dzień. Pierwszą jej częścią będzie wycieczka do Parku Wodnego Tropikana. Drugą – olimpiada wodna na plaży przy ośrodku. Zabawy i konkursy w wodzie, a także przejażdżki motorówką i na „bananie".


Aby sprawdzić TERMINY i CENY wejdź w zakładkę:
Terminy, ceny, rezerwacja
na górze strony!

Nr turnusu

Termin

Wiek uczestników

Cena przy zakwaterowaniu w namiocie Igloo

 Cena przy zakwaterowaniu w namiocie NS

 Cena przy zakwaterowaniu w domku campingowym

1

29.06-12.07.2014

13-17 lat

1475 zł

 1495 zł

 1795 zł

2

13.07-26.07.2014

13-17 lat

1475 zł

 1495 zł

 1795 zł

3

27.07-09.08.2014

13-17 lat

1475 zł

 1495 zł

 1795 zł

4

10.08-23.08.2014

13-17 lat

1475 zł

 1495 zł

 1795 zł

5

24.08-30.08.2014*

13-17 lat

695 zł

 695 zł

 750 zł

* w terminie 7-dniowym program realizowany w ograniczonym zakresie.

Cena obejmuje: wyżywienie, zakwaterowanie, program, opiekę kadry, ubezpieczenie.7przyg_5_400

Cena nie obejmuje: dojazdu, imprez fakultatywnych.

Imprezy fakultatywne:
Szkolenie na sternika motorowodnego: pełen kurs praktyczny na stopień sternika motorowodnego (konieczne jest samodzielne opanowanie części teoretycznej). Koszt kursu: 385 zł (w przypadku zapisów na miejscu, w trakcie imprezy 445 zł). Opłaty za patent i egzamin: ulgowa (dla uczących się) 150 zł lub normalna 300 zł. Dodatkowo, w koszt kursu wliczone pięć godzin konsultacji z instruktorem.

Ubezpieczenie: wszyscy uczestnicy ubezpieczeni są na kwotę 10 000 złotych (NNW). Róża Wiatrów posiada również ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej organizatora turystyki.

Dojazd: we własnym zakresie lub zorganizowany dojazd z pilotem organizatora za dodatkową opłatą 100 zł z Olsztyna,
130 zł z Warszawy, Łodzi,
140 zł z Torunia, Gniezna, Skierniewic, Radomia, Piotrkowa Trybunalskiego,
170 zł z Lublina, Poznania, Kielc, Koszalina, Częstochowy, Elbląga, Gdańska, Gdyni,
190 zł z Wrocławia, Katowic, Krakowa,
200 zł ze  Szczecina, Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry,
Dojazd może zostać odwołany, jeśli będzie mniej niż 6 osób w danym terminie z danej miejscowości.

7przyg_6_4007przyg_9_400

 

 

 

 

 

 

 Proszę dokonaj wyboru.

 

Imię i Nazwisko:

Pole jest wymagane.

Ulica:

Pole jest wymagane.

Kod pocztowy i miasto:

Pole jest wymagane.

Telefon stracjonarny:

Pole jest wymagane.

Telefon komórkowy:

Pole jest wymagane.

e-mail:

Pole jest wymagane.
   

Zapytanie / uwaga

Pole jest wymagane.

Zabezpieczenie antyspamowe: wpisz kod "123"

 

 

Na pytanie/rezerwację odpowiemy telefonicznie lub e-mailem
tak szybko jak to będzie możliwe
.

 

Imię i nazwisko lub nick

A value is required.

Termin, w którym byłem/am

A value is required.

Twoja opinia

A value is required.

Przepisz liczbę słownie "dwa+trzy"  Nie ma opinii. Możesz dodać swoją pierwszy!