Odchudzaniedzieci.pl O firmieKadra Odchudzanie na obozach Wczasy dla dorosłych Kontakt
Html Colored Buttons by Vista-Buttons.com v5.7

2017 LATO: Obóz odchudzająco-kondycyjny w Jastrzębiej Górze

Już ósmy rok z rzędu będziemy walczyć z niepotrzebnymi kilogramami w Ośrodku "Zew Morza", który jest obiektem o bardzo dobrym standardzie, wyposażonym w SPA z basenem i jacuzzi oraz studio fitness z salą do ćwiczeń i siłownią. Pokoje typu studio (2+3os.) z łazienkami i TV. Na obozach w Jastrzębiej Górze nikt się nie nudzi! Zapewnia to masa zajęć kondycyjnych: fitness, taniec, gimnastyka, pływanie w basenie i w morzu, gry i zabawy na boiskach i na plaży, wycieczki, zajęcia z dietetykiem i wiele, wiele innych... a także HIT tego roku: wycieczka do Parku Trampolin Jumpcity!!!  Jeden turnus: 24/25.06-07/08.07.2017. Cena - 2085 zł. Obóz dłuższy o 2 dni od zeszłorocznego ! Fakultatywnie - windsurfing w Chałupach i Park linowy we Władysławowie. BRAK WOLNYCH MIEJSC !!!

 

Jastrzębia Góra usytuowana jest na wysokim, klifowym brzegu Bałtyku i otoczona Nadmorskim Parkiem Krajobrazowym. Oferuje czystą morską wodę, piękne piaszczyste plaże, lasy sosnowe i orzeźwiające powietrze nasycone jodem. Stanowi dobrą bazę dla wycieczek pieszych do Rozewia, Lisiego Jaru, Władysławowa i Karwi. Walory przyrodnicze, mnóstwo sezonowych atrakcji na miejscu, bliskość Mierzei Helskiej, Trójmiasta oraz Łeby pozwalają na realizację bardzo atrakcyjnego wypoczynku.

image001_400zewmorza_9_400

ZAKWATEROWANIE:

Dom Wczasowy „ZEW MORZA” położony 200 m od plaży, w centrum Jastrzębiej Góry. Pokoje typu studio (2+3)os. i (3+3) os. po remoncie na wiosnę w 2015r (m.in. wymiana mebli)! Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę i TV SAT.

zewmorza_13_400zewmorza_15_400zewmorza_14_400image005_400

Na terenie ośrodka znajduje się Centrum SPA & WELLNESS, a w nim:

   • Basen kryty
   • Jacuzzi
   • Sauna sucha i sauna parowa
   • Fitness studio z salą ćwiczeń i siłownią
   • Solarium

image013_400image015_400image017_400  

Oprócz tego Ośrodek jest wyposażony w:
   • Boiska do piłki nożnej, koszykowej i plażowej
   • Plac zabaw
   • Wypożyczalnię rowerów
   • Bilard, dart
   • Wiatę na ognisko i grilla

image021_400image023_400zewmorza_12_400

KADRA

młodzi ale sprawdzeni wychowawcy, z doświadczeniem w pracy na obozach odchudzających (większość po AWF z uprawnieniami do prowadzenia zajęć fitness), opieka medyczna, ratownik podczas kąpieli w morzu i na basenie, dietetyk przez min. 3 dni w turnusie.

WYŻYWIENIE

5 posiłków dziennie o obniżonej kaloryczności. Zbilansowana dieta, dostosowana do zapotrzebowania rosnącego organizmu dziecka, ułożona została przez dietetyka z Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie. Dieta ta nie jest trudna do zniesienia dla dzieci – pomimo iż porcje są niewielkie to podawanie posiłków co 2,5 – 3 godz. nie dopuszcza do wystąpienia uczucia głodu. Dla dzieci nie wymagających odchudzania - dieta o normalnej kaloryczności (proszę wybrać podczas rezerwacji).

image037_400
PROGRAM:

Przed południem

 • zajęcia na świeżym powietrzu: spacery plażą i pieszymi ścieżkami spacerowymi do Karwi, Rozewia, Chłapowa i Władysławowa. Zwiedzanie latarni morskiej w Rozewiu, Lisiego Jaru i wąwozów w Chłapowie, Centralnego Ośrodka Sportu w Cetniewie, Alei Gwiazd Sportu we Władysławowie.

