Odchudzaniedzieci.pl O firmieKadra Odchudzanie na obozach Wczasy dla dorosłych Kontakt
Html Colored Buttons by Vista-Buttons.com v5.7

Turnusy odchudzające i pobyty rehabilitacyjne dla dzieci i młodzieży

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest, by z otyłością walczyć już od najmłodszych lat. Nie chodzi tu tylko o wygląd, ale przede wszystkim o zdrowie. Nadprogramowe kilogramy nie tylko zmniejszają komfort życia, ale mogą być przyczyną wielu groźnych chorób. Dlatego zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze sanatoria odchudzające dla dzieci, a także szpitale uzdrowiskowe oferujące leczenie otyłości.

Sanatoryjne turnusy odchudzające dla dzieci i młodzieży odbywają się przez cały rok. W trakcie pobytu podczas roku szkolnego zapewniamy zajęcia lekcyjne, by uczniowie nie mieli zaległości w szkole spowodowanych pobytem w ośrodku. Program leczenia otyłości obejmuje pobyt z zakwaterowaniem oraz wyżywieniem (indywidualnie dobrana dieta), opiekę lekarsko-pielęgniarską, diagnostykę i analizę składu ciała, zwiększoną aktywność fizyczną i więcej.

RABKA: Leczenie otyłości u dzieci w szpitalu dziecięcym "Olszówka"

Zapraszamy w 2019r do Rabki Zdrój na sanatoryjne turnusy odchudzające dla dzieci. Turnusy przez cały rok dla dzieci od 3 do 18 lat. Podczas roku szkolnego nauka jest prowadzona na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Cena dwutygodniowego pobytu - od 1540 zł/os w sezonie niskim, 1610 zł/os w sezonie wysokim. Młodszym dzieciom może towarzyszyć podczas turnusu rodzic!

Specjalizujące się w leczeniu otyłości sanatorium dziecięce "Jagusia" w Kudowie Zdroju zaprasza dzieci (szkoła podstawowa i gimnazjum podczas roku szkolnego, w wakacje do 18 lat) na pobyty odchudzające przez cały rok. Podczas roku szkolnego dzieci uczęszczają do szkoły przy sanatorium. Cena dwutygodniowego pobytu w 2019r od 1680 zł/os w sezonie niskim. Dojazd własny.

Szpital Uzdrowiskowy nr III im. dra MARKIEWICZA w Uzdrowisku Ciechocinek zaprasza w 2019 r DZIECI i MŁODZIEŻ na 7 i 14-dniowe pobyty Odchudzające - "Zrzucamy zbędne kilogramy" oraz Rehabilitacyjne - "Leczymy wady postawy" . Cena leczniczego turnusu 7-noclegów od 882 z przy zakwaterowaniu w pokoju wieloosobowym w zależności od terminu.

DZIECIĘCY SZPITAL UZDROWISKOWY "SŁONECZKO" zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 7 do 15 lat ze schorzeniami przemiany materii (głównie cukrzycą, chorobami tarczycy, otyłością), zaburzeniami odżywiania na całoroczne turnusy lecznicze, podczas których dzieci są leczone a zarazem kontynuują naukę w szkole. Koszt dwutygodniowego turnusu w 2019r - od 1260 do 1680 zł, w zależności od sezonu.