Odchudzaniedzieci.pl O firmieKadra Odchudzanie na obozach Wczasy dla dorosłych Kontakt
Html Colored Buttons by Vista-Buttons.com v5.7

obozy odchudzające Amituru LATO 2019

Dlaczego warto wybrać obóz odchudzający Amituru?

Zajmujemy się wyłącznie obozami odchudzającymi. Organizujemy je już od 2004 roku - to już 15 lat - Biuro Amitur wprowadziło takie obozy na polski rynek. Przez kilka lat byliśmy jedynym organizatorem tego typu obozów. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do doboru kadry na naszych obozach - jest ona przeszkolona do pracy z dziećmi z nadwagą i otyłością. Na naszych obozach oferujemy dzieciom i młodzieży wyżywienie dietetyczne, co nie zawsze jest zapewniane u konkurencji. Organizujemy również naszym obozowiczom spotkania z dietetykiem, który przekazuje im w ciekawy sposób wiedzę dotyczącą prawidłowego odżywiania i sposobów odchudzania nie prowadzących do efektu jojo. Nasze grupy obozowe są jednorodne - wszyscy się odchudzają lub poprawiają swoją kondycję. Dzięki temu obozowicze nie są narażeni na docinki ze strony dzieci realizujących inny rodzaj obozu, np. taneczny lub gimnastyczny, gdzie przeważają osoby bardzo szczupłe. Dzieci mogą nawiązać świetny kontakt z rówieśnikami borykającymi się ze zbędnymi kilogramami i, co najważniejsze, nawiązać przyjaźnie na długie lata!

Link do reportażu TVN z naszego zimowego obozu w Zwardoniu:  http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/polskie-dzieci-najgrubsze-w-europie,157217.html

MOŻESZ NAM ZAUFAĆ - BIURO TURYSTYCZNE AMITUR ISTNIEJE JUŻ OD 29 LAT !

Dzieci w wieku 8-13 lat, które borykają się z problemem nadwagi, zapraszamy na ciekawy wyjazd z wieloma rodzajami aktywności fizycznej do Dźwirzyna. Jeden turnus, w terminie 30.06-11.07.2020 (12 dni, 11 noclegów). Cena 2035 zł. W programie: urozmaicone zabawy ruchowe, gry zespołowe, podchody, elementy fitnessu, tańca i sztuk walki. Wycieczki autokarowe: do Kołobrzegu, gdzie czeka Was Piracka Przygoda w Reducie Solnej i do Wioski Indiańskiej i Western City w Zieleniewie.

Jeżeli nie lubisz nudy, obóz w Koninkach, umiejscowionych w pięknym paśmie górskim Gorce, będzie idealnym wyborem na niezapomniane wakacje ! Tu dzień będziesz mieć zagospodarowany dużą dawką różnorodnych aktywności - zabawami ruchowymi na boiskach, grami zespołowymi – piłka nożna, siatkówka, koszykówka a także wycieczkami po naprawdę wspaniałych widokowo ale łatwych szlakach okolic góry Turbacz. Jeżeli ponadto (dzięki naszym obozom z zeszłych lat, mamy nadzieję) Twoje problemy z nadwagą już się skończyły, możesz być na normalnym, a nie dietetycznym wyżywieniu. W programie obozu także wycieczka do Rabki i wycieczka w Pieniny, rejs po Zalewie Czorsztyńskim i zwiedzanie Zamku w Czorsztynie. Termin: 02-15.08.2020, dla dzieci i młodzieży w wieku 11-17 lat. Cena obozu  2050 zł.

Kolejny raz (już dziewiąty) zapraszamy Was do Zwardonia na obóz dla miłośników gór i gotowania w wieku 11-17 lat na cztery czternastodniowe turnusy:   28.06-11.07; 12-25.07; 26.07-08.08 i 09.08-22.08.2020  w cenie 1995 zł. W trakcie zajęć z dietetykiem, oprócz poznania teorii, nauczycie się własnoręcznie przyrządzać zdrowe, pyszne, a przy tym niskokaloryczne potrawy. Oprócz tego będziecie uczestniczyć w urozmaiconych zajęciach kondycyjnych i rozlicznych innych atrakcjach obozowych. W programie także całodzienna wycieczka do Parku Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze. Wśród AMITURowych starych wyjadaczy krąży opinia, że w Zwardoniu chudnie się najwięcej - góry najszybciej "wyciągają" z obozowiczów zbędne kilogramy i centymetry.. 


 Już dziesiaty rok z rzędu będziemy walczyć z niepotrzebnymi kilogramami w Ośrodku "Zew Morza", który jest obiektem o bardzo dobrym standardzie, wyposażonym w SPA z basenem i jacuzzi oraz w studio fitness z salą do ćwiczeń i siłownią. Pokoje typu studio (2+3)os. z łazienkami i TV. Na obozach w Jastrzębiej Górze nikt się nie nudzi! Zapewnia to masa zajęć kondycyjnych: fitness, taniec, gimnastyka, pływanie w basenie i w morzu, gry i zabawy na boiskach i na plaży, wycieczki, zajęcia z dietetykiem i wiele, wiele innych... a także wycieczka do FUN ARENA w Gdańsku, gdzie zagracie w Elektroniczny Paintball i poskaczecie w Parku Trampolin Jumpcity!!!  Jeden turnus: 27/28.06-10.07.2020. Cena - 2399 zł.

Proces odchudzania u dzieci powinien być właściwie przeprowadzony, by nie spowolnić przemiany materii, nie spowodować zaburzeń rozwoju, dojrzewania i wzrostu u dziecka. Obozy odchudzająco kondycyjne organizowane przez Biuro Turystyczne Amitur nie tylko odchudzają,  ale uczą dzieci jak zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe, zwiększyć aktywność fizyczną, aby prawidłowo się rozwijać ...