Odchudzaniedzieci.pl O firmieKadra Odchudzanie na obozach Wczasy dla dorosłych Kontakt
Html Colored Buttons by Vista-Buttons.com v5.7

2023 LATO: Obóz odchudzająco-kondycyjny w Bornem Sulinowie

Kameralny obóz dla dzieci i młodzieży w wieku (9-15 lat) w Sulinowym Domu Revital - ośrodku z dwudziesto kilkuletnim doświadczeniem w odchudzaniu dorosłych i dzieci, wyposażonym w piękny basen i przestronną salę gimnastyczną. W Revitalu odbywały się już nasze obozy odchudzające w latach 2010-2016, później była przerwa spowodowana modernizacją ośrodka. Wracamy tam po kilku latach z radością, bo to obiekt bardzo przyjazny i czuliśmy się tam rewelacyjnie ! Terminy: 03-13.08.2023. Cena turnusu - 2750 zł.  ZAPRASZAMY PONOWNIE W 2024r!
 

ZAKWATEROWANIE:

 

Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny „Revital” położony zaledwie 200m od lasu i 1000m od jeziora. Obiekt posiada przytulne pokoje  2, 3, 4 os. oraz pokoje typu 2 i 3os. w układzie studio, z łazienkami.

 

image002revital_400

 

Wyposażenie ośrodka: 

- kryty basen 12,5 x 5,5 m - o głębokości od 0,9 do 1,7m.
- jacuzzi !!! :)
- sala gimnastyczna
- siłownia z różnorodnym sprzętem- będziemy wyciskać z siebie siódme poty ;)

dsc_5834_400 dsc_5840_400

dsc_5850_400 dsc_5872_400

Ośrodek specjalizuje się w odchudzaniu i rehabilitacji. Turnusy odchudzające dla osób dorosłych i dzieci odbywają się w "Revitalu" już od ponad 20 lat.

borne_9_400borne_24_400

dsc_6047_400foto0009_400

WYŻYWIENIE:

borne_3_400

 

5 posiłków dziennie - specjalna dieta o obniżonej kaloryczności, dostosowana do wieku dziecka i dużego wysiłku fizycznego. Pomimo iż porcje nie są duże, to zbilansowane i smaczne posiłki co 2,5-3 godziny powodują, że dieta jest dla uczestników przyjemnością a nie udręką :) 

Możliwe diety za dopłatą: wegetariańska, bezglutenowa, bez laktozy.

KADRA

specjalna kadra bardzo sympatycznych ludzi, posiadających praktykę na obozach o profilu odchudzającym dla dzieci, z uprawnieniami instruktorów WF, dietetyk, ratownik.

 

PROGRAM:

borne_12_400

 • urozmaicone zajęcia ruchowe na sali gimnastycznej, ćwiczenia i relaks na basenie (1 godz. dziennie) oraz gry zespołowe i zabawy na świeżym powietrzu pod opieką wykwalifikowanych opiekunów z uprawnieniami instruktora WF.
 • turniej kometki (ta gra znakomicie spala kalorie)
 •  

 • marsze z kijami do Nordic Walking – w Bornem przepięknych szlaków do pieszych wycieczek jest mnóstwo a okolica jest bardzo malownicza wrzosowiskaklominskierezerwatdiabelskiepustacie_400

 • wycieczka rowerowa na malownicze Wrzosowiska Kłomieńskie (nie zmuszamy dzieci do jazdy na rowerze - dzieci, które nie umieją lub nie lubią jeździć na rowerze będą mogły uczestniczyć w innych zajęciach w tym czasie)


 • wycieczka autokarowa do Czaplinka, do wczesnośredniowiecznej warowni "Sławgród", gdzie obejrzymy średniowieczne machiny oblężnicze, postrzelamy z łuku, zobaczymy jak kiedyś kowal pracował w kuźni oraz weźmiemy udział w rewelacyjnej grze terenowej - poszukiwanie magicznego grzyba 

Po drodze zatrzymamy się też przy bunkrach na szlaku Wału Pomorskiego – linii niemieckich umocnień, na którą składało się ponad 270 bunkrów i schronów 0boisko2_400

