Odchudzaniedzieci.pl O firmieKadra Odchudzanie na obozach Wczasy dla dorosłych Kontakt
Html Colored Buttons by Vista-Buttons.com v5.7

2017 LATO: obóz odchudzająco-kondycyjny w Wiśle

W tym roku po raz drugi zapraszamy Was na obóz odchudzająco-kondycyjny do Wisły, do Pensjonatu "Uśmiech". Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami, TV i WiFi. NOWOŚĆ - basen letni przy Pensjonacie! W programie obozu HIT - całodzienny pobyt w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze (bilet wstępu wliczony w cenę obozu). Oprócz tego zajęcia odchudzająco-kondycyjne - fitness, elementy tańca, stretching, aerobik, gimnastyka, gry i zabawy, konkursy, dyskoteki, zawody sportowe, wycieczka do Lesnego Parku Niespodzianek i Górskiego Parku Równica, Aquapark w hotelu "Gołębiewski", wycieczki piesze malowniczymi, łatwymi szlakami Beskidu Śląskiego oraz super zabawa w gronie rówieśników od rana do nocy :). W Wiśle przygotowaliśmy dla Was trzy czternastodniowe turnusy: 09.07-22.07; 23.07-05.08 i 06-19.08.2017 w cenie  1830 zł/osobę. 


wislausmiech_51_400 wislausmiech_42_400

"Uśmiech" to uroczy pensjonat w Wiśle zlokalizowany w malowniczej dolinie potoku Malinka. Już sama nazwa pensjonatu zapowiada, że tu spędzicie wakacje w miłej, beztroskiej atmosferze, wśrod życzliwych ludzi. wislausmiech_46_400

Położenie pensjonatu sprzyja aktywnemu wypoczynkowi zarówno latem, jak i zimą – latem blisko stąd do szlaków turystycznych a zimą bliskie sąsiedztwo (200m) zespołu pięciu wyciągów narciarskich (Cieńków i Klepki) sprawia, że pensjonat jest świetnym miejscem dla amatorów sportów zimowych.

W odległości ok. 1000 m od ośrodka znajduje się nowa skocznia narciarska im. Adama Małysza.

Wisła posiada 150 km malowniczych, łagodnych szlaków turystycznych, którymi można przewędrować całą Wisłę i okolicę. Miasto stanowi idealną bazę wypadową na Czantorię (995m n.p.m.), Stożek (978m n.p.m.), Trzy Kopce Wiślańskie (803 m n.p.m.) oraz na Baranią Górę (1220m n.p.m.). Na szczycie tej ostatniej znajduje się wieża widokowa, z której przy dobrej widoczności widać nawet Tatry.

wislausmiech_31_400 wislausmiech_23_400

wislausmiech_5_400 wislausmiech_13_400

Pensjonat posiada 24 pokoje 2-, 3- i 4-osobowe, z pełnym węzłem sanitarnym, TV-SAT oraz dostępem do bezprzewodowego Internetu WiFi . Pokoje 4-osobowe to pokoje typu studio składające się z dwóch pomieszczeń. wislausmiech_34_400

Do dyspozycji Gości pensjonat posiada:

 • basen letni o wymiarach 8,2 x 3,7 m NOWOŚĆ!!!
 • saunę suchą z sanarium (sauna parowa),
 • 5-osobowye jacuzzi firmy Sundance Spas,
 • taras widokowy,
 • zadaszone ognisko z szałasem,
 • salę bilardową,
 • boisko do koszykówki i siatkówki.

WYŻYWIENIE:

5 posiłków dziennie o obniżonej kaloryczności. Zbilansowana dieta, dostosowana do zapotrzebowania rosnącego organizmu dziecka. wislausmiech_7_400

Dieta ta nie jest trudna do zniesienia dla dzieci – pomimo iż porcje są niewielkie to podawanie posiłków co 2,5 – 3 godz. nie dopuszcza do wystąpienia uczucia głodu.

Dzieci, które nie mają problemów z nadwagą a chcą uczestniczyć w obozie, mogą wybrać wyżywienie normalnokaloryczne.

