Odchudzaniedzieci.pl O firmieKadra Odchudzanie na obozach Wczasy dla dorosłych Kontakt
Html Colored Buttons by Vista-Buttons.com v5.7

obozy odchudzające Amituru LATO 2021

Dlaczego warto wybrać obóz odchudzający Amituru?

Zajmujemy się wyłącznie obozami odchudzającymi. Organizujemy je już od 2004 roku - to już 16 lat - Biuro Amitur wprowadziło takie obozy na polski rynek. Przez kilka lat byliśmy jedynym organizatorem tego typu obozów. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do doboru kadry na naszych obozach - jest ona przeszkolona do pracy z dziećmi z nadwagą i otyłością. Na naszych obozach oferujemy dzieciom i młodzieży wyżywienie dietetyczne, co nie zawsze jest zapewniane u konkurencji. Organizujemy również naszym obozowiczom spotkania z dietetykiem, który przekazuje im w ciekawy sposób wiedzę dotyczącą prawidłowego odżywiania i sposobów odchudzania nie prowadzących do efektu jojo. Nasze grupy obozowe są jednorodne - wszyscy się odchudzają lub poprawiają swoją kondycję. Dzięki temu obozowicze nie są narażeni na docinki ze strony dzieci realizujących inny rodzaj obozu, np. taneczny lub gimnastyczny, gdzie przeważają osoby bardzo szczupłe. Dzieci mogą nawiązać świetny kontakt z rówieśnikami borykającymi się ze zbędnymi kilogramami i, co najważniejsze, nawiązać przyjaźnie na długie lata!

Link do reportażu TVN z naszego zimowego obozu w Zwardoniu:  http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/polskie-dzieci-najgrubsze-w-europie,157217.html

MOŻESZ NAM ZAUFAĆ - BIURO TURYSTYCZNE AMITUR ISTNIEJE JUŻ OD 30 LAT !

 

Biuro Turystyczne AMITUR jet wpisane na listę podmiotów turystycznych, które przyjmują płatności BONEM TURYSTYCZNYM

 

 

BON TURYSTYCZNY - odpowiedzi na często zadawane pytania:


Kolejny raz (już dziesiąty) zapraszamy Was do Zwardonia na obóz dla miłośników gór i gotowania w wieku 11-17 lat na 4 czternastodniowe turnusy: 27.06-10.07.2021;  11.07-24.07.2021; 25.07-07.08.2021; 08.08-21.08.2021 w cenie 2040 zł. W trakcie zajęć z dietetykiem, oprócz poznania teorii, nauczycie się własnoręcznie przyrządzać zdrowe, pyszne, a przy tym niskokaloryczne potrawy. Oprócz tego będziecie uczestniczyć w urozmaiconych zajęciach kondycyjnych i rozlicznych innych atrakcjach obozowych. W programie także całodzienna wycieczka do Parku Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze. Wśród AMITURowych starych wyjadaczy krąży opinia, że w Zwardoniu chudnie się najwięcej - góry najszybciej "wyciągają" z obozowiczów zbędne kilogramy i centymetry.

Obóz w Dąbkach to, oprócz zwykłych na naszych obozach zajęć odchudzających, także mnóstwo różnorodnych dodatkowych aktywności:   rowery lądowe i wodne, mnóstwo gier i zabaw ruchowych, piłka plażowa i piłka nożna. A także park linowy, paintball, żyroskop, ścianka wspinaczkowa, wycieczka do Darłowa i do Parku Wodnego. Tu nie będziesz się nudzić! A wszystko to w urokliwej nadmorskiej miejscowości położonej u nasady mierzei pomiędzy morzem a jeziorem Bukowo, której walory - trasy rowerowe, przystań wodna na jeziorze, piękne lasy, niezatłoczone plaże umożliwiają realizację naprawdę ciekawego programu obozu. Sprawdźcie, co w nim jest ...

Jeden turnus, dla dzieci młodszych: 10-14 lat, w terminie 06-16.08.2021. Cena 1810

Już jedenasty rok z rzędu będziemy walczyć z niepotrzebnymi kilogramami w Ośrodku "Zew Morza", który jest obiektem o bardzo dobrym standardzie, wyposażonym w SPA z basenem i jacuzzi oraz w studio fitness z salą do ćwiczeń i siłownią. Pokoje typu studio (2+3)os. z łazienkami i TV. Na obozach w Jastrzębiej Górze nikt się nie nudzi! Zapewnia to masa zajęć kondycyjnych: fitness, taniec, gimnastyka, pływanie w basenie i w morzu, gry i zabawy na boiskach i na plaży, wycieczki, zajęcia z dietetykiem i wiele, wiele innych... Jeden turnus: 26/27.06-09.07.2021. Cena - 2490 zł.

 

Zapraszamy młodzież w wieku 11-17 lat na obóz odchudzająco-kondycyjny do Pogorzelicy, uroczej miejscowości na zachodnim wybrzeżu. Dwa turnusy: 18-31.07 i 01-14.08.2021 w cenie 2320 zł. W programie: codzienne zajęcia na basenie, wycieczka kolejką wąskotorową do Trzęsacza, wizyta w Aquaparku Sandra i moc innych atrakcji. W Pogorzelicy nie będziesz się nudzić!

Odchudzanie dzieci w wieku 10-16 lat w Centrum Medycznym w Karpaczu poprzez dietę, ruch, zabawę i edukację. W programie m.in. indywidualne konsultacje rodziców z dietetykiem. Trzy terminy turnusów: 04-17.07.2021; 18.07-31.07.2021 01-14.08.2021.  Cena 14-dniowego turnusu - 2130. Dojazd własny.

 

Proces odchudzania u dzieci powinien być właściwie przeprowadzony, by nie spowolnić przemiany materii, nie spowodować zaburzeń rozwoju, dojrzewania i wzrostu u dziecka. Obozy odchudzająco kondycyjne organizowane przez Biuro Turystyczne Amitur nie tylko odchudzają,  ale uczą dzieci jak zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe, zwiększyć aktywność fizyczną, aby prawidłowo się rozwijać ...