 • wycieczka rowerowa (zachęcamy, ale nie zmuszamy dzieci)

  image041
 • plażowanie i kąpiele w morzu pod okiem ratownika

 • wycieczka autokarowa do Jumpcity – parku trampolin ! Jumpcity to miejsce, w którym na ponad 140 trampolinach spełniają się marzenia o lataniu. Skakanie na profesjonalnych trampolinach to zarówno świetny sposób na spalanie kalorii w błyskawicznym tempie (nawet 1000 kcal w godzinę!), jak i wspaniała zabawa. W Jumpcity do naszej dyspozycji będą: basen z gąbkami, trampoliny z koszami, dodgeball arena - czyli boisko do zbijaka na trampolinach, ścieżki akrobatyczne, arena główna i mnóstwo dodatkowych atrakcji, jak skakanki, piłki, deskorolki, snowboardy, trampdeski i trambike’i - czyli BMX dostosowany do skakania na trampolinach
 • wycieczka do Gdyni – zwiedzanie „Daru Pomorza” – trzymasztowego żaglowca, statku-muzeum. Przejście bulwarem nadmorskim, zwiedzanie urokliwych zakątków Gdyni, skwer Kościuszki, ulica Świętojańska.

Po obiedzie: parktrampolingdynia_400

 • zajęcia odchudzająco-kondycyjne - minimum 3 godziny dziennie

  • na sali gimnastycznej (zajęcia fitness, elementy tańca i sztuk walki),

  •  gry zespołowe i zabawy na boiskach,

  • codzienna gimnastyka w wodzie na basenie,

  • Nordic Walking

image045jg2011_5_4002012jg_6_400

 

Po kolacji: sdc15382_480x360_400

 • dyskoteki,

 • trening psychologicznych mechanizmów ułatwiających zmianę złych nawyków żywieniowych, psychozabawy,

 • "Mam talent", wieczór kabaretowy,

 • ognisko,

 • zawody sportowe, turnieje, quizy i zabawy integracyjne, konkurs rzeźby w piasku

 • zajęcia z dietetykiem:

  • zasady zdrowego odżywiania i przebieg prawidłowego procesu odchudzania

  • jak radzić sobie z nałogiem kompulsywnego jedzenia

  • zdrowe przekąski na co dzień

  • jak za pomocą diety poprawić wygląd skóry, włosów i paznokci

UWAGA:  Zastrzegamy sobie możliwość odwołania niektórych wycieczek w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych, uniemożliwiających ich odbycie. W takim przypadku w zamian będą prowadzone dodatkowe zajęcia kondycyjne oraz gry i zabawy w ośrodku.

PROGRAM FAKULTATYWNY - DODATKOWO PŁATNY:

sdc15452_460x345_400 jg2011_3_400

 • wycieczka do Parku Linowego we Władysławowie (konieczna pisemna zgoda rodziców, wstęp dodatkowo płatny od 10 do 30 zł, w zależności od trasy).
   
 • sześciogodzinny KURS WINDSURFINGU (3 x po 2 godz.) na płytkich wodach Zatoki Gdańskiej (Chałupy). Zapewnione deski, pianki (o ile warunki pogodowe będą ich wymagały) oraz instruktor. Koszt pakietu - 175 zł (płatne u kierownika obozu). Dodatkowo płatny dojazd do Chałup (około 50 zł, opłata u kierownika obozu. Minimalna liczba osób, dla której zostanie uruchomiony kurs - 4 osoby.

 image052

 

ATRAKCJE Jastrzębiej Góry i okolic:

Jastrzębia Góra ma najdalej wysunięty na północ punkt linii brzegowej Polski. Jest on oznaczony Gwiazdą Północy, obeliskiem z pamiątkową płytą, na której widnieje znak orła a także parametry długości i szerokości geograficznej. W okolicach Jastrzębiej Góry występują wszystkie możliwe rodzaje brzegów morskich, od piaszczystego poprzez kamieniste, aż po strome klify.

 

Latarnia morska w Rozewiu

image054

Około 3 km od Jastrzębiej Góry w kierunku Władysławowa, znajduje się przepiękna, czerwona latarnia morska. Ponoć już od XVII wieku palono tu światła. Obecnie światło latarni widać prawie z 25 mil morskich a rozpoznać je można po błyskach. W 1963 roku założono w latarni filię Centralnego Muzeum Morskiego w Gdańsku: "Muzeum Latarnictwa". Gdy stare lampy zastąpiono nowoczesnymi, oddano je właśnie tu, aby każdy mógł zobaczyć na własne oczy jak potężne i ciężkie soczewki oraz osprzęt był zamontowany i używany przez latarników. Latarnia Morska w Rozewiu nosi imię słynnego polskiego pisarza Stefana Żeromskiego. Pisarz kilkakrotnie odwiedzał Rozewie w latach 1920-1924.

