Odchudzaniedzieci.pl O firmieKadra Odchudzanie na obozach Wczasy dla dorosłych Kontakt
Html Colored Buttons by Vista-Buttons.com v5.7

2017 ZIMA: obóz odchudzająco-kondycyjny w Zakopanem

 • Oferta
 • Terminy, ceny, rezerwacja
 • Opinie

Na obozie w Zakopanem czeka na Was mnóstwo zimowych aktywności i zabawy. Spróbujecie swoich sił w narciarstwie zjazdowym i biegowym, saneczkarstwie i łyżwiarstwie, spotkacie się z zaprzegiem psów husky, zabawicie się w Snow Parku na Gubałówce i w Aquaparku. A oprócz tego, jak zwykle - codzienne zajęcia fitnes, marsze Nordic Walking, basen. TERMIN: 12-25.02.2017 (14 dni) - CENA: 2360 zł oraz  12-18.02.2017 i 19-25.02.2017 (7 dni) - CENA: 1180 zł . WSZYSTKO W W CENIE - wypożyczenie sprzętu narciarskiego i łyzwiarskiego, karnet narciarski, wstępy! Dopłata tylko za ewentualny dojazd.

Zakwaterowanie:
zakopiec_02_400

 

Ośrodek Wypoczynkowy ZAKOPIEC położony jest w górnej części Zakopanego, przy górskich szlakach turystycznych, 200 m od wejścia do Tatrzańskiego PN (Dolina Olczyska), 600 m od stoku Nosal, niedaleko Kuźnic i dolnej stacji kolejki na Kasprowy Wierch, ok. 2,7 km od ścisłego centrum Zakopanego oraz Krupówek, 400m od jednego z najpiękniejszych zabytków architektury drewnianej na Podhalu – Kaplicy na Jaszczurówce.

Posiada 120 miejsc w komfortowo wyposażonych pokojach 2, 3 i 4 os. oraz pokojach typu studio (2+2) i (2+3)os. W ośrodku znajduje się winda. Każdy pokój wyposażony jest w TV, radio, łazienkę z prysznicem oraz dostęp do Internetu.

zakopiec_01_400_01zakopiec_15_400 zakopiec_03_400zakopiec_24_400

W "Zakopcu" jest urokliwa jadalnia w stylu regionalnym z kominkiem, mini siłownia (wiosła, rowerek, atlas, stepper, maty do ćwiczeń) oraz sala, na której będziemy ćwiczyć. Jest także kącik zabaw dla dzieci,  stół do ping-ponga i duży teren przed ośrodkiem, z miejscem na zabawy na śniegu i na ognisko.

KADRA:

młodzi ale sprawdzeni wychowawcy, z doświadczeniem w pracy na obozach odchudzających i po specjalnym przeszkoleniu, z uprawnieniami do prowadzenia zajęć fitness, opieka medyczna, dietetyk przez 3 dni w turnusie, instruktor narciarski podczas zajęć z nart biegowych i zjazdowych. 

 

2015obozzwardonzima_27_400image023

WYŻYWIENIE:

5 posiłków dziennie o obniżonej kaloryczności. Zbilansowana dieta, dostosowana do zapotrzebowania rosnącego organizmu dziecka, ułożona została przez dietetyka z Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie. Dieta ta nie jest trudna do zniesienia dla dzieci – pomimo iż porcje są niewielkie to podawanie posiłków co 2,5 – 3 godz. nie dopuszcza do wystąpienia uczucia głodu. oboz_zwardon_t2_6_400