KADRA: 

wychowawcy, instruktorzy WF, dietetyk 

PROGRAM: wislausmiech_36_400

 • zajęcia odchudzająco-kondycyjne - minimum 2,5 godziny dziennie 
  • na sali gimnastycznej (zajęcia fitness, elementy tańca, aerobik, gimnastyka, stretching), 
  • gry zespołowe i zabawy na boiskach,
  • Nordic Walking,

 • wycieczki piesze niezbyt trudnymi ale malowniczymi szlakami Beskidu Śląskiego 
zator_4_400
 • wycieczka autokarowa do Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze całodniowe szaleństwo na najlepszych w Polsce, dorównujących tym w niemieckim Heide Parku Rollercoasterach. Na powierzchni 26 hektarów znajduje się tu ok. 60 różnego rodzaju atrakcji,które dostarczą nam niezłego dreszczyku emocji. Park jest podzielony na trzy strefy – bajkową, familijną i ekstremalną. Każdy znajdzie w nich coś dla siebie - Świetna zabawa gwarantowana!

  Pokaż wszystkim, że się nie boisz! Podejmij wyzwanie  i odwiedź największy Park Rozrywki w Polsce Energylndia
  Do wyboru masz:
  Mayan – Roller Coaster w strefie ekstremalnej! Prędkość jaką osiągają wagoniki to 80 km/h, przy tym aż 5 inwersji sprawi, że przeciążenia dochodzić będą do prawie 5G !!! Wysokość konstrukcji – 33 metry. 
  Speed Water Coaster – Nowość roku 2017! Wysokość konstrukcji wyniesie ponad 60 metrów, a prędkość ponad 110 km/h – przy czym w połączeniu w efektem wodnym – wrażenia będą jeszcze bardziej spotęgowane. 
   Formuła – Premierowy Roller Coaster roku 2016, z magnetycznym systemem napędu „wystrzeliwuje” wagoniki niczym pocisk, z przyspieszeniem prawie 4 G; Początkowy rozpęd sięga nawet 100 km/h i jest uzyskiwany w przeciągu 2 sekund,  średnia prędkość wynosi 80 km/h. Wysokość tej konstrukcji wynosi 25 metrów,   Dragon Roller-Coaster, sięga wysokości prawie 20 metrów 
  (7 piętro w wieżowcu!!!). Prędkość 75 km/h i przeciążenia dochodzące do prawie 3,5 G.
  Energuś – familijny Roller Coaster; wysoki na 13 metrów, osiąga prędkość blisko 50 km/h, pozwala odczuć przeciążenia dochodzące do 3g.

zator_7_400_01zator_2_400_01zator_3_400

 • wycieczka autokarowa do Ustronia zwiedzanie Leśnego Parku Niespodzianek – sokolarnia, sowiarnia, aleja bajkowa oraz przejażdżka torem saneczkowym typu Roller Coaster w Górskim Parku Równica
ustronpn_1_400ustronpn_3_400ustronpn_2_400

 • 1,5 godziny zabawy w Aquaparku "Tropikana" w hotelu "Gołębiewski"basen_400 w Wiśle - a w nim m.in. zjeżdzalnia 5-torowa 550 metrowa, zjeżdzalnia dla odważnych "cebula", basen pływacki, basen rekreacyjny z falą i biczami wodnymi, basen z hydromasażem wodno-powietrzny, jacuzzi, sauna, jaskinia solna, strefa sportu i wiele innych atrakcji 

 • wjazd kolejką linową na górę Cieńków, przejście Pętlą Cieńkowską do skoczni narciarskiej im. Adama Małysza

 • dyskoteki, gry i zabawy, konkursy, występy, wieczór kabaretowy, „Mam talent”, ognisko, podchody,
 • w dni z ciepłą pogodą - gimnastyka i relaks w basenie odkrytym obok Pensjonatu
 • zawody sportowe, turnieje, zabawy integracyjne, piżama party, wybory Miss i Mister’a obozu, 
 • zajęcia z dietetykiem:
  • zasady zdrowego odżywiania i przebieg prawidłowego procesu odchudzania
  • jak radzić sobie z nałogiem kompulsywnego jedzenia
  • zdrowe przekąski na co dzień
  • jak za pomocą diety poprawić wygląd skóry, włosów i paznokci
     •  

TERMINY I CENA:
TERMIN TURNUSU: Wiek uczestników

Cena turnusu
(bez dojazdu)

 

09.07 (niedziela) - 22.07.2017 (sobota)

(14 dni, 13 nocl.)

9-16 lat

1830

Brak wolnych miejsc.

23.07 (niedziela) - 05.08.2017 (sobota)

(14 dni, 13 nocl.)

 10-17 lat 1830
Brak wolnych miejsc
06.08 (niedziela) - 19.08.2017 (sobota)

(14 dni, 13 nocl.)

