Odchudzaniedzieci.pl O firmieKadra Odchudzanie na obozach Wczasy dla dorosłych Kontakt
Html Colored Buttons by Vista-Buttons.com v5.7

RABKA: Leczenie otyłości u dzieci w szpitalu dziecięcym "Olszówka"

Zapraszamy w 2017r do Rabki Zdrój na sanatoryjne turnusy odchudzające dla dzieci. Turnusy przez cały rok dla dzieci od 3 do 18 lat. Podczas roku szkolnego nauka jest prowadzona na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Cena dwutygodniowego pobytu - 1540 zł.  Młodszym dzieciom może towarzyszyć podczas turnusu rodzic!

Specjalizujące się w leczeniu otyłości sanatorium dziecięce "Jagusia" w Kudowie Zdroju zaprasza dzieci (szkoła podstawowa i gimnazjum podczas roku szkolnego, w wakacje do 18 lat) na pobyty odchudzające przez cały rok. Podczas roku szkolnego dzieci uczęszczają do szkoły przy sanatorium. Cena dwutygodniowego pobytu w 2018r od 1680 zł. Dojazd własny.

Szpital Uzdrowiskowy nr III im. dra MARKIEWICZA w Uzdrowisku Ciechocinek zaprasza w 2017 r DZIECI i MŁODZIEŻ na 7 i 14-dniowe pobyty Odchudzające oraz Odchudzająco-Rehabilitacyjne. Cena leczniczego turnusu 7-noclegów od 815 z przy zakwaterowaniu w pokoju wieloosobowym w zależności od terminu.

DZIECIĘCY SZPITAL UZDROWISKOWY "SŁONECZKO" zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 7 do 15 lat ze schorzeniami przemiany materii (głównie cukrzycą, chorobami tarczycy, otyłością), zaburzeniami odżywiania na całoroczne turnusy lecznicze, podczas których dzieci są leczone a zarazem kontynuują naukę w szkole. Koszt dwutygodniowego turnusu w 2017r - od 1260 do 1680 zł, w zależności od sezonu.