Odchudzaniedzieci.pl O firmieKadra Odchudzanie na obozach Wczasy dla dorosłych Kontakt
Html Colored Buttons by Vista-Buttons.com v5.7

2016 LATO: Obóz odchudzająco-kondycyjny z dietetycznymi warsztatami kulinarnymi w Zwardoniu.

Kolejny raz (już piąty rok z rzędu) zapraszamy Was do Zwardonia na obóz dla miłośników gór i gotowania w wieku 12-17 lat na 2 czternastodniowe turnusy: 26.06-09.07 i 10.07-23.07.2016  w cenie 1699 zł. W trakcie zajęć z dietetykiem, oprócz poznania teorii, nauczycie się własnoręcznie przyrządzać zdrowe, pyszne, a przy tym niskokaloryczne potrawy. Oprócz tego będziecie uczestniczyć w urozmaiconych zajęciach kondycyjnych i rozlicznych innych atrakcjach obozowych. Wśród AMITURowych starych wyjadaczy krąży opinia, że w Zwardoniu chudnie się najwięcej - góry najszybciej "wyciągają" z obozowiczów zbędne kilogramy i centymetry.

12zwardot2_11_400 12zwardot2_3_400

MIEJSCOWOŚĆ: 
zacisze_2_400

Zwardoń jest niewielką miejscowością położoną na wysokości ok. 690 m n.p.m. wśród świerkowych lasów  na Przełęczy Zwardońskiej, u podnóża Rachowca (954 m n.p.m.), przy granicy ze Słowacją. Znajdują się tu 2 przejścia graniczne – kolejowe i drogowe.

Oznakowane szlaki turystyczne prowadzą ze Zwardonia na Wielką Raczę przez Skalankę, do Soli przez Rachowiec i na Baranią Górę przez Koniaków. 


ZAKWATEROWANIE: 

Dom Wczasowy „ZACISZE” położony jest w sąsiedztwie szlaków turystycznych. 

Posiada 33 miejsca noclegowe, w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, telewizorem oraz dostępem do Internetu. W budynku znajduje się również stołówka oraz świetlica - pokój zabaw dla dzieci.

Obok domu – teren rekreacyjny z oczkiem wodnym, boisko do siatkówki, miejsce na ognisko, huśtawki ogrodowe oraz niewielki basen letni.

zacisze_6_400 zacisze_9_400 zacisze_10_400 zacisze_4_400

image015
WYŻYWIENIE:

5 posiłków dziennie o obniżonej kaloryczności. Zbilansowana dieta, dostosowana do zapotrzebowania rosnącego organizmu dziecka.

Dieta ta nie jest trudna do zniesienia dla dzieci – pomimo iż porcje są niewielkie to podawanie posiłków co 2,5 – 3 godz. nie dopuszcza do wystąpienia uczucia głodu.

Dzieci, które nie mają problemów z nadwagą a chcą uczestniczyć w obozie, mogą wybrać wyżywienie normalnokaloryczne.

zacisze_1_400image013
KADRA: 

wychowawcy, instruktorzy WF, dietetyk 12zwardot2_7_400

 

