Html Colored Buttons by Vista-Buttons.com v5.7

Siedem przygód - obóz młodzieżowy – Węgorzewo (Mazury)

  • Oferta
  • Terminy, ceny, rezerwacja
  • Opinie

Wszystkich tych, co nie lubią wakacyjnej nudy połączonej z błogim "nicnierobieniem", bo chcą aktywnie i ciekawie spędzać czas, zapraszamy do Węgorzewa! Specjalnie dla Was przygotowane zostały atrakcje w postaci 7 bloków tematycznych realizowanych w ciągu całego dnia. Prócz tych 7 dni tematycznych czekają Was też liczne zajęcia sportowe, plastyczne, gry i zabawy terenowe, wycieczki autokarowe, konkursy, wieczorne ognisk, dyskoteki i wiele, wiele innych fascynujących rozrywek! Forma i zakres zajęć będzie dostosowana do wieku uczestników. 5 turnusów z różnym rodzajem zakwaterowania. Cena 14-dniowego turnusu od - 1345, 7-dniowy w terminie 23.08-29.08.2015r od 695

7przyg_2_4007przyg_3_400

Uczestnicy (13-17 lat) : nie muszą posiadać doświadczenia ani wiedzy specjalistycznej. Jedynym wymaganiem jest ukończenie 13 roku życia. Nie ma żadnych wymogów dotyczących zdrowia i kondycji.

Zakwaterowanie (według wybranego wariantu):7przyg_400

  • domki kempingowe 6 - osobowe (łóżko, pościel) lub pokoje wieloosobowe,
  • namioty wojskowe typu NS 6 - 8 osobowe. Organizator zapewnia łóżko, materac, skrzynię na rzeczy,
Łazienki ogólnodostępne w pawilonie sanitarnym.

Wyżywienie: 3 posiłki - w stołówce ośrodka (śniadanie, obiad, kolacja). Podczas całodniowych zajęć uczestnicy jedzą śniadanie i obiadokolację w stołówce ośrodka oraz otrzymują prowiant na czas zajęć.

Program: prócz znanych i lubianych atrakcji obozowych, jak ogniska, dyskoteki, gry i zabawy terenowe, zajęcia sportowe, plastyczne czy wycieczki, zawiera 7 całodziennych zajęć tematycznych. Każdy dzień to inna przygoda!


Przygoda 1
żeglarstwo: rozpoczniecie od omówienia zasad bezpieczeństwa na jachcie i użycia sprzętu ratunkowego. Po krótkim szkoleniu, wypłyniecie na całodniowy rejs przez jeziora Święcajty, Bodma, Mamry i Przystań. Każdy będzie mógł siedzieć za sterem, obsługiwać żagle i liny. Nauczycie się podstawowych węzłów i komend żeglarskich. Staniecie na kąpiel przy piaszczystej plaży na bezludnej Kociej Wyspie. Wieczorem usiądziecie przy żeglarskim ognisku, żeby pośpiewać szanty.

Przygoda 2 – paintball:
bądźcie gotowi na dużą dawkę adrenaliny! Tego dnia przeżyjecie prawdziwą wojnę na kulki z farbą. Od rana przejdziecie szkolenie i chrzest na polu paintballowym. Rozegracie tu kilka strategicznych potyczek i meczy. Po południu czeka Was natomiast wielka przygoda na bezludnej wyspie. Na 20 hektarach zróżnicowanego terenu, odciętego wodą od stałego lądu, będziecie tylko Wy i instruktorzy paintballa.

Przygoda 3 – strzelectwo: tego dnia czekają na Was zawody strzeleckie. Do Waszej dyspozycji będą wiatrówki, łuki, proce, pneumatyczne repliki karabinu Beretta i pistoletu Walter. Mnóstwo konkursów, zabaw drużynowych i nagród. Wieczorem obozowa dyskoteka. 


Przygoda 4 –
park linowy: to kolejna – tym razem chyba największa – dawka emocji! Pojedziecie do ogromnej śluzy w Leśniewie, gdzie przeżyjecie niesamowite przygody, chodząc po mostach linowych, zjeżdżając zjazdem tyrolskim, czy skacząc na wahadle wewnątrz komory śluzy! Na ląd wrócicie łódką. Park linowy to wielki generator adrenaliny. Zostaniecie wyposażeni w profesjonalny sprzęt, a o Wasze bezpieczeństwo zadbają pracownicy parku.

Przygoda 5 – nurkowanie*: pierwszy krok. Nurkowanie do niedawna uważane było za sport ekstremalny. Nic bardziej mylnego. Na poziomie podstawowym jest to przyjemna i łatwa dyscyplina. Zajęcia „pierwszy krok” polegają na zapoznaniu ze sprzętem, zasadami bezpieczeństwa, podstawową teorią. Następnie każdy z nas założy kompletny strój i sprzęt i zanurkuje z instruktorem. W czasie nurkowania instruktor cały czas trzyma nas za rękę, obserwuje i obsługuje sprzęt. O krok od nas jest całkiem inny, piękny świat. Warto go poznać!

 

Przygoda 6 – kajaki: spływ kajakowy rzeką Sapiną. Rozpoczniecie w okolicy wsi Kruklanki. Jest to jedna z najbardziej malowniczych tras Mazur. Przepłyniecie przez objęte strefą ciszy jeziora Kruklin, Patelnia, Gołdopiwo, Wilkus, Pozezdrze, Stręgiel. W trakcie spływu zatrzymacie się na piknik i odpoczynek. Powrót do ośrodka wieczorem.