 

Aleja Gwiazd Sportu we Władysławowie (Promenada) Corocznie w miesiącu sierpniu odbywa się tu Festiwal Sportu i odsłaniane są kolejne gwiazdy, upamiętniające znanych image055 polskich sportowców. Obecnie promenada mieści 48 mosiężnych gwiazd umieszczonych w granitowych płytach. Można tu zobaczyć gwiazdy takich sportowców jak: Feliks "PAPA" Stamm, Irena Szewińska, Jerzy Kulej, Andrzej Supron, Kazimierz Deyna, Robert Korzeniowski, Sobiesław Zasada, Janusz Sidło, Andrzej Grubba, Jerzy Makula, Grzegorz Lato, Zbigniew Boniek, Tomasz Gollob, Sylwia Gruchała, Dariusz Michalczewski i wielu innych.

 

Centralny Ośrodek Przygotowań Olimpijskich zlokalizowany jest w Cetniewie tuż nad morzem. Na terenie ośrodka znajduje się piękna marmurowa fontanna oraz cieszący się ogromnym zainteresowaniem nowoczesny basen kąpielowy ze zjeżdżalnią, biczami wodnymi oraz innymi atrakcjami. Znajdują się tu również korty tenisowe, boiska do piłki nożnej, fitness club oraz kompleks odnowy biologicznej z kriokomorą na czele. Często można tu spotkać wędrujących licznymi alejkami znanych sportowców. image059 Przyjeżdżają oni do Władysławowa aby zregenerować siły przed zawodami lub po prostu potrenować w sprzyjających morskich warunkach. Od czasu do czasu rozgrywane są tu zawody sportowe i odbywają się imprezy rozrywkowe z udziałem popularnych wykonawców. Co rok organizowany jest Festiwal Sportu, na który zjeżdżają do Władysławowa najznakomitsze gwiazdy polskiego sportu oraz telewizji.

"Lisi Jar"

 

to wąwóz, który niegdyś liczył około 10 km długości. Niszczycielskie działanie Bałtyku co rok pochłania pewną część tego przepięknego zakątka. Znajduje się pomiędzy Rozewiem a Jastrzębią Górą. Powstał na skutek erozji a w najgłębszym miejscu ma prawie 50 metrów! Porośnięty jest pięknym bukowym lasem w którym nierzadko można spotkać okazy liczące grubo ponad 150 lat. Znajdziemy tu również piękne okazy brzozy, świerku, jarzębiny oraz dzikiej gruszy.

 

2012jg_5_4003_640x480_4002_640x480_400

2012jg_2_4002012jg_4_400jumpcityparktrampolin_400    


 

TERMIN TURNUSU:

Wiek uczestników

Cena turnusu (bez dojazdu)

 Dojazd  

 24/25.06-07/08.07.2017
(13 pełnych dni, 12 noclegów)

 10-17 lat     2085 zł
przejazdy nocne z Warszawy, Wrocławia i KatowicBRAK WOLNYCH MIEJSC

 Daty 24/25.06 i 07/08.07 oznaczają, że wyjazd zorganizowany pod opieką wychowawców jest dnia 24.06 późnym wieczorem, dzieci są na miejscu25.06 wcześnie rano i zaczynają pobyt śniadaniem natomiast wyjazd jest 07.07 po kolacji i w miejscu zamieszkania są 08.07 rano. Dzieci z dojazdem własnym powinny zostać dowiezione 25.06 rano (w miarę możliwości przed godz. 09:00) i odebrane 07.07 po kolacji (po 19:00)

CENA ZAWIERA: noclegi, wyżywienie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę), opiekę pedagogiczną i medyczną, opiekę ratownika, wykwalifikowanych instruktorów WF podczas zajęć na basenie i na sali, przejazd autokarem na wycieczki, przewodnika i bilety wstępu podczas wycieczek – według informacji w programie, wypożyczenie rowerów i kijów do Nordic Walking, ubezpieczenie NNW na kwotę 10000 zł.

