Odchudzaniedzieci.pl O firmieKadra Odchudzanie na obozach Wczasy dla dorosłych Kontakt
Html Colored Buttons by Vista-Buttons.com v5.7

Turnusy odchudzające i pobyty rehabilitacyjne dla dzieci i młodzieży

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest, by z otyłością walczyć już od najmłodszych lat. Nie chodzi tu tylko o wygląd, ale przede wszystkim o zdrowie. Nadprogramowe kilogramy nie tylko zmniejszają komfort życia, ale mogą być przyczyną wielu groźnych chorób. Dlatego zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze sanatoria odchudzające dla dzieci, a także szpitale uzdrowiskowe oferujące leczenie otyłości.

Sanatoryjne turnusy odchudzające dla dzieci i młodzieży odbywają się przez cały rok. W trakcie pobytu podczas roku szkolnego zapewniamy zajęcia lekcyjne, by uczniowie nie mieli zaległości w szkole spowodowanych pobytem w ośrodku. Program leczenia otyłości obejmuje pobyt z zakwaterowaniem oraz wyżywieniem (indywidualnie dobrana dieta), opiekę lekarsko-pielęgniarską, diagnostykę i analizę składu ciała, zwiększoną aktywność fizyczną i więcej.

RABKA: Leczenie otyłości u dzieci w szpitalu dziecięcym "Olszówka"

Zapraszamy w 2023 do Rabki Zdrój na sanatoryjne turnusy odchudzające dla dzieci. Turnusy przez cały rok dla dzieci od 3 do 18 lat. Podczas roku szkolnego nauka jest prowadzona na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Cena dwutygodniowego pobytu (14 noclegów) - od 2800 zł/os w sezonie niskim. Młodszym dzieciom może towarzyszyć podczas turnusu rodzic. LIPIEC-SIERPIEŃ: brak miejsc


 

Szpital Uzdrowiskowy nr III im. dra MARKIEWICZA w Uzdrowisku Ciechocinek zaprasza w 2023 r DZIECI i MŁODZIEŻ na 7 i 14-dniowe pobyty Odchudzające - "Zrzucamy zbędne kilogramy" oraz Rehabilitacyjne - "Leczymy wady postawy" . Cena leczniczego turnusu 7-noclegów od 1693 zł/os przy zakwaterowaniu w pokoju wieloosobowym w zależności od terminu. BRAK MIEJSC LIPIEC-SIERPIEŃ.

Jagusia to szpital uzdrowiskowy dla dzieci specjalizujący się w leczeniu schorzeń ortopedycznych, reumatologicznych, dróg oddechowych, hematologicznych i chorób naczyń obwodowych, celiakii, chorób wrzodowych i innych schorzeń przewodu pokarmowego oraz endokrynologicznych (otyłość). Pobyty odchudzające w 2023r w cenie od 144 zł/dobę (sezon niski, zakwaterowanie w pok 4 os.) LIPIEC-SIERPIEŃ BRAK MIEJSC

 

Słoneczko już jest nieczynne

i nie będzie prowadziło więcej turnusów dla dzieci :(

DZIECIĘCY SZPITAL UZDROWISKOWY "SŁONECZKO" zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 7 do 15 lat ze schorzeniami przemiany materii (głównie cukrzycą, chorobami tarczycy, otyłością), zaburzeniami odżywiania na całoroczne turnusy lecznicze, podczas których dzieci są leczone a zarazem kontynuują naukę w szkole. Koszt dwutygodniowego turnusu w 2022r - od 1540 do 2156 zł, w zależności od sezonu.