 • zwiedzimy Izbę Muzealnąze zbiorami obrazującymi burzliwe dzieje Bornego Sulinowa od czasów I wojny światowej
 •  

 • kąpiele w krystalicznie czystym jeziorze i plażowanie
 •  

 • podchody, dyskoteki, impreza "Mam talent" przy ognisku
 •  

 • dwudniowe warsztaty zdrowego odżywiania - zajęcia teoretyczne i praktyczne z dietetykiem
 • w trakcie  turnusu obozu (10-13.08) odbędzie się w Bornem Sulinowie międzynarodowy zlot pojazdów militarnych.

  dscn3452_400

  Chętni z tego turnusu będą mogli zobaczyć  ciekawe okazy pojazdów uczestniczących w Zlocie, natomiast uczestnicy II turnusu obejrzą pojazdy militarne w Muzeum Militarnej Historii Bornego Sulinowa, gdzie są np. są np. ciężarówka wojskowa URAL 375D, wojskowy pojazd dostawczy UAZ 452, samochód transportowy OT-90, haubica samobieżna 2S1 GOŹDZIK, wóz bojowy BWP-1, pojazd gąsienicowy PTS-M, czołg T-34, pick-up Chevrolet Silverado 6.6 v8 i samochód terenowy GAZ 69. Wszystkie sprawne i gotowe do wyjazdu.

Na zakończenie obozu wszyscy Rodzice otrzymają broszurę ze wskazówkami na temat zasad prawidłowego odchudzania dzieci. 

0slawgrod1_4000tortury0slawgrod_400

PROGRAM FAKULTATYWNY:

 • Paintball na profesjonalnym polu paintballowym, wyposażonym w wiele różnych przeszkód, gdzie można realizować rozmaite scenariusze gry (konieczna pisemna zgoda rodziców/opiekunów) – 50 zł. Paintball odbędzie się przy minimum 15 osobach chętnych. 
0paintball2_4000paintball1_400
 • Spływ kajakowy rzeką Piławą przepiękną ale łatwą trasą – od mostu Starowice, z prądem rzeki, do pola biwakowego Zalewy Nadarzyckie, pod opieką wychowawców oraz ratownika -75 zł (konieczna pisemna zgoda rodziców/opiekunów). Spływ odbędzie się przy minimum 15 osobach chętnych. Przed rozpoczęciem spływu odbędzie się nauka wiosłowania.

 0rzekapilawa0kajaki_400

Niewielkie miasteczko BORNE SULINOWO (3,5 tys mieszkańców) leży wśród lasów w środkowej części Pojezierza Drawskiego, 22 kilometry na Pd-Z. od Szczecinka, nad dużym, rynnowym jeziorem PILE (130,3 m n.p.m., pow. 1019,4 ha, gł. 43,9 m, dł. 8,5 km, maks. szer. 3,3 km, 2 wyspy, 2 plaże, I klasa czystości) usytuowanym na szlaku rzeki Piławy, przepływającej przez 8 jezior i labirynt Zalewów Nadarzyckich.

 

TERMIN I CENA:

TERMIN TURNUSU
Wiek dzieci
CENA (bez dojazdu)

 03.08-13.08.2023

(czwartek - niedziela)

 9-15 lat
 2750 zł

 

CENA ZAWIERA:

noclegi, wyżywienie dietetyczne (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę), opiekę pedagogiczną i medyczną, instruktorów podczas zajęć na sali, w terenie i na basenie, opiekę ratownika podczas zajęć na basenie i kąpieli w jeziorze, przejazdy podczas wycieczki, bilety wstępu podczas wycieczki, ubezpieczenie NNW na kwotę 10000 zł.