DODATKOWO PŁATNE: dojazd zorganizowany oraz ewentualny program fakultatywny: kurs podstaw windsurfingu (175 zł + dojazdy do Chałup ok. 50 zł) oraz wstęp do Parku Linowego we Władysławowie (cena, w zależności od trudności i długości wybranej trasy – od 10 do 30 zł). Konieczna jest pisemna zgoda rodziców na korzystanie z atrakcji parku. 

ZNIŻKI:

 • dla stałych klientów
  • drugi wyjazd na obóz, którego organizatorem jest Amitur - 25 zł
  • trzeci wyjazd na obóz, którego organizatorem jest Amitur - 50 zł
  • czwarty wyjazd na obóz, którego organizatorem jest Amitur - 75 zł
  • piąty i dalszy wyjazd na obóz, którego organizatorem jest Amitur - 100 zł
 • dla rodzeństwa - po 50 zł dla każdego z dzieci
 • dla dzieci z rodzin wielodzietnych (karta dużej rodziny) - zniżka 100 zł. Aby otrzymać tę zniżkę, skontaktuj się z Biurem.
 • przy wykupywaniu drugiego turnusu obozu Amituru dla tego samego dziecka podczas lata 2017 - 50 zł
 • przy wykupywaniu trzeciego turnusu obozu Amituru dla tego samego dziecka podczas lata 2017 - 75 zł
 • zniżka FIRST MINUTE za wczesną rezerwację:
  • przy rezerwacji obozu do 15 marca 2017 - zniżka 100 zł i obniżona wysokość zaliczki do 300 zł
  • przy rezerwacji obozu w dniach 15 marca - 30 marca 2017 - zniżka 50 zł i obniżona wysokość zaliczki do 500 zł

Zniżki się sumują ale sumaryczna zniżka nie może być wyższa niż 300 zł.
Zaliczka – 625 zł, dopłata na 30 dni przed turnusem.

DOJAZD: własny lub zorganizowany, pod opieką wychowawców (dodatkowo płatny) z miejscowości:

Warszawa (160 zł), Wrocław (180 zł), Poznań (160 zł), Inowrocław (140 zł), Kraków (190 zł), Katowice (180 zł),  Częstochowa (175 zł), Piotrków (170 zł), Łódź (160 zł), Bydgoszcz (145 zł), Gdańsk (70 zł) oraz z wszytkich pośrednich miejscowości, przez które przejeżdża pociąg (autobus), po uzgodnieniu.

I nitka dojazdowa: Warszawa - dojazd gwarantowany

II nitka dojazdowa: Kraków, Katowice, Częstochowa, Piotrków Tryb., Łódź, Bydgoszcz - dojazd będzie uruchomiony dla minimum 4 osób

III nitka dojazdowa:  Wrocław, Poznań, Inowrocław, Tczew, Gdańsk - dojazd będzie uruchomiony dla minimum 4 osób

 

Przejazd dzienny autobusem lub pociągiem pod opieką wychowawców. Z większości miejscowości dojazd z przesiadką w Gdyni. Możliwy też dojazd w jedną stronę za połowę ceny. W przypadku, jeśli dojazd z danej miejscowości nie dojdzie do skutku, zaproponujemy dojazd z najbliższej miejscowości, z której dojazd bedzie realizowany, zamianę na inny obóz o tym samym profilu, na który dojazd z danej miejscowości będzie realizowany lub zwrot wpłaconej kwoty za obóz.

Cena jest skalkulowana dla dzieci ze zniżką szkolną. Dzieci bez ważnej legitymacji szkolnej będą musiały dopłacić różnicę w koszcie biletu normalnego i ulgowego u konduktora.

KONIECZNIE TRZEBA ZABRAĆ: wygodne buty na piesze wycieczki, krem z filtrem, klapki na basen, strój kąpielowy, czepek, dres, strój gimnastyczny, legitymację szkolną (dzieci z dojazdem zorganizowanym i korzystające z Parku Linowego).