 

Przygoda 7rowery: ten dzień będzie należał do jednośladów. Wcześnie rano wyruszycie na rajd rowerowy dookoła jeziora Mamry. Do pokonania macie około 40 km, a po drodze malownicze krajobrazy, mazurskie wioski, słońce odbijające się w tafli jeziora... Odwiedzicie m.in.: Kolonię Rybacką, Ogonki, Pniewo, Trygort. W sławnym porcie Sztynort zatrzymacie się na dłużej na posiłek. Późnym popołudniem wrócicie do ośrodka w Węgorzewie.

 

* Możliwość bezpłatnej zmiany: "przygody z nurkowania" na "wodne szaleństwo". (To jedyna przygoda,która nie zamknie się w jednym dniu. Pierwszą jej częścią będzie wycieczka do Aquaparku „Tropikana”. Druga to olimpiada wodna na plaży przy ośrodku. Zabawy i konkursy w wodzie,a także ekscytujące przejażdżki motorówką i bananem). 

 

 

Aby sprawdzić TERMINY i CENY wejdź w zakładkę:
Terminy, ceny, rezerwacja
na górze strony!

Nr turnusu

Termin

Wiek uczestników

 Cena przy zakwaterowaniu w namiocie NS

 Cena przy zakwaterowaniu w domku campingowym

1

28.06-11.07.2015

13-17 lat

 1345 zł

 1745 zł

2

12.07-25.07.2015

13-17 lat

 1345 zł

 1745 zł

3

26.07-08.08.2015

13-17 lat

 1345 zł

 1745 zł

4

09.08-22.08.2015

13-17 lat

 1345 zł

 1745 zł

5

23.08-29.08.2015*

13-17 lat

 695 zł

  845 zł

* w terminie 7-dniowym program realizowany w ograniczonym zakresie.

Uwaga! Podane ceny są cenami PROMOCYJNYMI i obowiązują do 31 marca 2015.

Ceny w okresie: 01.04 - 30.04.2015  +75 zł (do cen z tabelki)

Ceny od: 01.05.2015  +150 zł (do cen z tabelki)

 

Cena obejmuje: wyżywienie, zakwaterowanie, program, opiekę kadry, ubezpieczenie. 7przyg_5_400

Cena nie obejmuje:  dojazdu, imprez fakultatywnych

Imprezy fakultatywne:
Szkolenie na sternika motorowodnego: pełen kurs praktyczny na stopień sternika motorowodnego. Otrzymany patent uprawnia do prowadzenia motorówek po wszelkich wodach śródlądowych bez ograniczeń oraz motorówek o długości do 12 metrów po morskich wodach wewnętrznych w porze dziennej. Koszt kursu: 385 zł (w przypadku zapisów na miejscu, w trakcie imprezy 445 zł). Dodatkowo w zakres części teoretycznej kursu wchodzi pięć godzin konsultacji z instruktorem. Opłata za egzamin (ze zniżką dla uczniów i studentów do 26 roku życia 125 zł, bez zniżki 250 zł), opłata za patent (ze zniżką 25 zł, bez zniżki 50 zł). 

Jazda quadem:
pakiet podstawowy – szkolenie wstępne + zajęcia na torze, czas około 2 godzin/grupa – 95 zł.
pakiet premium – obejmuje to co w pakiecie podstawowym + dodatkowe 2 godziny zajęć grupowych na torze + 2 wyjazdy indywidualne z instruktorem w teren – 295 zł.

Jazda quadem - zajęcia indywidualne (jeden uczestnik, dwa quady, instruktor) 300 zł za godzinę lekcyjną. Lekcja obejmuje indywidualne zajęcia na torze lub w terenie, dostosowane do umiejętności uczestnika, pozwalające na rozwinięcie techniki jazdy.

UWAGA! Programy naszych imprez są bardzo bogate i korzystanie z zajęć fakultatywnych może wymagać rezygnacji z niektórych zajęć podstawowych.

Ubezpieczenie: wszyscy uczestnicy ubezpieczeni są na kwotę 10 000 złotych (NNW). Róża Wiatrów posiada również ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej organizatora turystyki..

Dojazd: we własnym zakresie lub zorganizowany dojazd z pilotem organizatora za dodatkową opłatą:

100 zł z Olsztyna,
130 zł z Warszawy, Łodzi,
140 zł z Torunia, Gniezna, Skierniewic, Radomia, Piotrkowa Trybunalskiego, Jabłonowa Pomorskiego
170 zł z Lublina, Poznania, Kielc, Koszalina, Częstochowy, Elbląga, Gdańska, Gdyni,
190 zł z Wrocławia, Katowic, Krakowa,
200 zł ze  Szczecina, Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry,
Dojazd może zostać odwołany, jeśli będzie mniej niż 6 osób w danym terminie z danej miejscowości.

7przyg_6_4007przyg_9_400

 

 

 

 

 

 

 Proszę dokonaj wyboru.

 

Imię i Nazwisko:

Pole jest wymagane.

Ulica:

Pole jest wymagane.

Kod pocztowy i miasto:

Pole jest wymagane.

Telefon stracjonarny:

Pole jest wymagane.

Telefon komórkowy:

Pole jest wymagane.

e-mail:

Pole jest wymagane.
   

Zapytanie / uwaga

Pole jest wymagane.

Zabezpieczenie antyspamowe: wpisz kod "123"

 

 

Na pytanie/rezerwację odpowiemy telefonicznie lub e-mailem
tak szybko jak to będzie możliwe
.

 

Imię i nazwisko lub nick

A value is required.

Termin, w którym byłem/am

A value is required.

Twoja opinia

A value is required.

Przepisz liczbę słownie "dwa+trzy"  Nie ma opinii. Możesz dodać swoją pierwszy!