PROGRAM 
 • zajęcia odchudzająco-kondycyjne - minimum 2 godziny dziennie:
  • na sali gimnastycznej - ćwiczenia aerobowe, rozciągające, ćwiczenia na brzuch, uda i pośladki, elementy pilates, jogi i form tanecznych
  • mechanoterapia w w mini siłowni
  • na basenie (2 wejścia w turnusie) - aquaaerobik, zabawy z piłką, pływanie,
  • Nordic Walking, kolejka1_400
 • zabawy na świeżym powietrzu: Śnieg jest super! - zjazdy z górki na pazurki na saneczkach, jabłuszkach i na czym tylko się da, budowa śnieżnego igloo, bitwa na śnieżki, konkurs na najładniejszą rzeźbę w śniegu,
 • zwiedzanie najpiękniejszych zakątków Zakopanego i okolic: Duża Krokiew, Krupówki, Muzeum Tatrzańskie, Dolina Olczyska, Kaplica na Jaszczurówce, Kuźnice i in. 
 • wjazd kolejką szynową na Gubałówkę, a na jej szczycie zabawa w Snow Parku: przejażdżka skuterem śnieżnym, snow tubing i snow rafting - jazda za skuterem na wypełnionych powietrzem kołach oraz w pontonie, zimowa rura - dużo zabawy i śmiechu, gubalowka_400
 • dwugodzinna zabawa w AQUAPARKU w Zakopanem. W skład kompleksu wchodzą 4 baseny (w tym basen zewnętrzny na tarasie widokowym - z wodą termalną i widokiem na Giewont) wraz z dodatkowymi atrakcjami: rwącą rzeką, 6 jacuzzi oraz 5 zjeżdżalniami. Najdłuższa z nich ma długość 166,5 m i wysokość 16,7 m, rozwinąć w niej można prędkość do 26 km/h. 
 • 2 wyjścia na łyżwy na lodowisko Tatra Ice zlokalizowane w samym centrum Zakopanego, z pięknym widokiem na Tatry. Tafla lodowiska ma 600 m kw. i jest sztucznie mrożona (wypożyczenie łyżew i butów w cenie obozu). zakop_5_400_400
 • 3 dni nart biegowych: dwa dni po 2 godz. nauki chodu narciarskiego, zjadu na wprost, zwrotu, podchodzenia, hamowania a w trzecim dniu 2,5 h wycieczka trasą dla nart biegowych (wypożyczenie bytów i nart biegowych w cenie obozu).
 • 3 dni nart zjazdowych lub snowboardu: trzy dwugodzinne szkolenia z instruktorem narciarskim / snowboardowym (wypożyczenie sprzętu: nart / deski, butów, kasków oraz trzydniowy karnet narciarski w cenie obozu). Snowboard tylko dla początkujących, grupa zostanie uruchomiona dla  min. 8 osób. image029_400
 • pokazy psich zaprzęgów, zabawa z psami, nauka prawidłowego postępowania z psami, instruktaż powożenia psim zaprzęgiem, krótka przyjażdżka
 • zajęcia z dietetykiem na temat prawidłowego i zdrowego odżywiania oraz zasad odchudzania,
 • wieczorne świetlicowe zabawy, konkursy, występy, "Mam talent", dyskoteka,
 • ognisko,
 • zawody sportowe na śniegu,
 • turnieje, quizy i zabawy integracyjne, projekcje filmowe.

 

UWAGA: Zastrzegamy sobie możliwość odwołania niektórych punktów programu w przypadku długotrwale niesprzyjających warunków atmosferycznych, uniemożliwiających ich odbycie. W takim przypadku w zamian będą prowadzone dodatkowe zajęcia kondycyjne oraz gry i zabawy w ośrodku.

2015obozzwardonzima_3_4002015obozzwardonzima_31_400

 

 

 

 


Termin

Wiek uczestników

Cena obozu bez dojazdu

 dojazd z:
 12.02 (niedziela) - 25.02.17 (sobota) 14 dni
 12-18 lat2360 Warszawy, Wrocławia
 12.02 (niedziela) - 18.02.17 (sobota) 7 dni
 1180
 19.02 (niedziela) - 25.02.17 (sobota) 7 dni
 1180

 

