Odchudzaniedzieci.pl O firmieKadra Odchudzanie na obozach Wczasy dla dorosłych Kontakt
Html Colored Buttons by Vista-Buttons.com v5.7

2022 ZIMA: Obóz odchudzająco-kondycyjny w Jastrzębiej Górze

Byliście w wakacje na naszym obozie w Jastrzębiej Górze, schudliście i bawiliście się świetnie? W takim razie czemu nie wrócić tutaj również zimą :) Zastanawiacie się nad swoim pierwszym wyjazdem na obóz odchudzająco-kondycyjny? Ferie będą idealnym momentem na zrobienie takiego kroku, poznanie masy świetnych osób i zrzucenie poświątecznego sadełka ;) Zapraszamy młodzież w wieku 12-18 lat do Jastrzębiej Góry na zimowy obóz odchudzająco-kondycyjny w ośrodku "Zew Morza". Ośrodek wyposażony jest w SPA z basenem oraz studio fitness. W programie m.in. różnorodne zajęcia fitness i aquaaerobik. Termin: 05-13.02.2022, cena 1550 zł. 

Jastrzębia Góra usytuowana jest na wysokim, klifowym brzegu Bałtyku i otoczona Nadmorskim Parkiem Krajobrazowym. Także zimą jest piękna. Oferuje piękne piaszczyste plaże, lasy sosnowe i orzeźwiające powietrze, szczególnie w okresie zimowych sztormów nasycone jodem. Stanowi dobrą bazę dla wycieczek do Rozewia, Lisiego Jaru, Władysławowa, Karwi i na Półwysep Helski. 

image001_400morzezima_5_400

ZAKWATEROWANIE:

Dom Wczasowy „ZEW MORZA” położony 200 m od plaży, w centrum Jastrzębiej Góry. Pokoje typu studio (2+3)os. i (3+3)os. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę i TV SAT.

dsc_0769edit1e1526658896325_400dsc_1353edite1526657991665_400

Na terenie ośrodka znajduje się Centrum SPA & WELLNESS, a w nim:

   • Basen kryty
   • Jacuzzi
   • Sauna sucha i sauna parowa
   • Fitness studio z salą ćwiczeń i siłownią
   • Solarium

image013_400image015_400image017_400  

Oprócz tego Ośrodek jest wyposażony w boiska, plac zabaw, bilard, dart, wiatę na ognisko i grilla

image021_400image023_400zewmorza_12_400

KADRA

młodzi ale sprawdzeni wychowawcy, z doświadczeniem w pracy na obozach odchudzających (większość po AWF z uprawnieniami do prowadzenia zajęć fitness), dietetyk, opieka medyczna, ratownik podczas kąpieli w basenie.

WYŻYWIENIE

5 posiłków dziennie o obniżonej kaloryczności. Zbilansowana dieta, dostosowana do zapotrzebowania rosnącego organizmu dziecka, ułożona została przez dietetyka z Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie. Dieta ta nie jest trudna do zniesienia dla dzieci – pomimo iż porcje są niewielkie to podawanie posiłków co 2,5 – 3 godz. nie dopuszcza do wystąpienia uczucia głodu. Dla dzieci nie wymagających odchudzania - dieta o normalnej kaloryczności (proszę wybrać podczas rezerwacji). Za dopłatą istnieje możliwość wyboru diety wegetariańskiej (80 zł) lub eliminacyjnej (bez glutenu lub bez laktozy) - dopłata 120 zł.

PROGRAM:
 • zajęcia na świeżym powietrzu: spacery plażą i pieszymi ścieżkami spacerowymi do Karwi, Rozewia i Chłapowa.

 • zima nad morzem jest super! Lepienie śniegowych (lub piaskowych, jeśli śnieg nie dopisze;) ) bałwanów, budowa Igloo na plaży, 

 • hartowanie ducha i ciała - zawody sportowe

 • wizyta w Muzeum Iluzji we Władysławowie - wystawa "Magiczny Zawrót Głowy" pozwoli nam odkryć wszystkie tajemnice iluzji optycznych, paradoksów i magicznych trików. Na wystawie obejrzymy zabawki optyczne z XIX wieku, poznamy zasadę działania Zoetropu - pierwszego na świecie zmieniacza obrazów. Na wystawę przejdziemy przez gabinet śmiechu z trzynastoma "odjechanymi" lustrami.

