Html Colored Buttons by Vista-Buttons.com v5.7

obozy odchudzające Amituru ZIMA 2017

Dlaczego warto wybrać obóz odchudzający Amituru?

Zajmujemy się wyłącznie obozami odchudzającymi. Organizujemy je już od 12 lat - Biuro Amitur wprowadziło takie obozy na polski rynek. Przez kilka lat byliśmy jedynym organizatorem tego typu obozów. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do doboru kadry na naszych obozach - jest ona przeszkolona do pracy z dziećmi z nadwagą i otyłością. Na naszych obozach oferujemy dzieciom i młodzieży wyżywienie dietetyczne, co nie zawsze jest zapewniane u konkurencji. Organizujemy również naszym obozowiczom spotkania z dietetykiem, który przekazuje im w ciekawy sposób wiedzę dotyczącą prawidłowego odżywiania i sposobów odchudzania nie prowadzących do efektu jojo. Nasze grupy obozowe są jednorodne - wszyscy się odchudzają lub poprawiają swoją kondycję. Dzięki temu obozowicze nie są narażeni na docinki ze strony dzieci realizujących inny rodzaj obozu, np. taneczny lub gimnastyczny, gdzie przeważają osoby bardzo szczupłe. Dzieci mogą nawiązać świetny kontakt z rówieśnikami borykającymi się ze zbędnymi kilogramami i, co najważniejsze, nawiązać przyjaźnie na długie lata!

Link do reportażu TVN z naszego zimowego obozu w Zwardoniu:  http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/polskie-dzieci-najgrubsze-w-europie,157217.html

MOŻESZ NAM ZAUFAĆ - BIURO TURYSTYCZNE AMITUR ISTNIEJE JUŻ OD 26 LAT !

2017 ZIMA: obóz odchudzająco-kondycyjny w Zakopanem

Na obozie w Zakopanem czeka na Was mnóstwo zimowych aktywności i zabawy. Spróbujecie swoich sił w narciarstwie zjazdowym i biegowym, saneczkarstwie i łyżwiarstwie, spotkacie się z zaprzegiem psów husky, zabawicie się w Snow Parku na Gubałówce i w Aquaparku. A oprócz tego, jak zwykle - codzienne zajęcia fitnes, marsze Nordic Walking, basen. TERMIN: 12-25.02.2017 (14 dni) - CENA: 2360 zł oraz  12-18.02.2017 i 19-25.02.2017 (7 dni) - CENA: 1180 zł . WSZYSTKO W W CENIE - wypożyczenie sprzętu narciarskiego i łyzwiarskiego, karnet narciarski, wstępy! Dopłata tylko za ewentualny dojazd.

2017-ZIMA: Zimowy turnus odchudzający dla dzieci w Karpaczu

Odchudzanie dzieci w wieku 10-16 lat w Centrum Medycznym w Karpaczu poprzez dietę, ruch, zabawę i edukację. W programie m.in. indywidualne konsultacje rodziców z dietetykiem. Termin turnusu: 12.02-25.02.2017 r. Cena 14-dniowego turnusu - 1840 zł. Możliwy wyjazd na połowę turnusu: 12-18.02 i 19-25.02.17 w cenie 970 zł. Dojazd własny.

Rola obozów odchudzających w procesie odchudzania dzieci

Proces odchudzania u dzieci powinien być właściwie przeprowadzony, by nie spowolnić przemiany materii, nie spowodować zaburzeń rozwoju, dojrzewania i wzrostu u dziecka. Obozy odchudzająco kondycyjne organizowane przez Biuro Turystyczne Amitur nie tylko odchudzają,  ale uczą dzieci jak zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe, zwiększyć aktywność fizyczną, aby prawidłowo się rozwijać ...