Strona główna O firmieKadra Odchudzanie na obozach Wczasy dla dorosłych Kontakt
Html Colored Buttons by Vista-Buttons.com v5.7

Dlaczego warto wybrać obóz odchudzający Amituru?

Zajmujemy się wyłącznie obozami odchudzającymi. Organizujemy je już od 2004 roku - to już 14 lat - Biuro Amitur wprowadziło takie obozy na polski rynek. Przez kilka lat byliśmy jedynym organizatorem tego typu obozów. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do doboru kadry na naszych obozach - jest ona przeszkolona do pracy z dziećmi z nadwagą i otyłością. Na naszych obozach oferujemy dzieciom i młodzieży wyżywienie dietetyczne, co nie zawsze jest zapewniane u konkurencji. Organizujemy również naszym obozowiczom spotkania z dietetykiem, który przekazuje im w ciekawy sposób wiedzę dotyczącą prawidłowego odżywiania i sposobów odchudzania nie prowadzących do efektu jojo. Nasze grupy obozowe są jednorodne - wszyscy się odchudzają lub poprawiają swoją kondycję. Dzięki temu obozowicze nie są narażeni na docinki ze strony dzieci realizujących inny rodzaj obozu, np. taneczny lub gimnastyczny, gdzie przeważają osoby bardzo szczupłe. Dzieci mogą nawiązać świetny kontakt z rówieśnikami borykającymi się ze zbędnymi kilogramami i, co najważniejsze, nawiązać przyjaźnie na długie lata!

Link do reportażu TVN z naszego zimowego obozu w Zwardoniu:  http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/polskie-dzieci-najgrubsze-w-europie,157217.html

MOŻESZ NAM ZAUFAĆ - BIURO TURYSTYCZNE AMITUR ISTNIEJE JUŻ OD 27 LAT !

W tym roku po raz drugi zapraszamy Was na obóz odchudzająco-kondycyjny do Wisły, do Pensjonatu "Uśmiech". Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami, TV i WiFi. NOWOŚĆ - basen letni przy Pensjonacie! W programie obozu HIT - całodzienny pobyt w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze (bilet wstępu wliczony w cenę obozu). Oprócz tego zajęcia odchudzająco-kondycyjne - fitness, elementy tańca, stretching, aerobik, gimnastyka, gry i zabawy, konkursy, dyskoteki, zawody sportowe, wycieczka do Lesnego Parku Niespodzianek i Górskiego Parku Równica, Aquapark w hotelu "Gołębiewski", wycieczki piesze malowniczymi, łatwymi szlakami Beskidu Śląskiego oraz super zabawa w gronie rówieśników od rana do nocy :). W Wiśle przygotowaliśmy dla Was trzy czternastodniowe turnusy: 09.07-22.07; 23.07-05.08 i 06-19.08.2017 w cenie  1830 zł/osobę. 

Obóz dla dzieci i młodzieży w wieku 9-16 lat w niewielkiej, otoczonej pięknym lasem miejscowości nadmorskiej – Poddąbie k/Ustki. Zakwaterowanie w ośrodku z basenem i salą gimnastyczną.  W programie m.in. zajęcia kondycyjne, zajęcia z dietetykiem,  gry terenowe z ciekawą fabułą, 3 wycieczki autokarowe do Ustki,  Aquaparku w Radzikowie i do Parku Jurajskiego w Łebie (zjeżdżanie pontonami wodnymi!) oraz rejs pirackim statkiem po morzu. Jeden turnus: 06-19.08.2017 (14 dni, obóz dłuższy o 1 dzień od ubiegłorocznego). Cena - 2070 zł. 

Kolejny raz (już szósty rok z rzędu) zapraszamy Was do Zwardonia na obóz dla miłośników gór i gotowania w wieku 11-17 lat na dwa czternastodniowe turnusy: 25.06-08.07 i 09-22.07.2017  w cenie 1749 zł. W trakcie zajęć z dietetykiem, oprócz poznania teorii, nauczycie się własnoręcznie przyrządzać zdrowe, pyszne, a przy tym niskokaloryczne potrawy. Oprócz tego będziecie uczestniczyć w urozmaiconych zajęciach kondycyjnych i rozlicznych innych atrakcjach obozowych. W programie także wycieczka, w trakcie której przejedziecie się rollercoasterem, zjedziecie pontonem w rynnie igielitowej i wymoczycie się w basenach aquaparku. Wśród AMITURowych starych wyjadaczy krąży opinia, że w Zwardoniu chudnie się najwięcej - góry najszybciej "wyciągają" z obozowiczów zbędne kilogramy i centymetry. BRAK WOLNYCH MIEJSC.

Już siódmy rok z rzędu będziemy walczyć z niepotrzebnymi kilogramami w Ośrodku "Zew Morza", który jest obiektem o bardzo dobrym standardzie, wyposażonym w SPA z basenem i jacuzzi oraz studio fitness z salą do ćwiczeń i siłownią. Pokoje typu studio (2+3os.) z łazienkami i TV. Na obozach w Jastrzębiej Górze nikt się nie nudzi! Zapewnia to masa zajęć kondycyjnych: fitness, taniec, gimnastyka, pływanie w basenie i w morzu, gry i zabawy na boiskach i na plaży, wycieczki, zajęcia z dietetykiem i wiele, wiele innych... a także HIT tego roku: wycieczka do Parku Trampolin Jumpcity!!!  Jeden turnus: 24/25.06-07/08.07.2017. Cena - 2085 zł. Obóz dłuższy o 2 dni od zeszłorocznego ! Fakultatywnie - windsurfing w Chałupach i Park linowy we Władysławowie. BRAK WOLNYCH MIEJSC !!!

 

Odchudzanie dzieci w wieku 10-16 lat w Centrum Medycznym w Karpaczu poprzez dietę, ruch, zabawę i edukację. W programie m.in. indywidualne konsultacje rodziców z dietetykiem. Terminy turnusów: 02-15.07.2017; 16.07-29.07.2017 i 30.07-12.08.2017 r. Cena 14-dniowego turnusu - 1840 zł. Dojazd własny. Brak wolnych miejsc

Proces odchudzania u dzieci powinien być właściwie przeprowadzony, by nie spowolnić przemiany materii, nie spowodować zaburzeń rozwoju, dojrzewania i wzrostu u dziecka. Obozy odchudzająco kondycyjne organizowane przez Biuro Turystyczne Amitur nie tylko odchudzają,  ale uczą dzieci jak zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe, zwiększyć aktywność fizyczną, aby prawidłowo się rozwijać ...