Odchudzaniedzieci.pl O firmieKadra Odchudzanie na obozach Wczasy dla dorosłych Kontakt
Html Colored Buttons by Vista-Buttons.com v5.7

WĘGORZEWO: Siedem przygód - kolonia i obóz młodzieżowy - Mazury

 • Oferta
 • Terminy, ceny, rezerwacja
 • Opinie

Wszystkich tych, co nie lubią wakacyjnej nudy połączonej z błogim "nicnierobieniem", bo chcą aktywnie i ciekawie spędzać czas, zapraszamy do Węgorzewa! Specjalnie dla Was przygotowane zostały atrakcje w postaci 7 bloków tematycznych realizowanych w ciągu całego dnia. Prócz tych 7 dni tematycznych czekają Was też liczne zajęcia sportowe, plastyczne, gry i zabawy terenowe, wycieczki autokarowe, konkursy, wieczorne ognisk, dyskoteki i wiele, wiele innych fascynujących rozrywek! Forma i zakres zajęć będzie dostosowana do wieku uczestników. 7 turnusów z różnym rodzajem zakwaterowania. Cena 14-dniowego w 2018r turnusu od - 1695 zł/os, 7-dni od 895 zł/os. Dwie kategorie wiekowe. Kolonia: 10-14 lat, obóz 13-18 lat.

7przyg_2_4007przyg_3_400

7 przygód - to obóz młodzieżowy w dwóch kategoriach wiekowych:

 • kolonia dla uczestników 10-14 lat
 • obóz 13-18 lat

Zakwaterowanie (według wybranego wariantu):7przyg_400

 • domki kempingowe 6 - osobowe (łóżko, pościel) lub pokoje wieloosobowe,
 • namioty wojskowe typu NS 6 - 8 osobowe. Dostępne tylko dla uczestników obozu.Organizator zapewnia łóżko, materac, skrzynię na rzeczy. Niezbędny własny śpiwór i kłódka do skrzyni.
Łazienki ogólnodostępne w pawilonie sanitarnym.

Wyżywienie: 3 posiłki - w stołówce ośrodka (śniadanie, obiad, kolacja). Podczas całodniowych zajęć uczestnicy jedzą śniadanie i obiadokolację w stołówce ośrodka oraz otrzymują prowiant na czas zajęć.

Program: prócz znanych i lubianych atrakcji obozowych, jak ogniska, dyskoteki, gry i zabawy terenowe, zajęcia sportowe, plastyczne czy wycieczki, zawiera 7 bloków zajęć tematycznych. Każdy dzień to inna przygoda! W zależności od wieku przygotowaliśmy dla Was zajęcia, z których każdy stanowi program całego dnia.

7 przygód - kolonia: żeglarstwo, paintball, wodne szaleństwo, strzelectwo, laboratorium, latawce, survival

7 przygód - obóz: rowery, żeglarstwo, kajaki, paintball, nurkowanie, strzelectwo, park linowy

PRZYGODY:

 • laboratorium: będziecie mieli okazję na własnej skórze przekonać się, że nauka to nie tylko nudna teoria, ale także ciekawe i widowiskowe eksperymenty, które możecie wykonać samodzielnie. Stworzycie i wyślecie w powietrze miniaturową rakietę. Stworzycie i uruchomicie własny silnik elektryczny. Będziecie eksperymentować z ogniem, wodą i powietrzem. Wszystko w bezpiecznych warunkach i pod czujnym okiem kadry. Większość doświadczeń wykonacie własnoręcznie. W czasie krótkiej wycieczki nad jezioro przygotujemy preparaty, którym następnie dokładnie przyjrzymy się pod mikroskopem.
 • żeglarstwo:rozpoczniecie od omówienia zasad bezpieczeństwa na jachcie i użycia sprzętu ratunkowego. Po krótkim szkoleniu, wypłyniecie na całodniowy rejs przez jeziora Święcajty, Bodma, Mamry i Przystań. Każdy będzie mógł siedzieć za sterem, obsługiwać żagle i liny. Nauczycie się podstawowych węzłów i komend żeglarskich. Staniecie na kąpiel przy piaszczystej plaży na bezludnej Kociej Wyspie. Wieczorem usiądziecie przy żeglarskim ognisku, żeby pośpiewać szanty.
 • paintball: bądźcie gotowi na dużą dawkę adrenaliny! Tego dnia przeżyjecie prawdziwą wojnę na kulki z farbą. Od rana przejdziecie szkolenie i chrzest na polu paintballowym. Rozegracie tu kilka strategicznych potyczek i meczy. Po południu czeka Was natomiast wielka przygoda na bezludnej wyspie. Na 20 hektarach zróżnicowanego terenu, odciętego wodą od stałego lądu, będziecie tylko Wy i instruktorzy paintballa.
 • strzelectwo: tego dnia czekają na Was zawody strzeleckie. Do Waszej dyspozycji będą wiatrówki, łuki, proce, pneumatyczne repliki karabinu Beretta i pistoletu Walter. Mnóstwo konkursów, zabaw drużynowych i nagród. Wieczorem obozowa dyskoteka. 
 • park linowy: to kolejna – tym razem chyba największa – dawka emocji! Pojedziecie do ogromnej śluzy w Leśniewie, gdzie przeżyjecie niesamowite przygody, chodząc po mostach linowych, zjeżdżając zjazdem tyrolskim, czy skacząc na wahadle wewnątrz komory śluzy! Na ląd wrócicie łódką. Park linowy to wielki generator adrenaliny. Zostaniecie wyposażeni w profesjonalny sprzęt, a o Wasze bezpieczeństwo zadbają pracownicy parku.
 • nurkowanie*: pierwszy krok. Nurkowanie do niedawna uważane było za sport ekstremalny. Nic bardziej mylnego. Na poziomie podstawowym jest to przyjemna i łatwa dyscyplina. Zajęcia „pierwszy krok” polegają na zapoznaniu ze sprzętem, zasadami bezpieczeństwa, podstawową teorią. Następnie każdy z nas założy kompletny strój i sprzęt i zanurkuje z instruktorem. W czasie nurkowania instruktor cały czas trzyma nas za rękę, obserwuje i obsługuje sprzęt. O krok od nas jest całkiem inny, piękny świat. Warto go poznać!
 • kajaki: spływ kajakowy rzeką Sapiną. Rozpoczniecie w okolicy wsi Kruklanki. Jest to jedna z najbardziej malowniczych tras Mazur. Przepłyniecie przez objęte strefą ciszy jeziora Kruklin, Patelnia, Gołdopiwo, Wilkus, Pozezdrze, Stręgiel. W trakcie spływu zatrzymacie się na piknik i odpoczynek. Powrót do ośrodka wieczorem.
 •  rowery: ten dzień będzie należał do jednośladów. Wcześnie rano wyruszycie na rajd rowerowy dookoła jeziora Mamry. Do pokonania macie około 40 km, a po drodze malownicze krajobrazy, mazurskie wioski, słońce odbijające się w tafli jeziora... Odwiedzicie m.in.: Kolonię Rybacką, Ogonki, Pniewo, Trygort. W sławnym porcie Sztynort zatrzymacie się na dłużej na posiłek. Późnym popołudniem wrócicie do ośrodka w Węgorzewie.
 • survival: sztuka przetrwania oraz orienteering w najlepszym wydaniu. W leśnych ostępach bezludnej mazurskiej puszczy rozbijemy na cały dzień obóz.....
 • wodne szaleństwo:  To jedyna przygoda,która nie zamknie się w jednym dniu. Pierwszą jej częścią będzie wycieczka do Aquaparku „Tropikana”. Druga to olimpiada wodna na plaży przy ośrodku. Zabawy i konkursy w wodzie,a także ekscytujące przejażdżki motorówką i bananem). 
 • latawce: to prawdziwa czysta radość. Od samego rana zajmiemy się ich budową i ozdabianiem tak, żeby swoje umiejętności mogli wykorzystywać zarówno utalentowani technicznie jak i plastycznie.

Dwie wycieczki autokarowe:

 • Mikołajki:
  • zwiedzanie wioski żeglarskiej i starego miasta
  • wizyta w Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie
  • w Parku Wodnym „Tropikana” w Hotelu Gołębiewski.
 • Wilczy Szaniec:
  • zwiedzanie Kwatery Głównej Hitlera w Gierłoży
  • Kętrzyn
  • Sanktuarium w Świętej Lipce

 

 

Aby sprawdzić TERMINY i CENY wejdź w zakładkę:
Terminy, ceny, rezerwacja
na górze strony!

Turnusy od niedzieli do soboty.

 KOLONIA dla dzieci 10-14 lat

Termin

Liczba dni

 Cena przy zakwaterowaniu

w domku campingowym

24.06 - 07.07.2018

14

1995 zł
08.07 - 21.07.2018

14

1995 zł
22.07 - 04.08.2018

14

1995 zł
05.08 - 18.08.2018

14

1995 zł
19.08 - 01.09.2018

14

1995 zł
19.08 - 25.08.2018  71045 zł
26.08 - 01.09.2018 71045 zł

Kolonia (dzieci 10-14lat) - zakwaterowanie tylko w domkach!

w terminach 7 dniowych program będzie realizowany w ograniczonym zakresie

 

 OBÓZ dla dzieci 13-18 lat

Termin

 

Liczba dni

 

 Cena przy zakwaterowaniu

w domku campingowym

 Cena przy zakwaterowaniu

w namiocie NS

24.06 - 07.07.2018

14

2095 zł
 1695 zł
08.07 - 21.07.2018

14

2095 zł 1695 zł
22.07 - 04.08.2018

14

2095 zł 1695 zł
05.08 - 18.08.2018

14

2095 zł 1695 zł
19.08 - 01.09.2018

14

2095 zł 1695 zł
19.08 - 25.08.2018  71095 zł 895 zł
26.08 - 01.09.2018 71095 zł 895 zł

w terminach 7 dniowych program będzie realizowany w ograniczonym zakresie

Cena obejmuje: wyżywienie, zakwaterowanie, program, wycieczki autokarowe, opiekę kadry, ubezpieczenie. 7przyg_5_400

