Odchudzaniedzieci.pl O firmieKadra Odchudzanie na obozach Wczasy dla dorosłych Kontakt
Html Colored Buttons by Vista-Buttons.com v5.7

obozy odchudzające Amituru

Dlaczego warto wybrać obóz odchudzający Amituru?

Zajmujemy się wyłącznie obozami odchudzającymi. Organizujemy je już od 2004 roku - to już 18 lat - Biuro Amitur wprowadziło takie obozy na polski rynek. Przez kilka lat byliśmy jedynym organizatorem tego typu obozów. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do doboru kadry na naszych obozach - jest ona przeszkolona do pracy z dziećmi z nadwagą i otyłością. Na naszych obozach oferujemy dzieciom i młodzieży wyżywienie dietetyczne, co nie zawsze jest zapewniane u konkurencji. Organizujemy również naszym obozowiczom spotkania z dietetykiem, który przekazuje im w ciekawy sposób wiedzę dotyczącą prawidłowego odżywiania i sposobów odchudzania nie prowadzących do efektu jojo. Nasze grupy obozowe są jednorodne - wszyscy się odchudzają lub poprawiają swoją kondycję. Dzięki temu obozowicze nie są narażeni na docinki ze strony dzieci realizujących inny rodzaj obozu, np. taneczny lub gimnastyczny, gdzie przeważają osoby bardzo szczupłe. Dzieci mogą nawiązać świetny kontakt z rówieśnikami borykającymi się ze zbędnymi kilogramami i, co najważniejsze, nawiązać przyjaźnie na długie lata!

Link do reportażu TVN z naszego zimowego obozu w Zwardoniu:  http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/polskie-dzieci-najgrubsze-w-europie,157217.html

MOŻESZ NAM ZAUFAĆ - BIURO TURYSTYCZNE AMITUR ISTNIEJE JUŻ 32 LATA !

 

Biuro Turystyczne AMITUR jet wpisane na listę podmiotów turystycznych, które przyjmują płatności BONEM TURYSTYCZNYM

BON TURYSTYCZNY - odpowiedzi na często zadawane pytania:


Obozy w 2022r odbędą się według zaleceń zawartych w:

Wytyczne GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży

(plik pdf)

1.      Jak zarezerwować obóz z wykorzystaniem Bonu Turystycznego?

Dokonaj rezerwacji obozu przez System rezerwacyjny naciskając czerwone słowo „zarezerwuj” w tabelce na końcu oferty, obok terminu obozu albo telefonicznie. Następnie zadzwoń do nas (502-045-822)  i podaj nam swój 16-cyfrowy kod Bonu Turystycznego. Wprowadzimy go do systemu realizacji bonów w ZUS, a Ty otrzymasz kod potwierdzający transakcję SMSem na swój numer telefonu. Teraz jeszcze w ciągu 2 minut musisz podać nam kod z smsa i transakcja będzie zrealizowana.

2.      Czy mogę wykorzystać bon na obóz, który został opłacony i już się odbył albo właśnie trwa

Niestety to niemożliwe. Nie jest możliwe zaksięgowanie takiej płatności. Ale Bon Turystyczny jest ważny do września 2022 roku czyli będzie go można wykorzystać  na obóz letni 2022.

3.      Czy mogę wykorzystać więcej niż 500 zł z Bonu?

Bon Turystyczny jest wydawany jeden na rodzinę, na kwotę proporcjonalną do liczby dzieci w rodzinie. Jednemu dziecku przysługuje 500 zł w ramach Bonu Turystycznego i tylko tę kwotę można wykorzystać dla dziecka – nie jest możliwe opłacenie bonem  kilkorga dzieci obozu jednego z nich.

4.      Czy mogę opłacić bonem dojazd albo program fakultatywny na obozie:

Tak, jest to możliwe. Bon Turystyczny można wykorzystywać kilkukrotnie na mniejsze płatności – aż do zrealizowania całej kwoty. Nie trzeba więc korzystać z całego świadczenia jednorazowo.