 • zajęcia odchudzająco-kondycyjne - minimum 2,5 godziny dziennie

  • na sali gimnastycznej (zajęcia fitness, elementy tańca i sztuk walki),
  • codzienna gimnastyka w wodzie na basenie,
 • dyskoteki,

 • "Mam talent", wieczór kabaretowy,

 • ognisko,

 • turnieje, quizy i zabawy integracyjne,  

 • zajęcia z dietetykiem:

  • zasady zdrowego odżywiania i przebieg prawidłowego procesu odchudzania

  • jak radzić sobie z nałogiem kompulsywnego jedzenia

  • zdrowe przekąski na co dzień

UWAGA:  Zastrzegamy sobie możliwość odwołania niektórych zajęć w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych lub wejścia w życie przepisów związanych z COVID-19 uniemożliwiających ich odbycie. W takim przypadku w zamian będą prowadzone dodatkowe zajęcia kondycyjne oraz gry i zabawy w ośrodku. 

 

 

 2012jg_6_400jg2011_5_400

ATRAKCJE Jastrzębiej Góry i okolic:

Jastrzębia Góra ma najdalej wysunięty na północ punkt linii brzegowej Polski. Jest on oznaczony Gwiazdą Północy, obeliskiem z pamiątkową płytą, na której widnieje znak orła a także parametry długości i szerokości geograficznej. W okolicach Jastrzębiej Góry występują wszystkie możliwe rodzaje brzegów morskich, od piaszczystego poprzez kamieniste, aż po strome klify.

 

Latarnia morska w Rozewiu

image054

Około 3 km od Jastrzębiej Góry w kierunku Władysławowa, znajduje się przepiękna, czerwona latarnia morska. Ponoć już od XVII wieku palono tu światła. Obecnie światło latarni widać prawie z 25 mil morskich a rozpoznać je można po błyskach. W 1963 roku założono w latarni filię Centralnego Muzeum Morskiego w Gdańsku: "Muzeum Latarnictwa". Gdy stare lampy zastąpiono nowoczesnymi, oddano je właśnie tu, aby każdy mógł zobaczyć na własne oczy jak potężne i ciężkie soczewki oraz osprzęt był zamontowany i używany przez latarników. Latarnia Morska w Rozewiu nosi imię słynnego polskiego pisarza Stefana Żeromskiego. Pisarz kilkakrotnie odwiedzał Rozewie w latach 1920-1924.

 

Aleja Gwiazd Sportu we Władysławowie (Promenada) Corocznie w miesiącu sierpniu odbywa się tu Festiwal Sportu i odsłaniane są kolejne gwiazdy, upamiętniające znanych image055 polskich sportowców. Obecnie promenada mieści 48 mosiężnych gwiazd umieszczonych w granitowych płytach. Można tu zobaczyć gwiazdy takich sportowców jak: Feliks "PAPA" Stamm, Irena Szewińska, Jerzy Kulej, Andrzej Supron, Kazimierz Deyna, Robert Korzeniowski, Sobiesław Zasada, Janusz Sidło, Andrzej Grubba, Jerzy Makula, Grzegorz Lato, Zbigniew Boniek, Tomasz Gollob, Sylwia Gruchała, Dariusz Michalczewski i wielu innych.

 

Centralny Ośrodek Przygotowań Olimpijskich zlokalizowany jest w Cetniewie tuż nad morzem. Na terenie ośrodka znajduje się piękna marmurowa fontanna oraz cieszący się ogromnym zainteresowaniem nowoczesny basen kąpielowy ze zjeżdżalnią, biczami wodnymi oraz innymi atrakcjami. Znajdują się tu również korty tenisowe, boiska do piłki nożnej, fitness club oraz kompleks odnowy biologicznej z kriokomorą na czele. Często można tu spotkać wędrujących licznymi alejkami znanych sportowców.  Przyjeżdżają oni do Władysławowa aby zregenerować siły przed zawodami lub po prostu potrenować w sprzyjających morskich warunkach. Od czasu do czasu rozgrywane są tu zawody sportowe i odbywają się imprezy rozrywkowe z udziałem popularnych wykonawców. Co rok organizowany jest Festiwal Sportu, na który zjeżdżają do Władysławowa najznakomitsze gwiazdy polskiego sportu oraz telewizji.

