Html Colored Buttons by Vista-Buttons.com v5.7

JASTRZĘBIA GÓRA - ośrodek "Zew Morza": wczasy odchudzająco-kondycyjne podczas ferii zimowych

Zimowe turnusy odchudzające w ośrodku z basenem i SPA, z intensywnym programem rekreacji ruchowej (5 godzin zajęć ruchowych) i dietą 1000-1200Kcal.  Turnusy w cenie 960 zł/os. przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. Można zabrać na odchudzanie dziecko!

BORNE SULINOWO - "Revital": Wczasy odchudzające na Pojezierzu Drawskim.

Dobrze wyposażony (basen, sala gimnastyczna), kameralny Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny NZOZ "Revital" zaprasza na wczasy odchudzające z możliwością wyboru spośród 4 diet. Turnus siedmiodniowy w 2016 roku , w zależności od sezonu - od 800 do 1250 zł/os., przy zakwaterowaniu w dwójce. Miła atmosfera, dobre efekty, piękne okolice. Na odchudzanie można zabrać dziecko!! Wczasy w Bornem Sulinowie cieszą się bardzo dobrą opinią klientów!  

Całoroczne turnusy z dziećmi w Ciechocinku - odchudzanie dziecka, odnowa biologiczna lub odchudzanie dla rodziców.

Prowadzony w bardzo dobrze wyposażonym ośrodku "Eden" w Ciechocinku całoroczny program dla rodziców z dziećmi wymagającymi odchudzenia. W tym samym czasie dzieci będą miały prowadzone zajęcia odchudzające a rodzice będą uczestniczyć w zabiegach odnowy biologicznej lub także się odchudzać. Tygodniowy pobyt opiekuna z dzieckiem (do 18 lat) podczas wakacji - od 1840 zł. Ceny na 2016r pozostają takie same, jak w 2015r 

JAWORZE: Wakacyjne odchudzanie w VILLA BARBARA w Jaworzu k/ Bielska-Białej

WAKACYJNE ODCHUDZANIE w Villa Barbara w Jaworzu - bardzo dobrze wyposażony obiekt (basen, SPA, sala gimnastyczna) zaprasza na wypoczynek dla rodzin z dziećmi połączone z aktywnym programem, którego celem jest redukcja masy ciała.  Cena 7-dniowego turnusu z pełnym dietetycznym wyżywieniem (5 posiłków dziennie) i aktywnym programem redukcji masy ciała: 1110 zł dla osoby dorosłej w pokoju 2-os, od  900 zł dla dziecka 4-12 lat(przy zakwaterowaniu z 2 os. dorosłymi).