 12-18 lat  1830 

CENA OBOZU ZAWIERA: 

Noclegi w pokojach 2-3-4os. z łazienkami, wyżywienie, opiekę pedagogiczną i medyczną,  wykwalifikowanych instruktorów WF podczas zajęć na sali gimnastycznej, w basenie i na boiskach, sprzęt potrzebny do realizacji programu, przejazdy autokarem podczas wycieczki do Zatoru i Ustronia, bilety wstępu do wszystkich odwiedzanych obiektów, w tym całodzienny bilet do Energylandii obejmujący korzystanie ze wszystkich atrakcji Parku, ubezpieczenie NNW na kwotę 10000 zł.

CENA NIE ZAWIERA:

dojazdu do Wisly

UWAGA: najbardziej ekstremalne atrakcje Energylandii (Apocalipto, Aztec Swing, Space Gun, Speed Water Coaster i Viking Rollercoaster) są dostępne dla dzieci od 12 lat i 140 cm wzrostu a Rollercoaster Mayan od 14 lat i 140 cm wzrostu - dzieci młodsze i niższe nie są na nie wpuszczane, ale jest dla nich mnóstwo innych urządzeń i atrakcji.

ZNIŻKI:
 • dla stałych klientów
  • drugi wyjazd na obóz, którego organizatorem jest Amitur - 25 zł
  • trzeci wyjazd na obóz, którego organizatorem jest Amitur - 50 zł
  • czwarty wyjazd na obóz, którego organizatorem jest Amitur - 75 zł
  • piąty i dalszy wyjazd na obóz, którego organizatorem jest Amitur - 100 zł
 • dla rodzeństwa - po 50 zł dla każdego z dzieci
 • dla dzieci z rodzin wielodzietnych (karta dużej rodziny) - 100 zł. W celu uzyskania tej zniżki prosimy o kontakt z Biurem.
 • przy wykupywaniu drugiego turnusu obozu Amituru dla tego samego dziecka podczas lata 2016 - 50 zł
 • przy wykupywaniu trzeciego turnusu obozu Amituru dla tego samego dziecka podczas lata 2016 - 75 zł
 • zniżka FIRST MINUTE za wczesną rezerwację:
  • przy rezerwacji obozu do 30 marca 2017 - zniżka 100 zł i obniżona wysokość zaliczki do 300 zł
  • przy rezerwacji obozu w dniach 30 marca - 15 kwietnia 2017 - zniżka 50 zł i obniżona wysokość zaliczki do 500 zł

Zniżki się sumują. Łączna zniżka nie może jednak przekroczyć 300 zł.
Zaliczka – 540 zł, dopłata na 30 dni przed turnusem.

 

Dojazd

własny lub zorganizowany, pod opieką wychowawców (dodatkowo płatny). 3 nitki dojazdowe (w nawiasie cena dojazdu w 2 strony):

I nitka dojazdowa: Warszawa (160), Koluszki (150 zł), Piotrków Tryb., Radomsko (140), Częstochowa (120 zł), Katowice (70 zł).

II nitka dojazdowa: Gdańsk (200 zł), Bydgoszcz, Toruń, Włocławek (190 zł), Łódź (180 zł)

III nitka dojazdowa: Poznań (180 zł), Leszno (170 zł), Wrocław (160 zł), Opole (150 zł)

Możliwe jest zabranie dziecka ze stacji pośrednich, przez które przejeżdża pociąg.
Dojazd I nitką dojazdową (z Warszawy) jest gwarantowany. Dojazd II i III nitką dojazdową dojdzie do skutku dla minimum 4 dzieci z całej trasy dojazdowe, t.j. np. dla 4 dzieci z Poznania, Leszna, Wrocławia i Opola łącznie.

Dojazd pociągiem pod opieką wychowawców. Dojazd z Warszawy bezpośrednim pociągiem, dojazd z Gdańska i Poznania pociągiem z przesiadką w Katowicach. Możliwy też dojazd w jedną stronę za połowę ceny.  Cena jest skalkulowana dla dzieci ze zniżką szkolną. Dzieci bez ważnej legitymacji szkolnej są zobligowane do uregulowania różnicy kosztu biletu normalnego i ulgowego u konduktora.

KONIECZNIE TRZEBA ZABRAĆ:

wygodne buty z usztywnioną kostką na piesze wycieczki, krem z filtrem, klapki na basen, strój kąpielowy, czepek, dres, strój gimnastyczny, podstemplowaną legitymację szkolną.

