Odchudzaniedzieci.pl O firmieKadra Odchudzanie na obozach Wczasy dla dorosłych Kontakt
Html Colored Buttons by Vista-Buttons.com v5.7

obozy odchudzające Amituru LATO 2019

Dlaczego warto wybrać obóz odchudzający Amituru?

Zajmujemy się wyłącznie obozami odchudzającymi. Organizujemy je już od 2004 roku - to już 15 lat - Biuro Amitur wprowadziło takie obozy na polski rynek. Przez kilka lat byliśmy jedynym organizatorem tego typu obozów. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do doboru kadry na naszych obozach - jest ona przeszkolona do pracy z dziećmi z nadwagą i otyłością. Na naszych obozach oferujemy dzieciom i młodzieży wyżywienie dietetyczne, co nie zawsze jest zapewniane u konkurencji. Organizujemy również naszym obozowiczom spotkania z dietetykiem, który przekazuje im w ciekawy sposób wiedzę dotyczącą prawidłowego odżywiania i sposobów odchudzania nie prowadzących do efektu jojo. Nasze grupy obozowe są jednorodne - wszyscy się odchudzają lub poprawiają swoją kondycję. Dzięki temu obozowicze nie są narażeni na docinki ze strony dzieci realizujących inny rodzaj obozu, np. taneczny lub gimnastyczny, gdzie przeważają osoby bardzo szczupłe. Dzieci mogą nawiązać świetny kontakt z rówieśnikami borykającymi się ze zbędnymi kilogramami i, co najważniejsze, nawiązać przyjaźnie na długie lata!

Link do reportażu TVN z naszego zimowego obozu w Zwardoniu:  http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/polskie-dzieci-najgrubsze-w-europie,157217.html

MOŻESZ NAM ZAUFAĆ - BIURO TURYSTYCZNE AMITUR ISTNIEJE JUŻ OD 29 LAT !

Aktywny obóz dla dzieci i młodzieży w wieku 9-16 lat w niewielkiej, otoczonej pięknym lasem miejscowości nadmorskiej – Poddąbie k/Ustki. Zakwaterowanie w otwartym w 2018 roku ośrodku z basenami (dwa baseny na dachu budynku oraz basen kryty w środku obiektu) o bardzo dobrym standardzie.  W programie m.in. mnóstwo różnorodnych zajęć kondycyjne, zajęcia z dietetykiem,  gry terenowe z ciekawą fabułą, 3 wycieczki autokarowe do Ustki,  Aquaparku w Radzikowie i do Parku Jurajskiego w Łebie (zjeżdżanie pontonami wodnymi!) oraz rejs pirackim statkiem po morzu. Dwa turnusy: 21.07-03.08.2019 i 04-17.08.2019 (14 dni) Cena - 2170 zł.

Brak wolnych miejsc

 

Odchudzanie dzieci w wieku 10-16 lat w Centrum Medycznym w Karpaczu poprzez dietę, ruch, zabawę i edukację. W programie m.in. indywidualne konsultacje rodziców z dietetykiem. Terminy turnusów: 30.06-13.07.2019; 14.07-27.07.2019 i 28.07-10.08.2019 r. Cena 14-dniowego turnusu - 1920 zł. Dojazd własny.

 

 

Kolejny raz (już ósmy) zapraszamy Was do Zwardonia na obóz dla miłośników gór i gotowania w wieku 11-17 lat na trzy czternastodniowe turnusy:   23.06-06.07; 07-20.07 i 21.07-03.08.2019  w cenie 1795 zł. W trakcie zajęć z dietetykiem, oprócz poznania teorii, nauczycie się własnoręcznie przyrządzać zdrowe, pyszne, a przy tym niskokaloryczne potrawy. Oprócz tego będziecie uczestniczyć w urozmaiconych zajęciach kondycyjnych i rozlicznych innych atrakcjach obozowych. W programie także wycieczka do Bielska Białej, gdzie wejdziecie do Zoltar Areny (rozgrywki Laser Tag, Archery Tag i Splatmaster) i do Aquaparku ! Wśród AMITURowych starych wyjadaczy krąży opinia, że w Zwardoniu chudnie się najwięcej - góry najszybciej "wyciągają" z obozowiczów zbędne kilogramy i centymetry.. 

BRAK WOLNYCH MIEJSC

W tym roku po raz trzeci zapraszamy Was na AKTYWNY OBÓZ KONDYCYJNO - ODCHUDZAJĄCY do Wisły, do Pensjonatu "Uśmiech". Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami, TV i WiFi. Basen letni przy Pensjonacie! W programie obozu HIT - całodzienny pobyt w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze (bilet wstępu wliczony w cenę obozu). Oprócz tego zajęcia różnorodne odchudzająco-kondycyjne - fitness, elementy tańca, stretching, aerobik, gimnastyka, gry i zabawy, konkursy, dyskoteki, zawody sportowe, wycieczka do Leśnego Parku Niespodzianek, do Aquaparku w hotelu "Gołębiewski", wycieczki piesze malowniczymi, łatwymi szlakami Beskidu Śląskiego oraz super zabawa w gronie rówieśników od rana do nocy :). W Wiśle przygotowaliśmy dla Was dwa czternastodniowe turnusy: 14.07-27.07; 28.07-10.08.2019 w cenie  1940 zł/osobę. BRAK WOLNYCH MIEJSC

 Już dziewiaty rok z rzędu będziemy walczyć z niepotrzebnymi kilogramami w Ośrodku "Zew Morza", który jest obiektem o bardzo dobrym standardzie, wyposażonym w SPA z basenem i jacuzzi oraz studio fitness z salą do ćwiczeń i siłownią. Pokoje typu studio (2+3os.) z łazienkami i TV. Na obozach w Jastrzębiej Górze nikt się nie nudzi! Zapewnia to masa zajęć kondycyjnych: fitness, taniec, gimnastyka, pływanie w basenie i w morzu, gry i zabawy na boiskach i na plaży, wycieczki, zajęcia z dietetykiem i wiele, wiele innych... a także HIT tego roku: wycieczka do FUN ARENA w Gdańsku, gdzie zagracie w Elektroniczny Paintball i poskaczecie w Parku Trampolin Jumpcity!!!  Jeden turnus: 22/23.06-06.07.2019 (14 dni, 13 noclegów). Cena - 2370 zł.

Brak  wolnych miejsc


 

Proces odchudzania u dzieci powinien być właściwie przeprowadzony, by nie spowolnić przemiany materii, nie spowodować zaburzeń rozwoju, dojrzewania i wzrostu u dziecka. Obozy odchudzająco kondycyjne organizowane przez Biuro Turystyczne Amitur nie tylko odchudzają,  ale uczą dzieci jak zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe, zwiększyć aktywność fizyczną, aby prawidłowo się rozwijać ...