 

TERMIN TURNUSU:

Wiek uczestników

Cena turnusu (bez dojazdu)

 05-13.02.2022
(9 dni, 8 nocl.)

 12-18 lat

 1550 

CENA ZAWIERA: noclegi, wyżywienie, opiekę pedagogiczną i medyczną, opiekę ratownika na basenie, wykwalifikowanych instruktorów WF podczas zajęć na basenie i na sali, przejazdy i bilety wstępu podczas wycieczki do Władysławowa, ubezpieczenie NNW Allianz na kwotę 10000 zł.

DODATKOWO PŁATNE: dojazd zorganizowany

ZNIŻKI:

 • dla stałych klientów
  • drugi wyjazd na obóz, którego organizatorem jest Amitur - 25 zł
  • trzeci wyjazd na obóz, którego organizatorem jest Amitur - 50 zł
  • czwarty wyjazd na obóz, którego organizatorem jest Amitur - 75 zł
  • piąty i dalszy wyjazd na obóz, którego organizatorem jest Amitur - 100 zł
 • dla rodzeństwa - po 50 zł dla każde z dzieci
 • dla dzieci z rodzin wielodzietnych (karta dużej rodziny) - zniżka 50 zł. Aby otrzymać tę zniżkę, konieczny jest skan KDR dziecka.
 • zniżka FIRST MINUTE za wczesną rezerwację i wpłatę zaliczki:
  • przy rezerwacji obozu do 20 listopada 2021 - zniżka 100 zł, Gwarancja Biura w cenie obozu i obniżona wysokość zaliczki do 200 zł
  • przy rezerwacji obozu w dniach od 21 listopada do 01 grudnia 2021, - zniżka 75 zł, Gwarancja Biura w cenie obozu i obniżona wysokość zaliczki do 250 zł
  • przy rezerwacji obozu w dniach od 02 grudnia do 15 grudnia 2021 - zniżka 50 zł, Gwarancja Biura w cenie obozu i obniżona wysokość zaliczki do 300 zł
  • przy rezerwacji obozu w dniach od 16 grudnia do 31 grudnia 2021 - zniżka 25 zł, Gwarancja Biura w cenie obozu i obniżona wysokość zaliczki do 350 zł
  • przy rezerwacji obozu od 1 stycznia 2022 - brak zniżki First Minute, Gwarancja Biura dodatkowo płatna (fakultatywnie) i zaliczka w wysokości 450 zł

Zniżki się sumują ale sumaryczna zniżka nie może być wyższa niż 200 zł.

Dopłata na 30 dni przed turnusem.

DOJAZD: własny lub zorganizowany, pod opieką wychowawców (dodatkowo płatny) z miejscowości: Warszawa (180 zł), Wrocław (180 zł), Gdańsk (60 zł) oraz z wszystkich pośrednich miejscowości, przez które przejeżdża pociąg (autobus), po uzgodnieniu.

 

I nitka dojazdowa: Warszawa - dojazd gwarantowany

II nitka dojazdowa: Wrocław - dojazd będzie uruchomiony dla minimum 4 osób (stan na 20.12.2021 - są już 4 osoby z dojazdem z Wrocławia - o ile nikt z nich nie zrezygnuje, dojazd się obędzie)

 

Przejazd dzienny pod opieką wychowawców pociągiem lub autobusem do Gdyni i stamtąd mikrobusem do Jastrzębiej Góry. Możlliwy też dojazd w jedną stronę za połowę ceny. Nie gwarantujemy dojazdu bez przesiadek. W przypadku, jeśli dojazd z danej miejscowości nie dojdzie do skutku, zaproponujemy dojazd z najbliższej miejscowości, z której dojazd bedzie realizowany, zamianę na inny obóz o zbliżonym profilu, na który dojazd z danej miejscowości będzie realizowany lub zwrot wpłaconej kwoty za obóz.

Cena jest skalkulowana dla dzieci ze zniżką szkolną. Dzieci bez ważnej legitymacji szkolnej będą musiały dopłacić różnicę w koszcie biletu normalnego i ulgowego u konduktora.