CENA 14-DNIOWEGO TURNUSU ZAWIERA: 

noclegi, wyżywienie (od śniadania w dniu przyjazdu do obiadu w dniu wyjazdu), opiekę pedagogiczną i medyczną, wykwalifikowanych instruktorów zajęć kondycyjnych, instruktorów nart biegowych i zjazdowych, wypożyczenie łyżew z butami, wypożyczenie butów i nart biegowych, wypożyczenie butów, nart zjazdowych i kasków, trzydniowy krnet narciarski, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, do Tatrzańskiego Parku Narodowego, na lodowisko, na przejazd kolejką na Gubałówkę, przejazdy mikrobusami na terenie Zakopanego, sprzęt do realizacji programu, wynajem sali gimnastycznej, siłowni i niecki basenowej podczas zajęć, sprzęt do realizacji programu, ubezpieczenie NNW na kwotę 10000 zł, ubezieczenie narciarskie na dni realizacji programu narciarskiego.

TURNUS 7-DNIOWY zawiera progam realizowany w I lub II tygodniu turnusu 14-dniowego, czyli albo narty biegowe albo zjazdowe, jedno wejście na lodowisko, albo Aquapark albo Snowpark.

Obóz odbędzie się dla minimum 15 uczestników.

ZNIŻKI
 • dla stałych klientów
  • drugi wyjazd na obóz, którego organizatorem jest Amitur - 25 zł
  • trzeci wyjazd na obóz, którego organizatorem jest Amitur - 50 zł
  • czwarty wyjazd na obóz, którego organizatorem jest Amitur - 75 zł
  • piąty i dalszy wyjazd na obóz, którego organizatorem jest - 100 zł
 • dla rodzeństwa - po 50 zł dla każdego z dzieci 
 • dla dzieci z rodzin wielodzietnych (karta dużej rodziny) - 100 zł. W celu uzyskania tej zniżki prosimy o kontakt z Biurem
 • FIRST MINUTE – przy wpłacie zaliczki do 31 października – zniżka 100 zł i obniżona wysokość zaliczki do 300 zł
 • FIRST MINUTE II - przy wpłacie zaliczki do 25 listopada - zniżka 50 zł i obniżona wysokość zaliczki do 500 zł

Zniżki się sumują, lecz maksymalna wysokość zniżki nie może przekroczyć 300 zł.

Zaliczka – 700 zł, dopłata do 30 dni przed turnusem.

Dojazd:

Dojazd własny lub zorganizowany, pod opieką wychowawców (dodatkowo płatny), pociągiem lub autobusem do Zakopanego.

Dojazd z miejscowości: Warszawa (160 zł), Kielce (150 zł), Kraków (90 zł), Wrocław (170 zł), Opole (160 zł), Gdańsk (210 zł), Katowice (150 zł), Lublin (190 zł), Łódź (180 zł). Możliwy dojazd w jedną stronę. Dojazd zostanie uruchomiony dla minimum 4 osób z każdej z tras dojazdowych.

Cena dojazdu  jest skalkulowana dla dzieci ze zniżką szkolną. Dzieci bez ważnej legitymacji szkolnej będą musiały dopłacić różnicę w koszcie biletu normalnego i ulgowego u konduktora.

KONIECZNIE TRZEBA ZABRAĆ:

mały plecak na wycieczki, wygodne buty z usztywnioną kostką do pieszych wycieczek górskich oraz obuwie sportowe na salę – tenisówki lub adidasy, nieprzemakalną kurtkę, ciepły sweter lub polar, strój gimnastyczny na salę, strój kąpielowy, klapki na basen, ręczniki, krem z filtrem UV, czapkę, szalik i rękawiczki, legitymację szkolną, oryginał poprawnie wypełnionej karty kolonijnej (nawet wtedy, gdy została przefaksowana do biura).

image017image019image021

Fakultatywne ubezpieczenie kosztów odwołania uczestnictwa 

Niezgłoszenie się na imprezę lub wcześniejszy wyjazd, jeśli nie jest spowodowany chorobą lub udokumentowanym wypadkiem losowym (w przypadku wykupienia ubezpieczenia) lub niezależnie od przyczyn (bez wykupionego ubezpieczenia), nie jest podstawą do żądania od Biura Turystycznego AMITUR ekwiwalentu za niewykorzystane 

świadczenia - jest traktowane jak rezygnacja i Biuro w tym wypadku potrąca udokumentowane koszty, które zostały poniesione, zachowując prawo do roszczeń odszkodowawczych z tytułu utraconych korzyści, co w niektórych przypadkach może sięgnąć blisko 100% wpłaconej kwoty za obóz.