2012jg_10_4002012jg_11_4002012jg_7_400

Fakultatywne ubezpieczenie kosztów odwołania uczestnictwa

Niezgłoszenie się na imprezę lub wcześniejszy wyjazd, jeśli nie jest spowodowany chorobą lub udokumentowanym wypadkiem losowym (w przypadku wykupienia ubezpieczenia) lub niezależnie od przyczyn (bez wykupionego ubezpieczenia), nie jest podstawą do żądania od Biura Turystycznego AMITUR ekwiwalentu za niewykorzystane świadczenia - jest traktowane jak rezygnacja i Biuro w tym wypadku potrąca udokumentowane koszty, które zostały poniesione, zachowując prawo do roszczeń odszkodowawczych z tytułu utraconych korzyści, co w niektórych przypadkach może sięgnąć 100% wpłaconej kwoty za obóz. Dlatego też zalecamy wykupienie ubezpieczenia kosztów odwołania uczestnictwa i wcześniejszego powrotu z imprezy turystycznej zabezpieczające zwrot kosztów obozu w przypadku rezygnacji z wyjazdu lub wcześniejszego powrotu spowodowanego chorobą lub innym wypadkiem losowym (udokumentowanym - np. utrata pracy), którego nie można było przewidzieć.

Oferujemy następujące warianty ubezpieczeń:

 • ubezpieczenie kosztów rezygnacji (bez wcześniejszego powrotu z obozu) T.U.Europa, które kosztuje 2,79% (58,17 zł) ceny obozu w wersji STANDARD, 4,5% (93,83 zł) w wersji PLUS i 6,5% (135,53 zł) w wersji MAX
 • ubezpieczenie kosztów rezygnacji i wcześniejszego powrotu z obozu T.U.Europa, które kosztuje 3,68% ceny obozu (76,73 zł) w wersji STANDARD, 5% (104,25 zł) w wersji PLUS i 9% (187,65 zł) w wersji MAX

Wersje STANDARD, PLUS i MAX ubezpieczenia TU Europa S.A. różnią się tym, jakie przyczyny rezygnacji są w poszczególnych wariantach honorowane (STANDARD - nieszczęśliwy wypadek, nagłe zachorowanie ubezpieczonego i osoby bliskiej, szkody w mieniu, utraty pracy. PLUS dodatkowo: kradzież, wypadek komunikacyjny, wezwanie do sądu, wyznaczenie terminu egzaminu poprawkowego. MAX - inne możliwe do udokumentowania powody). Ponadto ubezpieczenie Koszty Rezygnacji 100% Max obejmuje ryzyka powstałe w związku z następstwem choroby przewlekłej u ubezpieczonego i osoby bliskiej ubezpieczonemu. Warunki ogólne tych ubezpieczeń można pobrać spod poniższego linku:

OWU T.U.Europa

KAUCJA

Prawny opiekun uczestnika obozu odpowiada materialnie za szkody spowodowane przez uczestnika w obiekcie kolonijnym. Na poczet ewentualnych szkód zbierana jest przed wyjazdem obowiązkowa kaucja w wysokości 30 zł. O ile nie będzie szkód, kaucja jest zwracana w ostatnim dniu obozu.

 

Kliknij tu aby pobrać ofertę obozu w pliku pdf.

 

Aby zarezerwować obóz należy kliknąć w tabelce poniżej czerwone słowo ZAREZERWUJ przy wybranym terminie obozu i wypełnić wszystkie rubryki formularza. Na końcu należy otworzyć i przeczytać warunki uczestnictwa, dopiero po tym uda się zarezerwować obóz. Po przejściu całej procedury rezerwacji można także wpłacić zaliczkę kartą kredytową lub błyskawicznym przelewem za pomocą bezpiecznego serwisu platnosci.pl. Osoby, które wolą dokonać wpłaty zaliczki tradycyjnym przelewem, mają na to 4 dni.

Osoby, które wolą dokonać rezerwacji telefonicznie, prosimy dzwonić w godzinach pracy Biura (10:00-17:00) na numery: 22 825-54-13, 22-825-22-16 lub 695-045-822 a po godzinach pracy na telefon: 502-045-822


Termin

Koszt

od 2017-06-25
do 2017-07-07

 

 

 Proszę dokonaj wyboru.

 

Imię i Nazwisko:

Pole jest wymagane.

Ulica:

Pole jest wymagane.

Kod pocztowy i miasto:

Pole jest wymagane.

Telefon stracjonarny:

Pole jest wymagane.

Telefon komórkowy:

Pole jest wymagane.

e-mail:

Pole jest wymagane.
   

Zapytanie / uwaga

Pole jest wymagane.

Zabezpieczenie antyspamowe: wpisz kod "123"

 

 

Na pytanie/rezerwację odpowiemy telefonicznie lub e-mailem
tak szybko jak to będzie możliwe
.