 

Fakultatywne ubezpieczenie kosztów odwołania uczestnictwa

Niezgłoszenie się na imprezę lub wcześniejszy wyjazd, jeśli nie jest spowodowany chorobą lub udokumentowanym wypadkiem losowym (w przypadku wykupienia ubezpieczenia) lub niezależnie od przyczyn (bez wykupionego ubezpieczenia), nie jest podstawą do żądania od Biura Turystycznego AMITUR ekwiwalentu za niewykorzystane świadczenia - jest traktowane jak rezygnacja i Biuro w tym wypadku potrąca udokumentowane koszty, które zostały poniesione, zachowując prawo do roszczeń odszkodowawczych z tytułu utraconych korzyści, co w niektórych przypadkach może sięgnąć 100% wpłaconej kwoty za obóz. Dlatego też zalecamy wykupienie ubezpieczenia kosztów odwołania uczestnictwa i wcześniejszego powrotu z imprezy turystycznej zabezpieczające zwrot kosztów obozu w przypadku rezygnacji z wyjazdu lub wcześniejszego powrotu spowodowanego chorobą lub innym wypadkiem losowym (udokumentowanym - np. utrata pracy), którego nie można było przewidzieć.

Oferujemy następujące warianty ubezpieczeń:

 • ubezpieczenie kosztów rezygnacji i wcześniejszego powrotu z obozu T.U.Europa, które kosztuje 3,68% ceny obozu (67,34 zł) w wersji STANDARD, 5% (91,50 zł) w wersji PLUS i 9% (164,70 zł) w wersji MAX
 • ubezpieczenie kosztów rezygnacji (bez wcześniejszego powrotu z obozu, czyli chroni tylko do dnia rozpoczęcia obozu) T.U.Europa, które kosztuje 2,79% ceny obozu (51,06 zł) w wersji STANDARD,  4,5% (82,35 zł) w wersji PLUS i 6,5% (118,95 zł) w wersji MAX

Wersje STANDARD, PLUS i MAX ubezpieczenia TU Europa S.A. różnią się tym, jakie przyczyny rezygnacji są w poszczególnych wariantach honorowane (STANDARD - nieszczęśliwy wypadek, nagłe zachorowanie ubezpieczonego i osoby bliskiej, szkody w mieniu, utraty pracy. PLUS dodatkowo: kradzież, wypadek komunikacyjny, wezwanie do sądu, wyznaczenie terminu egzaminu poprawkowego. MAX - inne możliwe do udokumentowania powody). Ponadto ubezpieczenie Koszty Rezygnacji 100% Max obejmuje ryzyka powstałe w związku z następstwem choroby przewlekłej u ubezpieczonego i osoby bliskiej ubezpieczonemu. Warunki ogólne tych ubezpieczeń można pobrać spod poniższego linku:

OWU T.U.Europa

KAUCJA

Prawny opiekun uczestnika obozu odpowiada materialnie za szkody spowodowane przez uczestnika w obiekcie kolonijnym. Na poczet ewentualnych szkód zbierana jest przed wyjazdem obowiązkowa kaucja w wysokości 30 zł. O ile nie będzie szkód, kaucja jest zwracana w ostatnim dniu obozu.


Kliknij tu aby pobrać ofertę obozu w pliku pdf.

 

Aby zarezerwować obóz należy kliknąć w tabelce poniżej czerwone słowo ZAREZERWUJ przy wybranym terminie obozu i wypełnić wszystkie rubryki formularza. Na końcu należy otworzyć i przeczytać warunki uczestnictwa, dopiero po tym uda się zarezerwować obóz. Po przejściu całej procedury rezerwacji można także wpłacić zaliczkę kartą kredytową lub błyskawicznym przelewem za pomocą bezpiecznego serwisu platnosci.pl. Osoby, które wolą dokonać wpłaty zaliczki tradycyjnym przelewem, mają na to 4 dni.

Osoby, które wolą dokonać rezerwacji telefonicznie, prosimy dzwonić w godzinach pracy Biura (10:00-17:00) na numery: 22 825-54-13, 22-825-22-16 lub 695-045-822 a po godzinach pracy na telefon: 502-045-822


Termin

Koszt

od 2017-07-09
do 2017-07-22

 

od 2017-07-23
do 2017-08-05

 

od 2017-08-06
do 2017-08-19

 

 

 Proszę dokonaj wyboru.

 

Imię i Nazwisko:

Pole jest wymagane.

Ulica:

Pole jest wymagane.

Kod pocztowy i miasto:

Pole jest wymagane.

Telefon stracjonarny:

Pole jest wymagane.

Telefon komórkowy:

Pole jest wymagane.

e-mail:

Pole jest wymagane.
   

Zapytanie / uwaga

Pole jest wymagane.

Zabezpieczenie antyspamowe: wpisz kod "123"

 

 

Na pytanie/rezerwację odpowiemy telefonicznie lub e-mailem
tak szybko jak to będzie możliwe
.