Dlatego też zalecamy wykupienie ubezpieczenia kosztów odwołania uczestnictwa i wcześniejszego powrotu z imprezy turystycznej zabezpieczające zwrot kosztów obozu w przypadku rezygnacji z wyjazdu lub wcześniejszego powrotu spowodowanego chorobą lub innym wypadkiem losowym (udokumentowanym - np. utrata pracy), którego nie można było przewidzieć.

Oferujemy następujące warianty ubezpieczeń:

 • ubezpieczenie kosztów rezygnacji i wcześniejszego powrotu z obozu T.U.Europa, które kosztuje 3,68% ceny obozu (86,85 zł dla obozu 14 dni) w wersji STANDARD, 5% (118 zł) w wersji PLUS i 9% (212,40 zł) w wersji MAX
 • ubezpieczenie kosztów rezygnacji (bez wcześniejszego powrotu z obozu, czyli chroni tylko do dnia rozpoczęcia obozu) T.U.Europa, które kosztuje 2,79% ceny obozu (65,84 zł dla obozu 14 dni) w wersji STANDARD,  4,5% (106,2 zł) w wersji PLUS i 6,5% (153,4 zł) w wersji MAX

Wersje STANDARD, PLUS i MAX ubezpieczenia TU Europa S.A. różnią się tym, jakie przyczyny rezygnacji są w poszczególnych wariantach honorowane (STANDARD - nieszczęśliwy wypadek, nagłe zachorowanie ubezpieczonego i osoby bliskiej, szkody w mieniu, utraty pracy. PLUS dodatkowo: kradzież, wypadek komunikacyjny, wezwanie do sądu, wyznaczenie terminu egzaminu poprawkowego. MAX - inne możliwe do udokumentowania powody). Ponadto ubezpieczenie Koszty Rezygnacji 100% Max obejmuje ryzyka powstałe w związku z następstwem choroby przewlekłej u ubezpieczonego i osoby bliskiej ubezpieczonemu. Warunki ogólne tych ubezpieczeń można pobrać spod poniższego linku:

OWU T.U.Europa

KAUCJA

Prawny opiekun uczestnika obozu odpowiada materialnie za szkody spowodowane przez uczestnika w obiekcie kolonijnym. Na poczet ewentualnych szkód zbierana jest pierwszego dnia obozu obowiązkowa kaucja w wysokości 30 zł. O ile nie będzie szkód, kaucja jest zwracana w ostatnim dniu obozu.

image0252015obozzwardonzima_14_400

2015obozzwardonzima_30_4002014zwardont1_3_400

 

 

 

 

 

 

Termin

Koszt

od 2017-01-15
do 2017-01-21

 

od 2017-01-15
do 2017-01-28

 

od 2017-01-22
do 2017-01-28

 

od 2017-02-12
do 2017-02-18

 

od 2017-02-12
do 2017-02-25

 

od 2017-02-19
do 2017-02-25

 

 

 Proszę dokonaj wyboru.

 

Imię i Nazwisko:

Pole jest wymagane.

Ulica:

Pole jest wymagane.

Kod pocztowy i miasto:

Pole jest wymagane.

Telefon stracjonarny:

Pole jest wymagane.

Telefon komórkowy:

Pole jest wymagane.

e-mail:

Pole jest wymagane.
   

Zapytanie / uwaga

Pole jest wymagane.

Zabezpieczenie antyspamowe: wpisz kod "123"

 

 

Na pytanie/rezerwację odpowiemy telefonicznie lub e-mailem
tak szybko jak to będzie możliwe
.

 

Imię i nazwisko lub nick

A value is required.

Termin, w którym byłem/am

A value is required.

Twoja opinia

A value is required.

Przepisz liczbę słownie "dwa+trzy"  Nie ma opinii. Możesz dodać swoją pierwszy!