ZNIŻKI:

 •  dla stałych klientów
  • drugi wyjazd na obóz, którego organizatorem jest Amitur - 25 zł
  • trzeci wyjazd na obóz, którego organizatorem jest Amitur - 50 zł
  • czwarty wyjazd na obóz, którego organizatorem jest Amitur - 75 zł
  • piąty i dalszy wyjazd na obóz, którego organizatorem jest Amitur - 100 zł
 • dla rodzeństwa - po 50 zł dla każdego z dzieci
 • dla dzieci z rodzin wielodzietnych (karta dużej rodziny) - zniżka 50 zł. Aby otrzymać tę zniżkę, konieczny jest skan karty dziecka.
 • przy wykupywaniu drugiego turnusu obozu Amituru dla tego samego dziecka podczas lata 2023 - 50 zł
 • przy wykupywaniu trzeciego turnusu obozu Amituru dla tego samego dziecka podczas lata 2023 - 75 zł
 • zniżka FIRST MINUTE za wczesną rezerwację i wpłatę zaliczki:
  • przy rezerwacji obozu do 15 lutego 2023 - zniżka 100 zł, obniżona wysokość zaliczki do 500 zł i możliwość wykupienia GWARANCJI BIURA w obniżonej cenie - 20 zł
  • przy rezerwacji obozu w dniach 16 lutego do 1 marca 2023 - zniżka 75 zł i obniżona wysokość zaliczki do 550 zł i możliwość wykupienia GWARANCJI BIURA w obniżonej cenie - 30 zł
  • przy rezerwacji obozu w dniach 02 marca do 26 marca 2023 - zniżka 50 zł i obniżona wysokość zaliczki do 600 zł i możliwość wykupienia GWARANCJI BIURA w obniżonej cenie - 40 zł
  • przy rezerwacji obozu w dniach 27 marca - 23 kwietnia 2023 - zniżka 25 zł i obniżona wysokość zaliczki do 650 zł i możliwość wykupienia GWARANCJI BIURA w obniżonej cenie - 50 zł
  • od 24 kwietnia 2023 - cena bez zniżek First Minute i wysokość zaliczki 850 zł, GWARANCJA BIURA w normalnej cenie - 70 zł

Zniżki się sumują ale sumaryczna zniżka nie może być wyższa niż 250 zł.

Dopłata na 30 dni przed turnusem.

Dodatkowo płatne

dojazd zorganizowany, program fakultatywny oraz ewentualne ubezpieczenie kosztów rezygnacji TU Europa lub Gwarancja Biura,

dieta wegetariańska (200 zł/turnus), bezglutenowa (200 zł/turnus), bez laktozy (200 zł/turnus).

Dojazd

własny lub zorganizowany, pod opieką wychowawców (dodatkowo płatny)  pociągiem / Flixbusem, z przesiadką w Szczecinku na bus,  z miejscowości (w nawiasie cena dojazdu w 2 strony):

Nitka dojazdowa 1: Warszawa (185 zł)

Nitka dojazdowa 2: Katowice (189 zł), Opole (182 zł), Wrocław (175 zł), Poznań (146 zł)

oraz z wszystkich pośrednich miejscowości, przez które przejeżdża pociąg / autobus, po uzgodnieniu.

Cena jest skalkulowana dla dzieci ze zniżką szkolną. Dzieci bez ważnej legitymacji szkolnej będą musiały dopłacić różnicę w koszcie biletu normalnego i ulgowego u konduktora / kierowcy, dlatego proszę dopilnować, aby dziecko zabrało ważną (podstemplowaną) legitymację szkolną.

KONIECZNIE TRZEBA ZABRAĆ:

wygodne buty na piesze wycieczki, krem z filtrem, środek na komary i kleszcze, klapki na basen, strój kąpielowy, czepek, dres, strój gimnastyczny, legitymację szkolną, oryginał karty kwalifikacyjnej (o ile nie została przesłana do Biura).

Fakultatywne ubezpieczenie kosztów odwołania uczestnictwa

Niezgłoszenie się na imprezę lub wcześniejszy wyjazd, jeśli nie jest spowodowany chorobą lub udokumentowanym wypadkiem losowym (w przypadku wykupienia ubezpieczenia kosztów odwołania uczestnictwa) lub niezależnie od przyczyn (bez wykupionej Gwarancji Biura lub ubezpieczenia), nie jest podstawą do żądania od Biura Turystycznego AMITUR ekwiwalentu za niewykorzystane świadczenia - jest traktowane jak rezygnacja i Biuro w tym wypadku potrąca udokumentowane koszty, które zostały poniesione, zachowując prawo do roszczeń odszkodowawczych z tytułu utraconych korzyści, co w niektórych przypadkach może sięgnąć 100% wpłaconej kwoty za obóz. Dlatego też zalecamy wykupienie GWARANCJI BIURA lub ubezpieczenia kosztów odwołania uczestnictwa i wcześniejszego powrotu z imprezy turystycznej TU Europa.