 

UWAGA: w przypadku wzrostu cen biletów PKP zastrzegamy sobie możliwość podniesienia ceny za dojazd.

 

KONIECZNIE TRZEBA ZABRAĆ: wygodne i ciepłe buty na piesze wycieczki, czapkę, szalik, rękawiczki, klapki na basen, strój kąpielowy, czepek, dres, strój gimnastyczny, legitymację szkolną (dzieci z dojazdem zorganizowanym), oryginał karty kwalifikacyjnej (o ile nie została przesłana do Biura).

2012jg_10_4002012jg_11_4002012jg_7_400

Niezgłoszenie się na imprezę lub wcześniejszy wyjazd, jeśli nie jest spowodowany chorobą lub udokumentowanym wypadkiem losowym (w przypadku wykupienia  ubezpieczenia kosztów odwołania uczestnictwa) lub niezależnie od przyczyn (bez wykupionej Gwarancji Biura lub ubezpieczenia), nie jest podstawą do żądania od Biura Turystycznego AMITUR ekwiwalentu za niewykorzystane świadczenia - jest traktowane jak rezygnacja i Biuro w tym wypadku potrąca udokumentowane koszty, które zostały poniesione, zachowując prawo do roszczeń odszkodowawczych z tytułu utraconych korzyści, co w niektórych przypadkach może sięgnąć 100% wpłaconej kwoty za obóz.

Dlatego też zalecamy wykupienie GWARANCJI BIURA, która zapewnia bardziej korzystne warunki zwrotów niezależnie od przyczyny zwrotu lub ubezpieczenia kosztów odwołania uczestnictwa i wcześniejszego powrotu z imprezy turystycznej  które zapewnia 100% zwrot kosztów obozu w przypadku rezygnacji z wyjazdu lub wcześniejszego powrotu ale tylko spowodowanego chorobą lub innym wypadkiem losowym (udokumentowanym - np. utrata pracy), którego nie można było przewidzieć.

 

GWARANCJA BIURA:

Wykupienie  GWARANCJI BIURA (koszt 50 zł) zmienia wysokość potrącenia dokonywanego w przypadku zwrotu, niezależnie od jego przyczyny. W ofercie FIRST MINUTE Gwarancja Biura jest w cenie obozu!!!

Potrącenie bez wykupionej Gwarancji Biura (według warunków uczestnictwa):

 1. wcześniej niż na 35 dni przed terminem jego rozpoczęcia potrącana jest opłata manipulacyjna w wysokości 10% ceny obozu.
 2. pomiędzy 34 dniem a dniem wyjazdu Organizator odlicza udokumentowane koszty, które Biuro poniosło, zachowując prawo do roszczeń odszkodowawczych z tytułu utraconych korzyści w kwocie nie mniejszej niż opłata manipulacyjna. Uprzedzamy, że przy rezygnacji tuż przed terminem wyjazdu na obóz, koszty te mogą sięgnąć blisko 100% ceny obozu.

Potrącenie z wykupioną Gwarancją Biura:

 • na 35 dni lub więcej:  50 zł
 • 34-7 dni:  100 zł
 • 6-1 dni:  15 % ceny obozu
 • w trakcie trwania obozu - według warunków uczestnictwa, czyli Organizator odlicza udokumentowane koszty, które Biuro poniosło.

Fakultatywne ubezpieczenie kosztów odwołania uczestnictwa TU Europa

zabezpieczające 100% zwrot kosztów obozu w przypadku rezygnacji z wyjazdu lub wcześniejszego powrotu spowodowanego chorobą lub innym udokumentowanym wypadkiem losowym, którego nie można było przewidzieć. W wariancie podstawowym ubezpieczenia, oprócz choroby jest to szkoda w mieniu w następstwie kradzieży z włamaniem a także np. utrata pracy, kradzież dokumentów niezbędnych do realizacji podróży, kradzież pojazdu, otrzymanie wezwania do sądu, wyznaczenie daty egzaminu poprawkowego). W wariancie Max - inne udokumentowane przyczyny, w tym wydarzenia spowodowane zaostrzeniem choroby przewlekłej osoby ubezpieczonej lub członka rodziny oraz zachorowaniem na Covid-19.

