Html Colored Buttons by Vista-Buttons.com v5.7

JASTRZĘBIA GÓRA - ośrodek "Zew Morza": wczasy odchudzająco-kondycyjne

Zimowe turnusy odchudzające w ośrodku z basenem i SPA, z intensywnym programem rekreacji ruchowej (5 godzin zajęć ruchowych) i dietą 1000-1200Kcal.  Turnusy w cenie 960 zł/os. przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. Można zabrać na odchudzanie dziecko!

JAWORZE: Rodzinne ferie z odchudzaniem w VILLA BARBARA w Jaworzu k/ Bielska-Białej

RODZINNE ODCHUDZANIE w Villa Barbara w Jaworzu - bardzo dobrze wyposażony obiekt (basen, SPA, sala gimnastyczna) zaprasza na wypoczynek dla rodzin z dziećmi połączone z aktywnym programem, którego celem jest redukcja masy ciała.  Cena 7-dniowego turnusu z pełnym dietetycznym wyżywieniem (5 posiłków dziennie-dieta 1500 kalorii) i zajęciami: 1040 zł dla osoby dorosłej w pokoju 2-os, od  830 zł dla dziecka 4-12 lat(przy zakwaterowaniu z 2 os. dorosłymi).

Całoroczne turnusy z dziećmi w Ciechocinku - odchudzanie dziecka, odnowa biologiczna lub odchudzanie dla rodziców.

Prowadzony w bardzo dobrze wyposażonym ośrodku "Eden" w Ciechocinku całoroczny program dla rodziców z dziećmi wymagającymi odchudzenia. W tym samym czasie dzieci będą miały prowadzone zajęcia odchudzające a rodzice będą uczestniczyć w zabiegach odnowy biologicznej lub także się odchudzać. Tygodniowy pobyt opiekuna z dzieckiem (do 18 lat) podczas zimowych ferii szkolnych 2017 -  1490 zł.