GWARANCJA BIURA:

 

Wykupienie GWARANCJI BIURA (koszt 70 zł, w ofercie FIRST MINUTE są zniżki) zmienia wysokość potrącenia w przypadku rezygnacji z obozu (niezależnie od przyczyn rezygnacji).

Potrącenie bez wykupionej Gwarancji Biura (według warunków uczestnictwa):

 1. wcześniej niż na 35 dni przed terminem jego rozpoczęcia potrącana jest opłata manipulacyjna w wysokości 10% ceny obozu.
 2. pomiędzy 34 dniem a dniem wyjazdu Organizator odlicza udokumentowane koszty, które Biuro poniosło, zachowując prawo do roszczeń odszkodowawczych z tytułu utraconych korzyści w kwocie nie mniejszej niż opłata manipulacyjna. Uprzedzamy, że przy rezygnacji tuż przed terminem wyjazdu na obóz, koszty te mogą sięgnąć blisko 100% ceny obozu.

Potrącenie z wykupioną „Gwarancją Biura:

 • na 35 dni lub więcej: 100 zł
 • 34-7 dni: 200 zł
 • 6-1 dni: 15 % ceny obozu
 • w trakcie trwania obozu - według warunków uczestnictwa, czyli Organizator odlicza udokumentowane koszty, które Biuro poniosło.

 

Fakultatywne ubezpieczenie kosztów odwołania uczestnictwa TU Europa

zabezpieczające 100% zwrot kosztów obozu w przypadku rezygnacji z wyjazdu lub wcześniejszego powrotu spowodowanego chorobą lub innym udokumentowanym wypadkiem losowym, którego nie można było przewidzieć. W wariancie podstawowym ubezpieczenia, oprócz choroby jest to szkoda w mieniu w następstwie kradzieży z włamaniem a także np. utrata pracy, kradzież dokumentów niezbędnych do realizacji podróży, kradzież pojazdu, otrzymanie wezwania do sądu, wyznaczenie daty egzaminu poprawkowego). W wariancie Max - inne udokumentowane przyczyny, w tym wydarzenia spowodowane zaostrzeniem choroby przewlekłej osoby ubezpieczonej lub członka rodziny oraz zachorowaniem na Covid-19.

Oferujemy następujące warianty ubezpieczeń:

 • ubezpieczenie kosztów rezygnacji i wcześniejszego powrotu TU Europa w wariancie podstawowym, zapewniającym 100% zwrot kosztów obozu (bez dojazdu) w przypadku choroby lub udokumentowanego wypadku losowego, które to zdarzenie zaistniało do dnia rozpoczęcia obozu lub w trakcie trwania obozu, w cenie 82 zł . Wariant podstawowy ubezpieczenia nie zawiera ochrony na wypadek zachorowania na Covid-19 ale można dokupić dodatkowe ryzyko - zachorowanie na Covid-19 - wzrost składki o 60%, czyli wariant podstawowy z Covid19 kosztuje 132 zł.
 • ubezpieczenie kosztów rezygnacji i wcześniejszego powrotu w wariancie MAX (zawiera rozszerzenie ubezpieczenia na wydarzenia spowodowane przez choroby przewlekłe oraz zapewnia ochronę w przypadku zachorowania na Covid-19) które kosztuje 185 zł

Jeszcze raz uprzedzamy, że niezgłoszenie się na imprezę, jeśli nie jest spowodowany chorobą lub udokumentowanym wypadkiem losowym lub wcześniejszy wyjazd z powodu choroby lub wypadku losowego (bez wykupionego ubezpieczenia) a również wcześniejszy wyjazd z powodu innych przyczyn (np. tęsknoty dziecka za rodzicami) nie jest podstawą do żądania od Biura Turystycznego AMITUR ekwiwalentu za niewykorzystane świadczenia - jest traktowane jak rezygnacja i Biuro w tym wypadku potrąca udokumentowane koszty, które zostały poniesione, zachowując prawo do roszczeń odszkodowawczych z tytułu utraconych korzyści, co w niektórych przypadkach może sięgnąć 100% wpłaconej kwoty za obóz.