Oferujemy następujące warianty ubezpieczeń:

 • ubezpieczenie kosztów rezygnacji i wcześniejszego powrotu TU Europa w wariancie podstawowym, zapewniającym 100% zwrot kosztów obozu (bez dojazdu) w przypadku choroby lub udokumentowanego wypadku losowego, które to zdarzenie zaistniało do dnia rozpoczęcia obozu lub w trakcie trwania obozu.  Można je wykupić w terminie do 7 dni od chwili rezerwacji obozu, jeśli do wyjazdu jest więcej, niż 30 dni lub do 3 dni od dnia rezerwacji obozu, jeśli do wyjazdu jest 30 lub mniej dni. Wariant podstawowy ubezpieczenia z dodatkowym ryzykiem - zachorowaniem na Covid-19 kosztuje 71 zł.
 • ubezpieczenie kosztów rezygnacji i wcześniejszego powrotu w wariancie MAX (zawiera rozszerzenie ubezpieczenia na wydarzenia spowodowane przez choroby przewlekłe oraz zapewnia ochronę w przypadku zachorowania na Covid-19) które kosztuje 101 zł

Równocześnie uprzedzamy, że niezgłoszenie się na imprezę,  jeśli nie jest spowodowany chorobą lub udokumentowanym wypadkiem losowym lub wcześniejszy wyjazd z powodu choroby lub wypadku losowego (bez wykupionego ubezpieczenia) a również wcześniejszy wyjazd z powodu innych przyczyn (np. tęsknoty dziecka za rodzicami) nie jest podstawą do żądania od Biura Turystycznego AMITUR ekwiwalentu za niewykorzystane świadczenia - jest traktowane jak rezygnacja i Biuro w tym wypadku potrąca udokumentowane koszty, które zostały poniesione, zachowując prawo do roszczeń odszkodowawczych z tytułu utraconych korzyści, co w niektórych przypadkach może sięgnąć 100% wpłaconej kwoty za obóz.  

ZWROTY KOSZTÓW DOJAZDU

 Zwrot za rezygnację z dojazdu jest dokonywany przez Biuro w 100% do dnia wykupienia biletów, t.j. do 30 dni przed obozem i z potrąceniem 15% ceny dojazdu, jeśli rezygnacja z dojazdu zostanie zgłoszona po zakupie biletów.

KAUCJA

Prawny opiekun uczestnika obozu odpowiada materialnie za szkody spowodowane przez uczestnika w obiekcie kolonijnym. Na poczet ewentualnych szkód zbierana jest przed wyjazdem obowiązkowa kaucja w wysokości 30 zł. O ile nie będzie szkód, kaucja jest zwracana w ostatnim dniu obozu.

 

2012jg_5_4003_640x480_4002_640x480_400

 

Aby zarezerwować obóz należy kliknąć w tabelce poniżej czerwone słowo ZAREZERWUJ przy terminie obozu i wypełnić wszystkie rubryki formularza. Na końcu należy otworzyć i przeczytać warunki uczestnictwa, dopiero po tym uda się zarezerwować obóz. Po przejściu całej procedury rezerwacji można także wpłacić zaliczkę kartą kredytową lub błyskawicznym przelewem za pomocą bezpiecznego serwisu platnosci.pl. Osoby, które wolą dokonać wpłaty zaliczki tradycyjnym przelewem, prosimy o wpłatę w ciągu 3 dni.

Osoby, które wolą dokonać rezerwacji telefonicznie, prosimy o kontakt w godzinach pracy Biura (10:00-17:00) na numery: 516-347-907 lub 502-045-822.

 


Termin

Koszt

od 2022-02-05
do 2022-02-13

 

 

 Proszę dokonaj wyboru.

 

Imię i Nazwisko:

Pole jest wymagane.

Ulica:

Pole jest wymagane.

Kod pocztowy i miasto:

Pole jest wymagane.

Telefon stracjonarny:

Pole jest wymagane.

Telefon komórkowy:

Pole jest wymagane.

e-mail:

Pole jest wymagane.
   

Zapytanie / uwaga

Pole jest wymagane.

Zabezpieczenie antyspamowe: wpisz kod "123"

 

 

Na pytanie/rezerwację odpowiemy telefonicznie lub e-mailem
tak szybko jak to będzie możliwe
.