PROGRAM:
 • wycieczki piesze niezbyt trudnymi ale malowniczymi szlakami Beskidu Żywieckiego i Śląskiego 
 • wycieczka autokarowa do Wisły i Ustronia, dwugodzinny pobyt w Aquaparku w Istebnej
 • zajęcia odchudzająco-kondycyjne - minimum 2,5 godziny dziennie 
  • na sali gimnastycznej (zajęcia fitness, elementy tańca),
  • gry zespołowe i zabawy na boisku, 
  • Nordic Walking, 
 • codzienna godzina relaksu na placu zabaw i letnim basenie (o ile pogoda pozwoli),
 • dyskoteki, gry i zabawy, konkursy, występy, wieczór kabaretowy, ognisko, podchody,
 • zawody sportowe, turnieje, zabawy integracyjne, piżama party, wybory Miss i Mister’a obozu, 
 • tygodniowy DIETETYCZNY WARSZTAT KULINARNY - zajęcia teoretyczne i praktyczne z dietetykiem.
  • na zajęciach teoretycznych dowiecie się: jabka_400
   • jakie błędy żywieniowe popełniacie 
   • jak wpływa to, co jecie, na Waszą koncentrację podczas lekcji i zdolność uczenia się
   • że gdy jecie dużo, wcale nie oznacza to, że nie jesteście narażeni na niedobory pokarmowe
   • co jeść, aby Wasza skóra nie miała trądziku a włosy i paznokcie były ładne i dobrze wyglądały
  • na zajęciach praktycznych natomiast będziecie samodzielnie przygotowywać pyszne, zdrowe i niskokaloryczne potrawy, które potem ze smakiem zjecie :).
 •  Zajęcia praktyczne dotyczące metod wprowadzania nowych nawyków – głównie żywieniowych ale nie tylko. Może dzięki temu uda Ci się np. zapanować nad bałaganem w pokoju?

6_400           dscn4382_400


TERMIN I CENA:

 

TERMIN TURNUSU: Wiek uczestników

Cena turnusu
(bez dojazdu)

 Dojazd (płatny dodatkowo) 

26.06 (niedziela) - 09.07.2016 (sobota)

(14 dni, 13 nocl.)

12-17 lat

1699

 Warszawa, Katowice, Wrocław
 

 10.07 (niedziela) - 23.07.2016 (sobota)

(14 dni, 13 nocl.)

 12-17 lat 1699
 Warszawa, Katowice, Koluszki, Piotrków Tryb., Radomsko, Częstochowa,  Poznań, Leszno, Wrocław, Brzeg, Opole 

UWAGA: do "Zacisza" mogą jechać także  rodzice i rodzeństwo dziecka, które jest na obozie. Cena dla osoby dorosłej z pełnym wyżywieniem (normalnokaloryczne lub dietetyczne) wynosi 1083 zł/turnus, z 2 posiłkami - śniadania i obiadokolacje (normalnokaloryczne) - 939 zł/turnus. Dzieci z połówką wyżywienia - 794 zł/turnus (3 posiłki) lub 722 zł/turnus (2 posiłki). Cena zawiera tylko noclegi i wyżywienie, nie zawiera uczestnictwa w obozowych zajęciach i wycieczkach.

CENA ZAWIERA: 

Noclegi w pokojach 2-3-4os. z łazienkami, wyżywienie, opiekę pedagogiczną i medyczną,  wykwalifikowanych instruktorów WF podczas zajęć na sali gimnastycznej i na boiskach, sprzęt potrzebny do realizacji programu, przejazdy i bilety wstępu podczas wycieczki, ubezpieczenie NNW TU Allianz na kwotę 10000 zł.

 

ZNIŻKI:
 • dla stałych klientów
  • drugi wyjazd na obóz, którego organizatorem jest Amitur - 25 zł
  • trzeci wyjazd na obóz, którego organizatorem jest Amitur - 50 zł
  • czwarty wyjazd na obóz, którego organizatorem jest Amitur - 75 zł
  • piąty i dalszy wyjazd na obóz, którego organizatorem jest Amitur - 100 zł
 • dla rodzeństwa - po 50 zł dla każdego z dzieci
 • dla dzieci z rodzin wielodzietnych (karta dużej rodziny) - 100 zł. W celu uzyskania tej zniżki prosimy o kontakt z Biurem.
 • przy wykupywaniu drugiego turnusu obozu Amituru dla tego samego dziecka podczas lata 2016 - 50 zł
 • przy wykupywaniu trzeciego turnusu obozu Amituru dla tego samego dziecka podczas lata 2016 - 75 zł
 • zniżka FIRST MINUTE za wczesną rezerwację:
  • przy rezerwacji obozu do 10 marca - zniżka 100 zł i obniżona wysokość zaliczki do 150 zł
  • przy rezerwacji obozu w dniach 10 marca - 30 marca 2016 - zniżka 50 zł i obniżona wysokość zaliczki do 300 zł

Zniżki się sumują. Łączna zniżka nie może jednak przekroczyć 300 zł.
Zaliczka – 500 zł, dopłata na 30 dni przed turnusem.