W jakim terminie można kupić ubezpieczenie kosztów rezygnacji? Jeśli do wyjazdu zostało więcej niż 30 dni, to: - w wariancie STANDARD: w terminie 10 dni następujących po dniu zawarcia umowy na obóz - w wariancie MAX: w terminie 3 dni następujących po dniu zawarcia umowy na obóz Jeśli do wyjazdu zostało 30 dni lub mniej, ubezpieczenie Koszty Rezygnacji w obu wariantach można kupić tylko w dniu zawarcia umowy. Za zakup ubezpieczenia w terminie 7 dni lub mniej przed rozpoczęciem podróży TU Europa pobiera dodatkową składkę (zwyżka 40%).

ZWROTY KOSZTÓW DOJAZDU

Zwrot w przypadku rezygnacji z dojazdu jest dokonywany przez Biuro bez potrąceń do dnia wykupienia biletów, t.j. do 30 dni przed obozem. Jeśli rezygnacja z dojazdu zostanie zgłoszona w terminie późniejszym, już po zakupie biletów zwrot następuje z potrąceniem 20% ceny dojazdu.

KAUCJA:

Prawny opiekun uczestnika obozu odpowiada materialnie za szkody spowodowane przez uczestnika w obiekcie kolonijnym. Na poczet ewentualnych szkód zbierana jest przed wyjazdem obowiązkowa kaucja w wysokości 30 zł. O ile nie będzie szkód, kaucja jest zwracana w ostatnim dniu obozu.

  dscn3312_400 0sala_4000luk_400


Kliknij tu aby pobrać ofertę obozu w pliku pdf.    

Aby zarezerwować obóz należy kliknąć poniżej w niebieski link ze słowem REZERWUJ przy wybranym terminie obozu. W nowym oknie otworzy się strona ze zmienionym (od 01.02.2023) systemem rezerwacyjnym https://odchudzaniedzieci.skaleo.pl

  

Po wypełnieniu wszystkich rubryk formularza, zaakceptowaniu zgód oraz umowy, będzie można zapłacić zaliczkę/całość za pomocą bezpiecznego serwisu imoje.pl (płatności online dla sklepów internetowych w Polsce dostarczane przez bank ING Bank Śląski).

Osoby, które wolą dokonać wpłaty zaliczki tradycyjnym przelewem, mają na to 4 dni – dane do przelewu dostępne będą w mailu potwierdzającym rezerwację.

Osoby, które wolą dokonać rezerwacji telefonicznie, prosimy dzwonić w godzinach pracy Biura (10:00-17:00) na numer:  516-347-907  a po godzinach pracy Biura na telefon: 502-045-822. Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z ofertą danego obozu i przygotowanie danych osobowych rodzica/opiekuna i uczestnika oraz informacji o transporcie/diecie/ewentualnych zniżkach.

W związku z wprowadzeniem nowego systemu rezerwacyjnego (od 02.2023) prosimy o wyrozumiałość w początkowych tygodniach działania.

 

 


 

 Proszę dokonaj wyboru.

 

Imię i Nazwisko:

Pole jest wymagane.

Ulica:

Pole jest wymagane.

Kod pocztowy i miasto:

Pole jest wymagane.

Telefon stracjonarny:

Pole jest wymagane.

Telefon komórkowy:

Pole jest wymagane.

e-mail:

Pole jest wymagane.
   

Zapytanie / uwaga

Pole jest wymagane.

Zabezpieczenie antyspamowe: wpisz kod "123"

 

 

Na pytanie/rezerwację odpowiemy telefonicznie lub e-mailem
tak szybko jak to będzie możliwe
.