Html Colored Buttons by Vista-Buttons.com v5.7

obozy odchudzające Amituru LATO 2016

Dlaczego warto wybrać obóz odchudzający Amituru?

Zajmujemy się wyłącznie obozami odchudzającymi. Organizujemy je już od 12 lat - Biuro Amitur wprowadziło takie obozy na polski rynek. Przez kilka lat byliśmy jedynym organizatorem tego typu obozów. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do doboru kadry na naszych obozach - jest ona przeszkolona do pracy z dziećmi z nadwagą i otyłością. Na naszych obozach oferujemy dzieciom i młodzieży wyżywienie dietetyczne, co nie zawsze jest zapewniane u konkurencji. Organizujemy również naszym obozowiczom spotkania z dietetykiem, który przekazuje im w ciekawy sposób wiedzę dotyczącą prawidłowego odżywiania i sposobów odchudzania nie prowadzących do efektu jojo. Nasze grupy obozowe są jednorodne - wszyscy się odchudzają lub poprawiają swoją kondycję. Dzięki temu obozowicze nie są narażeni na docinki ze strony dzieci realizujących inny rodzaj obozu, np. taneczny lub gimnastyczny, gdzie przeważają osoby bardzo szczupłe. Dzieci mogą nawiązać świetny kontakt z rówieśnikami borykającymi się ze zbędnymi kilogramami i, co najważniejsze, nawiązać przyjaźnie na długie lata!

Link do reportażu TVN z naszego zimowego obozu w Zwardoniu:  http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/polskie-dzieci-najgrubsze-w-europie,157217.html

MOŻESZ NAM ZAUFAĆ - BIURO TURYSTYCZNE AMITUR ISTNIEJE JUŻ OD 26 LAT !

2016 LATO: obóz odchudzająco-kondycyjny w Wiśle

W tym roku po raz pierwszy zapraszamy Was na obóz odchudzająco-kondycyjny do Wisły, do Pensjonatu "Uśmiech". Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami, TV i WiFi. W programie obozu HIT - całodzienny pobyt w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. Oprócz tego zajęcia odchudzająco-kondycyjne - fitness, elementy tańca, stretching, aerobik, gimnastyka, gry i zabawy, konkursy, dyskoteki, zawody sportowe, wycieczka do Lesnego Parku Niespodzianek, Aquapark w hotelu "Gołębiewski", wycieczki piesze malowniczymi, łatwymi szlakami Beskidu Śląskiego oraz super zabawa w gronie rówieśników od rana do nocy :). W Wiśle przygotowaliśmy dla Was dwa czternastodniowe turnusy: 31.07-13.08 i 14-27.08.2016 w cenie  1749 zł/osobę. Miejsca na drugim turnusie tylko na zapytanie. 

2016-LATO: Letnie turnusy odchudzające dla dzieci w Karpaczu

Odchudzanie dzieci w wieku 10-16 lat w Centrum Medycznym w Karpaczu poprzez dietę, ruch, zabawę i edukację. W programie m.in. indywidualne konsultacje rodziców z dietetykiem. Terminy turnusów: 03-16.07,2016; 17.07-30.07.2016 i 31.07-13.08.2016 r. Cena 14-dniowego turnusu - 1790 zł. Dojazd własny. Wolne miejsca są tylko na III turnusie.

2016 LATO: Obóz odchudzająco-kondycyjny w Jastrzębiej Górze

Już siódmy rok z rzędu będziemy walczyć z niepotrzebnymi kilogramami w Ośrodku "Zew Morza", który jest obiektem o bardzo dobrym standardzie, wyposażonym w SPA z basenem i jacuzzi oraz studio fitness z salą do ćwiczeń i siłownią. Pokoje typu studio (2+3os.) z łazienkami i TV. Na obozach w Jastrzębiej Górze nikt się nie nudzi! Zapewnia to masa zajęć kondycyjnych: fitness, taniec, gimnastyka, pływanie w basenie i w morzu, gry i zabawy na boiskach i na plaży, wycieczki, zajęcia z dietetykiem i wiele, wiele innych... a także HIT tego roku: wycieczka do Parku Trampolin Jumpcity!!!  Dwa turnusy: 25.06-06.07.2016 i 06-17.07.2016. Cena - 1885 zł. Fakultatywnie - windsurfing w Chałupach i Park linowy we Władysławowie.

BRAK WOLNYCH MIEJSC

2016 LATO: Obóz odchudzająco-kondycyjny z dietetycznymi warsztatami kulinarnymi w Zwardoniu.

Kolejny raz (już piąty rok z rzędu) zapraszamy Was do Zwardonia na obóz dla miłośników gór i gotowania w wieku 12-17 lat na 2 czternastodniowe turnusy: 26.06-09.07 i 10.07-23.07.2016  w cenie 1699 zł. W trakcie zajęć z dietetykiem, oprócz poznania teorii, nauczycie się własnoręcznie przyrządzać zdrowe, pyszne, a przy tym niskokaloryczne potrawy. Oprócz tego będziecie uczestniczyć w urozmaiconych zajęciach kondycyjnych i rozlicznych innych atrakcjach obozowych. Wśród AMITURowych starych wyjadaczy krąży opinia, że w Zwardoniu chudnie się najwięcej - góry najszybciej "wyciągają" z obozowiczów zbędne kilogramy i centymetry. BRAK WOLNYCH MIEJSC

2016-LATO: Super aktywny obóz odchudzająco-kondycyjny w Sypniewie (Pojezierze Drawsko-Wałeckie)

Na obóz w Sypniewie zapraszamy młodzież, która lubi być aktywna. Tu na pewno nie będziecie się nudzić! :) Różnorodne zajęcia odchudzająco-kondycyjne, m.in. fitness, aerobik, taniec, tenis ziemny na kortach (zarówno dla zaawansowanych, jak i od podstaw), piłka nożna, aquaaerobik i wiele, wiele innych. W programie również spływ kajakowy i paintball !!  Dwa turnusy: 18-31.07.2016 i 31.07-13.08.08.2016. Cena - 1875 zł. 

Fakultatywnie: plenerowe warsztaty fotograficzne. 

2016 LATO: Obóz odchudzająco - kondycyjny w Poddąbiu

Obóz dla dzieci i młodzieży w wieku 8-15 lat w niewielkiej, otoczonej pięknym lasem miejscowości nadmorskiej – Poddąbie k/Ustki. Zakwaterowanie w ośrodku z basenem i salą gimnastyczną. Pokoje po remoncie w 2015r. W programie m.in. zajęcia kondycyjne, zajęcia z dietetykiem,  gry terenowe z ciekawą fabułą, wycieczki autokarowe do Ustki i do Aquaparku w Radzikowie oraz rejs pirackim statkiem po morzu. Jeden turnus: 06-18.08.2016. Cena - 1875 zł. 

Rola obozów odchudzających w procesie odchudzania dzieci

Proces odchudzania u dzieci powinien być właściwie przeprowadzony, by nie spowolnić przemiany materii, nie spowodować zaburzeń rozwoju, dojrzewania i wzrostu u dziecka. Obozy odchudzająco kondycyjne organizowane przez Biuro Turystyczne Amitur nie tylko odchudzają,  ale uczą dzieci jak zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe, zwiększyć aktywność fizyczną, aby prawidłowo się rozwijać ...