 

Dojazd

własny lub zorganizowany, pod opieką wychowawców (dodatkowo płatny - w nawiasie cena dojazdu w 2 strony):

I turnus: Warszawa (160 zł), Katowice (50 zł), Gdańsk (200 zł), Bydgoszcz (180 zł), Toruń (180 zł), Włocławek (180 zł), Kutno (160 zł), Łódź (150 zł), Piotrków Trybunalski (130 zł), Radomsko (130 zł), Częstochowa (110 zł)

II turnus: Warszawa (160 zł), Koluszki (150 zł), Piotrków Tryb. (130 zł), Radomsko (130 zł), Częstochowa (110 zł),  Szczecin (200 zł), Krzyż (200 zł), Poznań (190 zł), Leszno (180 zł), Wrocław (160 zł), Brzeg (140 zł), Opole (120 zł), Katowice (50 zł)

Dojazd pociągiem pod opieką wychowawców. Możliwe zabranie dziecka ze stacji pośrednich pomiędzy podanymi miejscowościami, o ile staje na nich pociąg.  Przesiadka w Katowicach. Możliwy też dojazd w jedną stronę za połowę ceny (aby zarezerwować dojazd w jedną stronę konieczny jest kontakt z Biurem).  Cena jest skalkulowana dla dzieci ze zniżką szkolną. Dzieci bez ważnej legitymacji szkolnej są zobligowane do uregulowania różnicy kosztu biletu normalnego i ulgowego u konduktora.

UWAGA: dojazd z miejscowości Warszawa, Katowice, Piotrków Tryb., Radomsko i Częstochowa jest gwarantowany w każdym turnusie. Dojazd z Gdańska w I turnusie i ze Szczecina w II turnusie bedzie realizowany, o ile zbierze się minimum 4 dzieci z trasy pociągu, tzn. 4 dzieci łącznie ze Szczecina, Krzyża, Poznania, Leszna, Wrocławia, Brzegu i Opola dla nitki szczecińskiej i 4 dzieci łącznie z Gdańska, Bydgoszczy, Torunia, Włocławka, Kutna i Łodzi dla nitki gdańskiej.

KONIECZNIE TRZEBA ZABRAĆ:

wygodne buty z usztywnioną kostką na piesze wycieczki, krem z filtrem, klapki na basen, strój kąpielowy, czepek, dres, strój gimnastyczny, podstemplowaną legitymację szkolną.

 

20130707014_40020130707017_400

 

Fakultatywne ubezpieczenie kosztów odwołania uczestnictwa

Niezgłoszenie się na imprezę lub wcześniejszy wyjazd, jeśli nie jest spowodowany chorobą lub udokumentowanym wypadkiem losowym (w przypadku wykupienia ubezpieczenia) lub niezależnie od przyczyn (bez wykupionego ubezpieczenia), nie jest podstawą do żądania od Biura Turystycznego AMITUR ekwiwalentu za niewykorzystane świadczenia - jest traktowane jak rezygnacja i Biuro w tym wypadku potrąca udokumentowane koszty, które zostały poniesione, zachowując prawo do roszczeń odszkodowawczych z tytułu utraconych korzyści, co w niektórych przypadkach może sięgnąć 100% wpłaconej kwoty za obóz. Dlatego też zalecamy wykupienie ubezpieczenia kosztów odwołania uczestnictwa i wcześniejszego powrotu z imprezy turystycznej zabezpieczające zwrot kosztów obozu w przypadku rezygnacji z wyjazdu lub wcześniejszego powrotu spowodowanego chorobą lub innym wypadkiem losowym (udokumentowanym - np. utrata pracy), którego nie można było przewidzieć.