Cena nie obejmuje:  dojazdu, imprez fakultatywnych

 

 

Imprezy fakultatywne:
Szkolenie na sternika motorowodnego: pełen kurs praktyczny na stopień sternika motorowodnego. Otrzymany patent uprawnia do prowadzenia motorówek po wszelkich wodach śródlądowych bez ograniczeń oraz motorówek o długości do 12 metrów po morskich wodach wewnętrznych w porze dziennej. Koszt kursu: 385 zł (w przypadku zapisów na miejscu, w trakcie imprezy 445 zł). Dodatkowo w zakres części teoretycznej kursu wchodzi pięć godzin konsultacji z instruktorem. Opłata za egzamin + patent: 300zł (dorośli), 150zł (uczący się). Niezbędne jest samodzielne przygotowanie się do egzaminu teoretycznego.

Jazda quadem:
pakiet podstawowy – szkolenie wstępne + zajęcia na torze, czas około 2 godzin/grupa – 95 zł.
pakiet premium – obejmuje to co w pakiecie podstawowym + dodatkowe 2 godziny zajęć grupowych na torze + 2 wyjazdy indywidualne z instruktorem w teren – 295 zł.

Jazda quadem - zajęcia indywidualne (jeden uczestnik, dwa quady, instruktor) 300 zł za godzinę lekcyjną. Lekcja obejmuje indywidualne zajęcia na torze lub w terenie, dostosowane do umiejętności uczestnika, pozwalające na rozwinięcie techniki jazdy.

Wodne szaleństwo pakiet podstawowy (WS1) – w skład, którego wchodzi przejażdżka motorówką, jazda na „bananie” oraz kole holowanym za motorówką – 99 zł.

Wodne szaleństwo pakiet premium (WS3) – pakiet podstawowy + dodatkowe dwa bloki, w skład których wchodzi przejazd na "bananie" oraz na kole holowanym za motorówką. Istnieje możliwość zamiany przejazdów na kole na przejazdy na bananie wg preferencji uczestników – 249 z

Śpiewnik Żeglarski – śpiewnik wydany z okazji XXXIII - lecia Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Żeglarskiej "Shanties" odbywającego się corocznie w Krakowie. Książka zawiera ponad 400 utworów, które zasługują na miano najpopularniejszych. W stosunku do poprzedniego wydania, to jest bogatsze o 100 nowych szant! Do utworów dołączone są chwyty gitarowe, pozwalające każdemu, kto ma zacięcie do gry na gitarze na wykonywanie tych znanych w żeglarskim Świecie utworów. Cena 44,90 zł (odbiór osobisty na miejscu lub w biurze Róży Wiatrów), cena 55,90 zł (wysyłka).

UWAGA! Programy naszych imprez są bardzo bogate i korzystanie z zajęć fakultatywnych może wymagać rezygnacji z niektórych zajęć podstawowych.

Ubezpieczenie: wszyscy uczestnicy ubezpieczeni są na kwotę 10 000 złotych (NNW). Róża Wiatrów posiada również ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej organizatora turystyki..

Dojazd: we własnym zakresie lub zorganizowany dojazd z pilotem organizatora za dodatkową opłatą:

 • 100 zł z Olsztyna,
 • 130 zł z Warszawy, Łodzi,
 • 140 zł z Torunia, Gniezna, Skierniewic, Radomia, Piotrkowa Trybunalskiego, Jabłonowa Pomorskiego
 • 170 zł z Lublina, Puław
 • 190 zł z Poznania, Kielc, Koszalina, Częstochowy, Elbląga, Gdańska, Gdyni
 • 190 zł z Wrocławia, Katowic, Krakowa, Leszna
 • 200 zł ze  Szczecina, Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry,

Dojazd może zostać odwołany, jeśli będzie mniej niż 6 osób w danym terminie z danej miejscowości.

7przyg_6_4007przyg_9_400

 

 

 

 

 

 Proszę dokonaj wyboru.

 

Imię i Nazwisko:

Pole jest wymagane.

Ulica:

Pole jest wymagane.

Kod pocztowy i miasto:

Pole jest wymagane.

Telefon stracjonarny:

Pole jest wymagane.

Telefon komórkowy:

Pole jest wymagane.

e-mail:

Pole jest wymagane.
   

Zapytanie / uwaga

Pole jest wymagane.

Zabezpieczenie antyspamowe: wpisz kod "123"

 

 

Na pytanie/rezerwację odpowiemy telefonicznie lub e-mailem
tak szybko jak to będzie możliwe
.

 

Imię i nazwisko lub nick

A value is required.

Termin, w którym byłem/am

A value is required.

Twoja opinia

A value is required.

Przepisz liczbę słownie "dwa+trzy"  Nie ma opinii. Możesz dodać swoją pierwszy!