O firmieKadra Odchudzanie na obozach Wczasy dla dorosłych Kontakt
Html Colored Buttons by Vista-Buttons.com v5.7

FERIE w Jaworzu - Rodzinne odchudzanie (dziecka i opiekuna)

FERIE 2015 w Jaworzu - program "NADWADZE I OTYŁOŚCI STOP" - dla rodziców z dziećmi wymagającymi odchudzenia. Dzieci, oprócz odrębnie prowadzonych dla nich zajęć odchudzających mają tu zapewnioną przez kilka godzin dziennie opiekę i atrakcyjne zajęcia grupowe dostosowane do wieku, co odciąża rodziców i umożliwia im uczestniczenie w zabiegach odnowy biologicznej lub zajęciach odchudzających dla dorosłych. Tygodniowy pobyt rodzica z dzieckiem do lat 12 - 1953 zł.

JASTRZĘBIA GÓRA - ośrodek "Zew Morza": wczasy odchudzająco-kondycyjne dla dorosłych i dzieci.

Turnusy odchudzające w ośrodku z basenem i SPA, z intensywnym programem rekreacji ruchowej (5 godzin zajęć ruchowych) i dietą 1000-1200Kcal. Turnusy podczas zimowych ferii szkolnych w super cenie. Cena turnusu tygodniowego w 2015r, przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. 920 zł/os., w jedynce 1060 zł. Można zabrać na odchudzanie dziecko! Cena za dziecko do 12 lat - 850 zł/tydzień.

Całoroczne turnusy z dziećmi w Ciechocinku - odchudzanie dziecka, odnowa biologiczna lub odchudzanie dla rodziców.

Prowadzony w bardzo dobrze wyposażonym ośrodku "Eden" w Ciechocinku całoroczny program dla rodziców z dziećmi wymagającymi odchudzenia. W tym samym czasie dzieci będą miały prowadzone zajęcia odchudzające a rodzice będą uczestniczyć w zabiegach odnowy biologicznej lub także się odchudzać. Tygodniowy pobyt opiekuna z dzieckiem (do 18 lat) podczas wakacji - od 1840 zł.

MRZEŻYNO: Ferie z możliwością diety redukcyjnej i bezglutenowej w Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji Geovita

Wczasy  w okresie zimowych FERII szkolnych z możliwością diety niskokalorycznej oraz bezglutenowej w Mrzeżynie - miejscowości z unikalnym mikroklimatem. Zakwaterowanie w ośrodku "Geovita" o wysokim standardzie. Turnusy os 17 stycznia do 1 marca 2015, cena 605 zł/tydzień, przy zakwaterowaniu w pok. 2os. Bardzo duże zniżki dla dzieci! Dziecko 4-10 lat tylko 210 zł/tydzień (przy 2 osobach dorosłych), dziecko 10-15 lat - 350 zł/tydzień (przy 2 osobach dorosłych)