Oferujemy następujące warianty ubezpieczeń:

 • ubezpieczenie kosztów rezygnacji i wcześniejszego powrotu z obozu T.U.Europa, które kosztuje 3,68% ceny obozu (62,52 zł) w wersji STANDARD, 5% (84,95 zł) w wersji PLUS i 9% (152,91 zł) w wersji MAX
 • ubezpieczenie kosztów rezygnacji (bez wcześniejszego powrotu z obozu, czyli chroni tylko do dnia rozpoczęcia obozu) T.U.Europa, które kosztuje 2,79% ceny obozu (47,40 zł) w wersji STANDARD,  4,5% (76,46 zł) w wersji PLUS i 6,5% (110,44 zł) w wersji MAX

Wersje STANDARD, PLUS i MAX ubezpieczenia TU Europa S.A. różnią się tym, jakie przyczyny rezygnacji są w poszczególnych wariantach honorowane (STANDARD - nieszczęśliwy wypadek, nagłe zachorowanie ubezpieczonego i osoby bliskiej, szkody w mieniu, utraty pracy. PLUS dodatkowo: kradzież, wypadek komunikacyjny, wezwanie do sądu, wyznaczenie terminu egzaminu poprawkowego. MAX - inne możliwe do udokumentowania powody). Ponadto ubezpieczenie Koszty Rezygnacji 100% Max obejmuje ryzyka powstałe w związku z następstwem choroby przewlekłej u ubezpieczonego i osoby bliskiej ubezpieczonemu. Warunki ogólne tych ubezpieczeń można pobrać spod poniższego linku:

OWU T.U.Europa

KAUCJA

Prawny opiekun uczestnika obozu odpowiada materialnie za szkody spowodowane przez uczestnika w obiekcie kolonijnym. Na poczet ewentualnych szkód zbierana jest przed wyjazdem obowiązkowa kaucja w wysokości 30 zł. O ile nie będzie szkód, kaucja jest zwracana w ostatnim dniu obozu.

dscn4336_400dscn4371_400

 

Kliknij tu aby pobrać ofertę obozu w pliku pdf.

 

Aby zarezerwować obóz należy kliknąć w tabelce poniżej czerwone słowo ZAREZERWUJ przy wybranym terminie obozu i wypełnić wszystkie rubryki formularza. Na końcu należy otworzyć i przeczytać warunki uczestnictwa, dopiero po tym uda się zarezerwować obóz. Po przejściu całej procedury rezerwacji można także wpłacić zaliczkę kartą kredytową lub błyskawicznym przelewem za pomocą bezpiecznego serwisu platnosci.pl. Osoby, które wolą dokonać wpłaty zaliczki tradycyjnym przelewem, mają na to 4 dni.

Osoby, które wolą dokonać rezerwacji telefonicznie, prosimy dzwonić w godzinach pracy Biura (10:00-17:00) na numery: 22 825-54-13, 22-825-22-16 lub 695-045-822 a po godzinach pracy na telefon: 502-045-822 

 Proszę dokonaj wyboru.

 

Imię i Nazwisko:

Pole jest wymagane.

Ulica:

Pole jest wymagane.

Kod pocztowy i miasto:

Pole jest wymagane.

Telefon stracjonarny:

Pole jest wymagane.

Telefon komórkowy:

Pole jest wymagane.

e-mail:

Pole jest wymagane.
   

Zapytanie / uwaga

Pole jest wymagane.

Zabezpieczenie antyspamowe: wpisz kod "123"

 

 

Na pytanie/rezerwację odpowiemy telefonicznie lub e-mailem
tak szybko jak to będzie możliwe
.